Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Agencja Interaktywna Ad-Site 2.0

Efektywność rozwiązań oraz zadowolenie klientów stało się dla nas głównym motorem napędowym. Od początku działalności firmy bazujemy przede wszystkim na poleceniach co jest najlepszym potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy.

Ad-Site 2.0 jest firmą o pewnej pozycji na rynku agencji interaktywnych w Poznaniu. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako grupa specjalistów z myślą o tworzeniu stron internetowych opartych o system CMS WordPress. Jesteśmy świadomi tego, że dla klienta najważniejszy jest efekt końcowy wynikający z inwestycji w rozwiązania interaktywne. Zapewniamy stały ruch użytkowników na strony firmowe poprzez skuteczne kampanie reklamowe.

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Agencja Interaktywna podejmuje działania mające na celu kreowanie jak również wdrażanie kampanii promocyjnych, wizerunkowych w internecie z pomocą dostępnych narzędzi, a także co najistotniejsze wymagań klienta.

Zakres wykonywanych usług to:

 • projektowanie stron internetowych,
 • sklepów e-commerce,
 • pozycjonowanie stron internetowych,
 • reklama w mediach społecznościowych,
 • tworzenie profesjonalnych materiałów graficznych,
 • obsługa kampanii google ads.
 

Agencja Interaktywna Ad-Site 2.0 to grupa specjalistów, którzy wspólnie z klientem opracowują odpowiednie dla danej firmy, strony www, sklepu internetowego cele a później sukcesywnie je realizują, dodatkowo polepszając skuteczność na podstawie danych zebranych w trakcie trwania współpracy.

Dlaczego agencja interaktywna
Ad-Site 2.0?

 1. Dla kogo?

  Ad-Site 2.0 to znacząca agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu, ciesząca się ugruntowaną pozycją na rynku. Nasza firma została założona przez grupę specjalistów, którzy postanowili skupić się na tworzeniu stron internetowych opartych na popularnym systemie CMS - WordPress. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym czynnikiem dla klientów jest końcowy efekt, który wynika z inwestycji w rozwiązania interaktywne. Dlatego zapewniamy skuteczne kampanie reklamowe, które przyciągają użytkowników na strony firmowe i generują stały ruch

 2. Co robimy ?

  Naszym głównym zadaniem jest pomoc klientowi w rozwinięciu swojej działalności w internecie, poprzez zwiększenie ruchu użytkowników, który finalnie przyczyni się do wzrostu sprzedaży i zainteresowania marką. Przez cały okres trwania współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji, dzięki czemu na bieżąco ustalamy kolejne etapy strategii marketingowej

 3. Skuteczność i precyzja

  Nasz zespół składa się ze specjalistów SEO, WordPress designerów, programistów oraz grafików. Dostosowują oni swoje godziny pracy do potrzeb klientów tak aby maskymalnie wykorzystać budżet przeznaczony na dany projekt. Jesteśmy grupą ludzi, którzy systematycznie budują pozycję na rynku dla firm podejmujących z nami współpracę.

 4. Pasja

  Tworzenie stron internetowych oraz ich szerokopojęta reklama jest naszą pasją od wielu lat. Projektuemy witryny, które spełniają swoje cele i przyczyniają się do wzrostu liczby sprzedaży. Wprowadzanie nowych rozwiązań i ich udoskonalanie jest dla nas największą przyjemnością. Zadowolenie i uśmiech każdego klienta nas podbudowuje i napędza do działania, a każdy projekt daje nam motywacje do tego aby się rozwijać.

 5. Estetyka i użyteczność

  Strony WWW projektowane przez firmę Ad-Site 2.0 tworzone są według wytycznych Google oraz standardów W3C. Przy tworzeniu stron internetowych korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu jest to inwestycja na kolejne lata. Wszystkie strony są responsywne co sprawia, że użytkownicy mogą je wygodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych.

Ostatnie realizacje

Zakończyliśmy ostatnio kilka projektów stron internetowych opartych na platformie WordPress dla naszych klientów. Każda z nich była zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów, a także zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania i responsywności. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się z zadowolenia naszych klientów z ich nowych stron internetowych.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school