adsite

Agencja Interaktywna Ad-Site 2.0

Efektywność rozwiązań oraz zadowolenie klientów stało się dla nas głównym motorem napędowym. Od początku działalności firmy bazujemy przede wszystkim na poleceniach co jest najlepszym potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy.

O nas

Ad-Site jest firmą o pewnej pozycji na rynku agencji interaktywnych w Poznaniu. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako grupa specjalistów z myślą o tworzeniu stron internetowych opartych o system CMS WordPress. Jesteśmy świadomi tego, że dla klienta najważniejszy jest efekt końcowy wynikający z inwestycji w rozwiązania interaktywne. Zapewniamy stały ruch użytkowników na strony firmowe poprzez skuteczne kampanie reklamowe.

Naszym głównym zadaniem jest pomoc klientowi w rozwinięciu swojej działalności w internecie, poprzez zwiększenie ruchu użytkowników, który finalnie przyczyni się do wzrostu sprzedaży i zainteresowania marką. Przez cały okres trwania współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji, dzięki czemu na bieżąco ustalamy kolejne etapy strategii marketingowej

Obecnie najnowsze rozwiązania technologiczne wprowadzamy w firmach na terenie woj. Wielkopolskiego. Wśród naszych klientów znajdują się małe i średnie przedsiębiorstwa, które obsługujemy z naszego biura w Poznaniu. Oferta Ad-Site obejmuje: 

Nasz zespół składa się ze specjalistów SEO, WordPress designerów, programistów oraz grafików. Dostosowują oni swoje godziny pracy do potrzeb klientów tak aby maskymalnie wykorzystać budżet przeznaczony na dany projekt. Jesteśmy grupą ludzi, którzy systematycznie budują pozycję na rynku dla firm podejmujących z nami współpracę.

Tworzenie stron internetowych oraz ich szerokopojęta reklama jest naszą pasją od wielu lat. Projektuemy witryny, które spełniają swoje cele i przyczyniają się do wzrostu liczby sprzedaży. Wprowadzanie nowych rozwiązań i ich udoskonalanie jest dla nas największą przyjemnością. Zadowolenie i uśmiech każdego klienta nas podbudowuje i napędza do działania, a każdy projekt daje nam motywacje do tego aby się rozwijać.

Strony WWW projektowane przez firmę Ad-Site tworzone są według wytycznych Google oraz standardów W3C. Przy tworzeniu stron internetowych korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu jest to inwestycja na kolejne lata. Wszystkie strony są responsywne co sprawia, że użytkownicy mogą je wygodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych.

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Agencja Interaktywna podejmuje działania mające na celu kreowanie jak również wdrażanie kampanii promocyjnych, wizerunkowych w internecie z pomocą dostępnych narzędzi, a także co najistotniejsze wymagań klienta.

Zakres wykonywanych usług to:

  • projektowanie stron internetowych,
  • sklepów e-commerce,
  • pozycjonowanie stron internetowych,
  • reklama w mediach społecznościowych,
  • tworzenie profesjonalnych materiałów graficznych,
  • obsługa kampanii google ads.

Agencja Interaktywna Ad-Site 2.0 to grupa specjalistów, którzy wspólnie z klientem opracowują odpowiednie dla danej firmy, strony www, sklepu internetowego cele a później sukcesywnie je realizują, dodatkowo polepszając skuteczność na podstawie danych zebranych w trakcie trwania współpracy.

Jak zmierzyć skuteczność agencji interaktywnej

Zanim dana firma zdecyduje się podjąć współpracę z agencją interaktywną pragnie poznać ich skuteczność, można ją sprawdzić na podstawie podanych czynników:

  • wyników, które do tej pory osiągnięto we współpracy z innymi klientami
  • widocznością jak również wizerunkiem strony samej agencji
  • opiniami zamieszczonymi w google
  • rozmową z osobami potencjalnie odpowiedzialnymi za projekt

Przykładowe realizacje Agencji interaktywnej:

Strona internetowa studia tatuażu

– przygotowanie projektu graficznego

– zaprogramowanie strony

– optymalizacja treści

– dostosowanie strony do google

– zwiększenie prędkości ładowania

– dodanie zabezpieczeń

– dodanie modułu do zbierania statystyk

Strona internetowa producenta innowacyjnych mebli kosmetycznych

– zaprogramowanie strony

– optymalizacja treści

– pozycjonowanie SEO strony

– stała opieka programistyczna

– zwiększenie prędkości ładowania

– dodanie zabezpieczeń

– dodanie modułu do zbierania statystyk

– kampania google ads

Chciałbyś otrzymać darmową wycenę strony www, sklepu internetowego, kampani reklamowej ?

Wypełnij BRIEF i odeślij go do nas. Otrzymasz wycenę w przeciągu 24h
Brief strona www:
Brief sklep internetowy:
Brief pozycjonowanie:
Masz pytania odnośnie projektowania stron internetowych lub marketingu internetowego? Skontaktuj się z nami !