Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

O nas

Efektywność rozwiązań oraz zadowolenie klientów stało się dla nas głównym motorem napędowym.

Jesteśmy firmą o pewnej pozycji na rynku agencji interaktywnych w Poznaniu. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako grupa specjalistów z myślą o tworzeniu stron internetowych opartych o system CMS WordPress. Jesteśmy świadomi tego, że dla klienta najważniejszy jest efekt końcowy wynikający z inwestycji w rozwiązania interaktywne. Zapewniamy stały ruch użytkowników na strony firmowe poprzez skuteczne kampanie reklamowe.

Czym się zajmujemy ?

Podejmujemy działania mające na celu kreowanie jak również wdrażanie kampanii promocyjnych, wizerunkowych w internecie z pomocą dostępnych narzędzi, a także co najistotniejsze wymagań klienta.

Zakres wykonywanych usług to:

  • projektowanie stron internetowych,
  • sklepów e-commerce,
  • pozycjonowanie stron internetowych,
  • reklama w mediach społecznościowych,
  • tworzenie profesjonalnych materiałów graficznych,
  • obsługa kampanii google ads.
 

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy wspólnie z klientem opracowują odpowiednie dla danej firmy, strony www, sklepu internetowego cele a później sukcesywnie je realizują, dodatkowo polepszając skuteczność na podstawie danych zebranych w trakcie trwania współpracy.

Współpraca z Ad-site się opłaca

Jesteśmy na rynku już od 8 lat! Przez ten czas z sukcesami obsłużyliśmy wielu klientów pomagając im w pełni rozwinąć skrzydła. Dbamy o to aby każdy z naszych klientów otrzymał produkt najwyższej jakości co potwierdzają same pozytywne opinie na temat Ad-site 2.0

Terminowość

Jesteśmy zawsze na czas! Terminy to dla nas nie tylko punkty w kalendarzu, ale przede wszystkim zobowiązania wobec naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde zadanie było wykonane zgodnie z planem.

Profesjonalizm

Zespół doświadczonych profesjonalistów, dla których każde zadanie to wyzwanie to nasza myśl przewodnia. Niezależnie od skali projektu, zawsze podejmujemy się go z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół.

Doradztwo i opieka

Nasze podejście opiera się na pełnym zaangażowaniu i wsparciu klienta na każdym etapie współpracy. Wspólnie z klientem analizujemy potrzeby i oczekiwania, doradzamy i oferujemy kompleksową opiekę, by finalny efekt spełnił oczekiwania.

Fachowość

Ad-site 2.0 jako grupa specjalistów z różnych dziedzin, cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki temu możemy zagwarantować fachowe podejście do każdego projektu oraz zastosowanie najnowszych rozwiązań i technologii.

Ostatnie realizacje

Zakończyliśmy ostatnio kilka projektów stron internetowych opartych na platformie WordPress dla naszych klientów. Każda z nich była zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów, a także zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania i responsywności. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się z zadowolenia naszych klientów z ich nowych stron internetowych.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Skontaktuj się z nami