Kim jesteśmy?

Ad-Site jest firmą o pewnej pozycji na rynku agencji interaktywnych w Poznaniu. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2016r. jako grupa freelancer’ów z myślą o tworzeniu stron internetowych opartych o system CMS WordPress. Jesteśmy świadomi tego, że dla klienta najważniejszy jest efekt końcowy wynikający z inwestycji w rozwiązania interaktywne. Zapewniamy stały ruch użytkowników na strony firmowe poprzez skuteczne kampanie reklamowe.

Naszym głównym zadaniem jest pomoc klientowi w rozwinięciu swojej działalności w internecie, poprzez zwiększenie ruchu użytkowników, który finalnie przyczyni się do wzrostu sprzedaży i zainteresowania marką. Przez cały okres trwania współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji, dzięki czemu na bieżąco ustalamy kolejne etapy strategii marketingowej

Obecnie najnowsze rozwiązania technologiczne wprowadzamy w firmach na terenie woj. Wielkopolskiego. Wśród naszych klientów znajdują się małe i średnie przedsiębiorstwa, które obsługujemy z naszego biura w Poznaniu. Oferta Ad-Site obejmuje: 

Tworzenie stron www opartych o system cms wordpress

Pozycjonowanie SEO

Kampanie Facebook Ads

Content marketing

Kampanie sponsorowane Adwords

Efektywność rozwiązań oraz zadowolenie klientów stało się dla nas głównym motorem napędowym. Od początku działalności firmy pojawia się coraz więcej klientów z polecenia co jest dla nas potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy.

Jak działamy?

SKUTECZNOŚĆ I PREZYCJA

Nasz zespół składa się ze specjalistów SEO, WordPress designerów, programistów oraz grafików. Dostosowują oni swoje godziny pracy do potrzeb klientów tak aby maskymalnie wykorzystać budżet przeznaczony na dany projekt. Jesteśmy grupą ludzi, którzy systematycznie budują pozycję na rynku dla firm podejmujących z nami współpracę.

PASJA

Tworzenie stron internetowych oraz ich szerokopojęta reklama jest naszą pasją od wielu lat. Projektuemy witryny, które spełniają swoje cele i przyczyniają się do wzrostu liczby sprzedaży. Wprowadzanie nowych rozwiązań i ich udoskonalanie jest dla nas największą przyjemnością. Zadowolenie i uśmiech każdego klienta nas podbudowuje i napędza do działania, a każdy projekt daje nam motywacje do tego aby się rozwijać.

ESTETYKA I UŻYTECZNOŚĆ

Strony WWW projektowane przez firmę Ad-Site tworzone są według wytycznych Google oraz standardów W3C. Przy tworzeniu stron internetowych korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu jest to inwestycja na kolejne lata. Wszystkie strony są responsywne co sprawia, że użytkownicy mogą je wygodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych.

4 KROKI

Każdy z nas ma swoje metody działania i pracuje w trochę innym rytmie ale całej firma działa na zasadzie czterech kroków, które towarzyszą jej od zawsze tj. : 1. Wyznaczenie celu, 2. Dostosowanie rozwiązań, 3. Realizacja, 4. Sukces . Stanowią one podstawę każdej inwestycji, od wielkich kampanii reklamowych do malutkich wizytówek.

Nasze realizacje

Chciałbyś otrzymać darmową wycenę strony www?

Wypełnij BRIEF i odeślij go do nas. Otrzymasz wycenę w przeciągu 24h

Masz pytania odnośnie projektowania stron internetowych lub marketingu internetowego? Skontaktuj się z nami !