strony www, wordpress, pozycjonowanie Ad-Site

Cennik stron www

Ogólny zakres cen stworzenia strony internetowej mieści się w granicach od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Skąd taka rozbieżność?

Na cenę strony wpływa wiele czynników, m.in.

  • czas potrzebny do jej wykonania,
  • złożoność projektu graficznego,
  • poziom zaawansowania funkcji,
  • profesjonalizm wykonawcy.
 

Z tego powodu przed rozpoczęciem projektu powinniśmy spodziewać się mnóstwa pytań bądź prośby przesłania formularza, w którym odpowiesz na najistotniejsze kwestie dotyczące Twoich potrzeb.

od 1500

zł/netto
Strona wizytówkowa

od 2700

zł/netto
Strona rozbudowana

od 5500

zł/netto
Sklep internetowy

Najczęściej zadawane pytania

Na roczny koszt utrzymania strony www składa się utrzymanie serwera (hosting) oraz abonament za domenę. Cena za utrzymanie tych dwóch rzeczy to koszt ok. 700zł rocznie.

Zwykle w cenie strony internetowej zawierają się projektowanie i kodowanie strony, integracja z CMS-em, rejestrowanie domeny i hosting, optymalizacja SEO oraz wsparcie techniczne po wdrożeniu.

Tak, cena strony internetowej może się różnić w zależności od rodzaju firmy, np. w przypadku sklepu internetowego, koszty mogą być wyższe ze względu na większą skale projektu i potrzeby funkcjonalne.

Koszt strony internetowej zależy od skali projektu, rodzaju funkcjonalności, ilości treści i czasu potrzebnego na realizację projektu. Im większe wymagania, tym wyższe koszty.

Tak, w niektórych przypadkach można negocjować cenę strony internetowej, szczególnie gdy projekt jest skomplikowany lub klienci składają duże zamówienia. Warto jednak pamiętać, że korzystna cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Wspieramy firmy na terenie całej Polski

Skontaktuj się z nami