Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Strony www wordpress | Sklepy internetowe

Oferta stron WordPress

WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów CMS, który został opracowany wiele lat temu, aby ułatwić pisanie profesjonalnych blogów. Wraz z rozwojem technologii i zwiększeniem popularności, WordPress przeszedł znaczące zmiany, pozwalając użytkownikom na tworzenie profesjonalnych stron firmowych, sklepów internetowych i nawet portali.

Obecnie, dzięki niezliczonej ilości dostępnych dodatków, zabezpieczeń oraz rozwiązań, strona internetowa oparta na WordPressie staje się korzystną inwestycją. Warto zaznaczyć, że WordPress jest stale aktualizowany nie tylko przez jego twórców, ale także przez specjalistów z całego świata.

Jeśli chcesz stworzyć atrakcyjną stronę internetową, WordPress oferuje szereg narzędzi, które ułatwią Ci to zadanie. Bez wątpienia, jest to jedna z najlepszych opcji dostępnych na rynku CMS.

Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zaprezentować podstawowe informacje na temat swojej działalności w internecie. Takie strony składają się z trzech podstron i są skutecznym narzędziem dla przedsiębiorstw, które nie mają dużej kwoty na bardziej rozbudowane technologie.

Cena takiej witryny z użyciem szablonu WordPress to przeważnie koszt ok. 1400-2200 zł/netto.

Rozbudowana strona www

Rekomendujemy rozbudowane strony internetowe firmom, które potrzebują dodatkowych zakładek, takich jak portfolio, formularze kontaktowe, blog firmowy czy katalogi produktowe. Tego rodzaju rozwiązanie jest bardziej zaawansowane i kosztowne, jednakże przynosi korzyści w postaci skutecznego pozyskiwania nowych klientów. Tworzenie takiej strony wymaga większego nakładu czasu i zaangażowania, ale końcowy efekt jest warty poświęcenia.

Cena takiej strony zaczyna się od ok. 2200 zł/netto.

Sklep internetowy

Wymagająca wiele konfiguracji strona www, czyli sklep internetowy, to miejsce, w którym należy dokładnie przemyśleć wybór różnych elementów. Konieczne jest zaprojektowanie odpowiedniego sposobu płatności, przygotowanie szczegółowych opisów produktów oraz zapewnienie funkcjonalności strony.

Cena podstawowego sklepu internetowego, który zawiera mniej niż 100 produktów, kształtuje się w przedziale od 4500 do 8500 zł/netto.

Jeżeli sklep wymaga bardziej zaawansowanych rozwiązań lub większej liczby produktów, jego cena wzrasta i wynosi co najmniej 8500 zł/netto.

Portal internetowy

Portal internetowy to platforma, która wymaga znacznej pracy programistów w czasie jej tworzenia. Z tego powodu, koszt wykonania takiej witryny jest zwykle wyższy. Niemniej jednak, CMS WordPress stanowi narzędzie, które może zdecydowanie skrócić czas potrzebny na stworzenie profesjonalnej strony internetowej.

Ceny portali zaczynają się od 15000 zł/netto.

Ostatnie realizacje

Zakończyliśmy ostatnio kilka projektów stron internetowych opartych na platformie WordPress dla naszych klientów. Każda z nich była zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów, a także zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania i responsywności. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się z zadowolenia naszych klientów z ich nowych stron internetowych.

Strony WordPress w 4 krokach

Internet kryje w sobie niezwykły potencjał, z którego wielu przedsiębiorców jeszcze nie skorzystało. Jeśli prowadzisz swoją firmę, warto podjąć wszelkie wysiłki, aby wyróżnić się spośród konkurencji. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin Twojej strony internetowej lub budować swoją markę, istnieje kilka sposobów, aby to osiągnąć. Najskuteczniejszym z nich jest stworzenie lub odświeżenie Twojej strony internetowej. Strona WWW to Twoja wizytówka, która wiele mówi o Tobie i Twojej firmie. Dlatego warto powierzyć projektowanie Twojej strony w ręce specjalistów.

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, które skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Dbamy o to, aby każda strona była wykonana profesjonalnie, estetycznie oraz była funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie dostosować każdą stronę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

1. Zapytanie, wycena strony www

Rozpoczęcie projektowania strony internetowej zaczyna się od złożenia zapytania o ofertę, co stanowi kluczowy etap, który pozwoli na wskazanie istotnych elementów, na jakie należy zwrócić uwagę. W tym samym czasie, pozwoli nam to dokładnie oszacować koszty związane z wykonaniem kompleksowej usługi.

2. Projekt graficzny strony www

W momencie rozpoczęcia współpracy, pierwszym krokiem jest stworzenie projektu graficznego, który odzwierciedla wizję Twojej firmy i uwzględnia najnowsze trendy rynkowe. Nasz zespół przygotuje wstępną makietę, którą omówimy wspólnie, a następnie wprowadzimy ewentualne korekty, aby ostateczny projekt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

3. Zaprogramowanie strony www

Kiedy projekt graficzny strony internetowej jest ukończony, czas na jego zaprogramowanie. W tym procesie tworzone są również dodatkowe elementy, w tym animacje, formularze kontaktowe oraz niestandardowe funkcje, aby ulepszyć interakcję użytkownika z witryną.

4. Poprawki, zakończenie projektu

Zanim przeniesiemy stronę na Twój serwer, dokładnie przejrzymy cały projekt i wprowadzimy ostateczne poprawki, aby zapewnić, że strona będzie w pełni gotowa do opublikowania. Nasz zespół skrupulatnie sprawdzi każdy element witryny, upewniając się, że działa ona sprawnie i bez zakłóceń. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa będzie działać bez zarzutu.

Dlaczego strona WordPress z Ad-Site 2.0?

Dlaczego strona WordPress
z Ad-Site 2.0?

Funkcjonalność dopasowana bezpośrednio do potrzeb klientów, korzystających z Twojej strony WWW
Metody działania
Szybka realizacja, skuteczne rozwiązania, opieka na każdym etapie współpracy.
Promocje
Lubisz promocje? Zapoznaj się z ofertą i zapytaj o rabat.
Wsparcie specjalistów
Udzielamy wsparcia na każdym etapie współpracy tak aby przyniosła ona maksymalne korzyści dla każdej ze stron.

Responsywność RWD

Optymalizacja SEO

Statystyki odwiedzin

Zabezpieczenia SSL

Prosta edycja strony

Terminowa realizacja

Zgodność z RODO

Wsparcie specjalistów

Szybkie ładowanie

Domena, e-mail firmowy

Zgodność z RODO

Domena, e-mail firmowy

Najczęściej zadawane pytania

Po wypełnieniu znajdującego się na stronie formularza, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin. Decydując się na zlecenie budowy strony naszej agencji, otrzymujesz nie tylko narzędzie, dzięki któremu Twoja firma osiągnie sukces ale również opiekę konsultanta, który będzie informował Cię o przebiegu prac oraz ewentualnych, wprowadzanych zmianach.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ koszt stworzenia strony zależy od wielu czynników, między innymi stopnia jej rozbudowania. Wstępną wycenę możesz uzyskać decydując się na darmową i niezobowiązującą wycenę. Po wypełnieniu formularza, poczekaj na kontakt z naszej strony. Być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Responsywność stron to dostosowanie wyświetlanej treści do rozmiaru wyświetlacza. Taka też będzie stworzona przez nas strona Twojej firmy. Technologia RWD to – w dobie rozwijającej się technologii – konieczność. Odbiorcy, a tym samym potencjalni klienci Twojej strony to w większości osoby korzystające z Internetu przy pomocy smartfonów. Ważne zatem, aby strona była czytelna, a korzystanie z niej proste i bezproblemowe.
Tak, strona – kolokwialnie mówiąc – po jednorazowej opłacie, stanie się Twoją własnością. Po zakończeniu budowy strony internetowej, zostanie wgrana na Twój serwer.
Najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu oraz sukcesie strony, której stworzenie nam powierzyłeś. W ramach usługi budowy strony, oferujemy zatem dodatkowe sesje poprawkowe. Wszystko to, aby zaprojektowana strona była zgodna z Twoimi preferencjami.
SEO, czyli optymalizacja strony internetowej w celu zwiększenia widoczności i ruchu z wyników wyszukiwania to proces, dzięki któremu Twój biznes ma szansę wybić się na tle konkurencji. Tworzone przez nas strony internetowe są dostosowane do wytycznych Google. Ponadto, dzięki podążaniu za najnowszymi nowinkami technologicznymi, tworzone przez nas strony łatwo się pozycjonują, a dzięki wtyczkom SEO, które oferuje CMS WordPress, efekty pozycjonowania są nierzadko spektakularne.
Dzięki oparciu tworzonych przez nas stron na Systemie Zarządzania Treścią WordPress, ich obsługa jest dziecinnie prosta również dla początkujących osób. Przejrzysty panel administracyjny pozwala na aktualizowanie treści zawartych na stronie. Ponadto, wraz z gotową stroną otrzymasz od nas pomocne materiały szkoleniowe.
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Współpraca z nami – na każdym etapie – wiąże się z przejrzystością, również w kwestii finansów. Po wycenie stworzenia strony, opłaty dokonujesz tylko jeden raz. Podana przez nas kwota nie zmieni się na żadnym etapie tworzenia strony internetowej. Wszystkie dodatkowe usługi, z których chcesz skorzystać po stworzeniu strony internetowej podlegają oddzielnej wycenie.
Hosting jest to przestrzeń dyskowa, na której utrzymywana jest Twoja strona internetowa. Jest zatem niezbędny, aby można było opublikować witrynę w sieci. Jeżeli nie posiadasz hostingu, a zależy Ci na stronie internetowej swojej firmy, nie musisz się martwić. Decydując się na korzystanie z usług naszej agencji, dostajesz wsparcie na każdym etapie. Nasz specjalista doradzi Ci wybór odpowiedniego hostingu i pomoże w jego zakupie.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Strony znanych firm na WordPress'ie:

SONY MUSIC

Strona internetowa znanej firmy SONY MUSIC

Dealer Volvo

Strona internetowa znanego dealera samochodów. Volvo

MICROSOFT NEWSROOM

Blog z nowościami firmy Microsoft.

NASA

Strona internetowa Radia Maryja

Wspieramy firmy na terenie całej Polski

Skontaktuj się z nami