Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Rodzaje stron WWW dla firm w Gdańsku – cennik

Spis treści:

Na wstępie należy zaznaczyć, że realizacje projektów stron WWW przebiegają w zależności od zapotrzebowania klientów w indywidualny sposób. Każda tworzona przez agencje interaktywną Ad-Site 2.0 strona WWW jest spersonalizowana pod oczekiwania i cele biznesowe danej firmy. Dla naszych klientów tworzymy projekty od prostych stron informacyjnych typu One Page po rozbudowane strony internetowe z zaawansowanymi funkcjonalnościami jak własny system CMS.

Poniżej znajduje się 5 rodzajów najczęściej wybieranych wariantów stron WWW przez klientów agencji interaktywnej Ad-Site 2.0

5 rodzajów stron internetowych dla firm w Gdańsku

Firmowa strona wizytówka

Strony WWW tego typu powstają z myślą o dostarczeniu niezbędnych informacji, których może poszukiwać klient danej firmy w jak najszybszy sposób. Często działa ona na zasadzie One Page tj. wszystkie potrzebne wiadomości umieszczane są w obrębie strony głównej. Górna część nawigacji nie przenosi na osobne podstrony. Zamiast tego przekierowuje użytkownika do interesującej go sekcji w obrębie jednej strony.

Najczęściej pojawiające się informacje na tego typu stronach WWW to krótka wzmianka na temat historii firmy, oferta oraz dane kontaktowe.

Koszt takiej strony firmowej WWW w Gdańsku wynosi przeważnie ok. 800-1200 zł/netto.

Strona WWW salonu fryzjerskiego Freshlook.com.pl

Strona internetowa połączona z blogiem

W odróżnieniu od strony WWW typu One Page ten typ witryn jest o wiele bardziej rozbudowany. Mówimy tutaj o firmowej stronie internetowej, która posiada osobne podstrony prowadzące do zakładek tj.: o nas, oferta, aktualności, kontakt itd.


Stworzenie zakładki z Blogiem gdzie firma może umieszczać nowinki branżowe czy opisywać wydarzenia z życia firmy powodują, że oprócz rozbudowania strony WWW o kolejne podstrony ( każdy wpis to dodatkowa podstrona ) co jest plusem w przypadku pozycjonowania SEO w Gdańsku to dodatkowo umożliwia na stały kontakt z klientem. W połączeniu z systemem newsletter’a tworzy to mocną wieź z ludźmi, z którymi firma pozostaje w stałym kontakcie.

Koszt strony WWW połączonej z blogiem w Gdańsku zaczyna się od: 1600 zł/netto

Strona WWW ukierunkowana na budowanie wizerunku firmy w internecie

Budowanie wizerunku w internecie jest w obecnych czasach coraz liczniejszej konkurencji bardzo istotnym zadaniem w każdej firmie. Chodzi tutaj o zaintrygowanie klienta ciekawym wyglądem strony WWW, która sprawi, że zechce on na niej spędzić więcej czasu. Da to możliwość na dokładne zapoznanie się z ofertą firmy.


Najważniejszą kwestią jest stworzenie indywidualnego projektu graficznego z zachowaniem identyfikacji wizualnej firmy. Każda strona WWW wykonana w sposób odmienny, wyróżniający się z tłumu innych ma większe szanse na sukces w internecie.

Koszt strony WWW z indywidualną identyfikacją wizualną w Gdańsku zaczyna się od: 3500 zł/netto

Strona WWW producenta pochłaniaczy pyłów do salonów kosmetycznych afinia.pl

Strona WWW sklepu internetowego

Zakupy w internecie to coraz to silnej rozwijający się trend. Za pośrednictwem sklepów internetowych kupujemy z roku na rok chętniej i częściej. Liczby te stale rosną i nic nie wskazuje na to, żeby tendencja ta miała ulec zmianie.


Niewątpliwie ogromnym plusem sklepów internetowych jest brak bariery geograficznej między sklepem a klientem. Zakupu można dokonać w dowolnym miejscu, a paczka z produktami zostanie dostarczona na wybrany adres.


Na ogół konstrukcja sklepu internetowego jest dość prosta. W jego obrębie umieszczamy produkty, koszyk oraz podpinamy metody płatności umożliwiające natychmiastowe dokonanie zakupu.


Dla bardziej wymagających klientów proponujemy również bardziej rozbudowane funkcjonalności tj. tj: konfigurator produktowy, tabele rozmiarów, najczęściej kupowane produkty czy chat live.

Koszt stworzenia strony WWW sklepu internetowego w Gdańsku zaczyna się od: 4500 zł/netto

Sklep internetowy producenta zestawów ratowniczych sklep.szkolimy.net

Strona WWW w formie portfolio

Ten typ strony WWW skierowany jest do firm, które swoją ofertę przedstawiają własnie w formie portfolio. Mówimy tutaj głównie o: architektach, fotografach, domach modowych, projektantach wnętrz itp. Pokazanie realizacji czy projektów w ciekawy, interesujący sposób mają na celu po pierwsze przedstawienie co firma jest w stanie zrealizować dla klienta oraz utwierdzić go w przekonaniu, że trafił na odpowiednią firmę.

Koszt stworzenia strony WWW z portfolio w Gdańsku zaczyna się od: 1800 zł/netto

Zobacz więcej

Strony WWW Gdańsk

Rodzaje stron WWW dla firm w Gdańsku – cennik

Na wstępie należy zaznaczyć, że realizacje projektów stron WWW przebiegają w zależności od zapotrzebowania klientów w indywidualny sposób.Każda tworzona przez..

Pozycjonowanie SEO Gdańsk

Pozycjonowanie strony internetowej w Gdańsku

Czy prowadzisz swoją działalność w Gdańsku i chciałbyś aby na Twoją stronę internetową wchodziła większa liczba osób?Zastanawiasz się co zatem zrobić aby stać…

Skontaktuj się z nami