Sprzedawaj więcej towaru w swoim sklepie, ułatwiaj klientom obsługę, dotarcie do odpowiedniej oferty.

Dlaczego warto mieć sklep internetowy

Sklep internetowy to obecnie najpopularniejsza forma handlu za pośrednictwem Internetu. Coraz więcej osób robi zakupy w sieci i coraz więcej sprzedawców decyduje się na biznes w takiej formie.

1. Niższe koszty prowadzenia działalności

Mając sklep internetowy nie ponosimy kosztów związanych z wynajmowaniem lokalu czy dodatkowych opłat. Personel obsługujący można zmniejszyć do minimum.

2. Oszczędność czasu

Sklep internetowy pracuje przez 24 godziny na dobę. Klienci mogą dokonać zakupu w każdym momencie, bez wychodzenia z domu. Cały czas, jakiego potrzebujemy by obsługiwać sklep ogranicza się do aktualizacji oferty, wysyłki, reklamy czasami nawet kilka minut dziennie.

3. Większa liczba klientów

W stacjonarnym sklepie zazwyczaj można liczyć jedynie na klientów z najbliższego regionu. Z ofertą sklepu internetowego można dotrzeć do odbiorców z całego kraju, a w razie potrzeby także z zagranicy.

4. Atrakcyjna budowa oferty

W każdym sklepie eksponowanie towaru jest ważnym elementem sprzedażowym, w tradycyjnym sklepie zadanie to jest utrudnione za względu na to iż powierzchnia użytkowa lokalu jest ograniczona. Klienci mogą mieć problem z odpowiednim zlokalizowaniem poszukiwanego produktu, ciasno umieszczonego między innymi towarami.

Oferta sklepu internetowego posiada czysty podział na kategorie. Każdy produkt można zobaczyć na zdjęciu. Dokładny opis ułatwi poznanie jego cech, a cena ze względu na brak dodatkowych kosztów może nierzadko być niższa. Istotne jest to, że sklep internetowy pozwala na umieszczenie dowolnej liczby produktów w ofercie, jednakowo wyeksponowanych dla oczu klienta.

5. Wygodna i łatwa obsługa

Wprowadzanie dodatkowych produktów do oferty, zarządzanie transakcjami jak również realizacja zamówień odbywa się za pomocą intuicyjnych funkcji panelu administracyjnego. Przygotowanie oferty to kwestia Twojej wyobraźni.
Obsługa panelu jest na tyle prosta, że nie sprawi kłopotu nawet tym, którzy posiadają jedynie elementarną wiedzę na ten temat.

6. Większa rozpoznawalność marki na rynku

Oferta sklepu internetowego trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców. Organizacja kampanii reklamowych jest często mniej kosztowna i o wiele bardziej skuteczna. Więcej na ten temat w dziale reklama internetowa kliknij tu

CENNIK SKLEPÓW INTERNETOWYCH / STRON WWW