Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Cennik stron www

Ogólny zakres cen stworzenia strony internetowej mieści się w granicach od kilkuset do kilku dziesięciu tysięcy złotych. Skąd taka rozbieżność?

Na cenę strony wpływa wiele czynników, m.in. funkcjonalności, czas potrzebny do jej wykonania, wygląd, poziom zaawansowania,  profesjonalizm wykonawcy. Z tego powodu przed rozpoczęciem projektu powinniśmy spodziewać się mnóstwa pytań bądź prośby przesłania formularza, w którym odpowiesz na najistotniejsze kwestie dotyczące Twoich potrzeb.

Ile kosztuje strona WWW w formie wizytówki?

Strona wizytówka cechuje się tym, że zawiera podstawowe informacje dotyczące prowadzonego przez Ciebie biznesu. Zazwyczaj mieści się to w kilku zakładkach np. strona główna, o nas, oferta, kontakt. Ceny za stworzenie strony internetowej zależą od wielu czynników, takich jak złożoność projektu czy rodzaj użytych technologii.

Koszt: od 1300zł/netto

Ile kosztuje strona WWW z CMS WordPress?

Coraz częściej Klienci decydują się zrezygnować z wizytówek na rzecz tworzenia strony www opartej o CMS WordPress, czyli takiej z panelem, gdzie można samemu edytować pewne treści na stronie. Taka witryna może mieć lepsze wyniki w wyszukiwarkach ze względu na jej częstsze aktualizacje oraz wtyczki wspomagające pozycjonowanie. Istnieje również możliwość prowadzenia na niej portfolio, bloga, bazy wiedzy, a także wprowadzania wielu innych zmian.

Koszt: ok. 1000 – 2500 zł/netto przy niewielkiej stronie z kilkoma podstronami oraz blogiem.

Koszt: od 3500 zł/netto – przy rozbudowanej stronie zoptymalizowanej pod proces pozycjonowania i zabezpieczonej przed nieprzewidzianymi atakami.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Sklepy online różnią się od siebie w funkcjonalności oraz w dostępnych opcjach, takich jak dodatkowe moduły płatności czy możliwość samodzielnego wystawiania faktur. Tworzone są również z wykorzystaniem różnorodnych technologii.

Dla mniejszych sklepów z ograniczoną ilością produktów polecaną opcją jest sklep wykonany w CMS WordPress z wtyczką WooCommerce. Ta opcja oferuje podstawowe metody płatności, które są wystarczające dla niewielkich biznesów.

Warto pamiętać, że każdy sklep internetowy powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań swojego właściciela. Odpowiednio dostosowana funkcjonalność i intuicyjna nawigacja pomogą zwiększyć sprzedaż i zadowolenie klientów.

Koszt: ok. 3500 – 5000 zł netto
Bardziej rozbudowany sklep z dodatkowymi funkcjami, formami płatności.
Koszt: od 5000 zł netto

Ile kosztuje portal internetowy?

Tworzenie portalu internetowego to złożony proces, który wymaga dużej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie projektowania stron internetowych. Ceny za stworzenie portalu internetowego są zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak ilość podstron, funkcjonalności, projekt graficzny oraz rodzaj użytych technologii.
Koszt: zaczyna się od ok. 10.000 zł netto i może dojść nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych, czasami nawet więcej

Najczęściej zadawane pytania

Na roczny koszt utrzymania strony www składa się utrzymanie serwera (hosting) oraz abonament za domenę. Cena za utrzymanie tych dwóch rzeczy to koszt ok. 700zł rocznie.

Zwykle w cenie strony internetowej zawierają się projektowanie i kodowanie strony, integracja z CMS-em, rejestrowanie domeny i hosting, optymalizacja SEO oraz wsparcie techniczne po wdrożeniu.

Tak, cena strony internetowej może się różnić w zależności od rodzaju firmy, np. w przypadku sklepu internetowego, koszty mogą być wyższe ze względu na większą skale projektu i potrzeby funkcjonalne.

Koszt strony internetowej zależy od skali projektu, rodzaju funkcjonalności, ilości treści i czasu potrzebnego na realizację projektu. Im większe wymagania, tym wyższe koszty.

Tak, w niektórych przypadkach można negocjować cenę strony internetowej, szczególnie gdy projekt jest skomplikowany lub klienci składają duże zamówienia. Warto jednak pamiętać, że korzystna cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Wspieramy firmy na terenie całej Polski

Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Skontaktuj się z nami