Skuteczność i Precyzja

Wszyscy nasi specjaliści: przedstawiciele, seo-wcy, ludzie od IT i PR, graficy i programiści dysponują swoim czasem odpowiednio dopasowując swoje godziny pracy do klientów, biorąc pod uwagę ich wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w osiąganie wyników naszych klientów jesteś zespołem ludzi który systematycznie buduje swoją pozycję na rynku reklamowym.

PASJA

Gdybyśmy nie lubili tego, co robimy, nie byłoby nas w tym miejscy. Ale tworzenie rzeczy użytecznych jest naszą pasją. Wprowadzenie na rynek nowych rozwiązań i udoskonalanie naszej dziedziny jest tym co kochamy. Zadowolenie i uśmiech każdego klienta nas podbudowuje i napędza do działania. A każdy projekt daje nam motywacje do tego aby się rozwijać. Nie da się czerpać przyjemności z pracy jeżeli się tego nie lubi, a dla nas każda ulotka i strona jest pretekstem aby się rozwijać, popisać i zaskoczyć kolegów nowym pomysłem czy rozwiązaniem.

 

Estetyka i Użyteczność

Chcieli Państwo zobaczyć na stronie Agencji Reklamowej wlatujące kwadraciki, grającą muzykę, fruwające zdjęcia, spadające elementy strony, które po chwili złożyłyby się w spójną całość?

To muszę Państwa zaskoczyć: Nie popieramy takich praktyk!!

Takie wprowadzanie niepotrzebnego chaosu na stronie jest fajne i ciekawe na pierwszy rzut oka, ale przy częstym korzystaniu z serwisu staje się męczące i niepraktyczne. Jak już jesteśmy przy praktycznych zastosowaniach to nasze telefony musiały by pobrać wszystkie te elementy poskładać je w całość i wyświetlić na małym ekranie. Transfer danych byłby poważnie obciążony i miało by to niekorzystny wpływ na pozycje tej strony w wyszukiwarce Google.pl

4 Kroki

Każdy z nas ma swoje metody działania i pracuje w troche innym rytmie ale całej firmie przyświecają cztery kroki które towarzyszą jej od zawsze. I są podstawą każdej inwestycji, od wielkich kampanii reklamowych do malutkich wizytówek.