Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Sklepy internetowe

Sprzedawaj więcej towaru w swoim sklepie, ułatwiaj klientom obsługę, dotarcie do odpowiedniej oferty.

Dlaczego warto zainwestować w sklep internetowy

Sklep internetowy to obecnie najpopularniejsza forma handlu za pośrednictwem Internetu. Coraz więcej osób robi zakupy w sieci i coraz więcej sprzedawców decyduje się na biznes w takiej formie

Niższe koszty działalności

Mając sklep internetowy nie ponosimy kosztów związanych z wynajmowaniem lokalu czy dodatkowych opłat. Personel obsługujący sklep można zmniejszyć do minimum.

Oszczędność czasu

Sklep internetowy pracuje przez 24 godziny na dobę. Klienci mogą dokonać zakupu w każdym momencie, bez wychodzenia z domu. Czas jaki potrzebujemy by obsługiwać sklep ogranicza się do aktualizacji oferty, wysyłki, reklamy. Czasami wystarczy tylko kilka minut dziennie.

Większa liczba klientów

W stacjonarnym sklepie zazwyczaj można liczyć jedynie na klientów z najbliższego regionu. Z ofertą sklepu internetowego można dotrzeć do odbiorców z całego kraju, a w razie potrzeby także z zagranicy.

Wygodna i łatwa obsługa

Wprowadzanie dodatkowych produktów do oferty, zarządzanie transakcjami jak również realizacja zamówień odbywa się za pomocą intuicyjnych funkcji panelu administracyjnego. Przygotowanie oferty to kwestia Twojej wyobraźni. Obsługa panelu jest na tyle prosta, że nie sprawi kłopotu nawet tym, którzy posiadają jedynie elementarną wiedzę na ten temat.

Atrakcyjna budowa oferty

W każdym sklepie eksponowanie towaru jest ważnym elementem sprzedażowym. W tradycyjnym sklepie zadanie to jest utrudnione za względu na to iż powierzchnia użytkowa lokalu jest ograniczona. Klienci mogą mieć problem z odpowiednim zlokalizowaniem poszukiwanego produktu, ciasno umieszczonego między innymi towarami. Oferta sklepu internetowego posiada czysty podział na kategorie. Każdy produkt można zobaczyć na zdjęciu. Dokładny opis ułatwi poznanie jego cech, a cena ze względu na brak dodatkowych kosztów może być niższa. Istotne jest to, że sklep internetowy pozwala na umieszczenie dowolnej liczby produktów w ofercie, jednakowo wyeksponowanych dla oczu klienta.

Rozpoznawalność marki

Oferta sklepu internetowego trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców. Organizacja kampanii reklamowych jest często mniej kosztowna i o wiele bardziej skuteczna. Więcej na ten temat w dziale reklama internetowa.

Tworzenie sklepów internetowych

  • Dopasowanie funkcjonalności do potrzeb
  • Unikalny wygląd
  • Integracja z wieloma metodami płatności
  • Dostosowanie najlepszych dostępnych rozwiązań
  • Optymalizacja sklepu pod kątem reklamy
  • Intuicyjna obsługa i wiele innych
Woocommerce
Dzięki tej dodatkowej funkcjonalności istnieje możliwość rozszerzenia strony WWW o sklep internetowy, w którym będzie można sprzedawać produkty, usługi online.
Optymalizacja
Każdy sklep zaprojektowany przez naszych specjalistów jest dodatkowo odpowiednio optymalizowany co w przyszłości pomaga przy tworzeniu strategi marketingowej.

Projektowanie sklepów w systemie CMS WordPress

Responwyność
Ponad 70% Polaków używa do przeglądania internetu urządzeń mobilnych. Dzięki WordPress sklep internetowy będzie dostosowywał się do ponad 2000 telefonów oraz tabletów