Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

WORDPRESS

Strony www
Sklepy internetowe

Tworzone są według Państwa potrzeb oraz najnowszych standardów

WordPress to system zarządzania treścią CMS, który powstał wiele lat temu z myślą o pisaniu różnego rodzaju profesjonalnych blogów

Z biegiem lat, rozwoju technologii a także faktu że jest to od dawna najbardziej popularny system, wordpress umożliwił swoim użytkownikom tworzenie profesjonalnych stron firmowych a także sklepów czy nawet portali internetowych.

W chwili obecnej istnieje niezliczona ilość dodatków, zabezpieczeń, rozwiązań dzięki którym strona na wordpressie to bardzo korzystna inwestycja. Ponadto jest on nieustannie aktualizowany nie tylko przez twórców lecz także przez specjalistów z całego świata.

Oferta stron wordpress

Strona wizytówkowa
Charakteryzuje się tym że zawiera jedynie podstawowe informacje o firmie oraz proste funkcjonalności. Powinna zmieścić się maksymalnie w kilku podstronach takich jak: strona główna, oferta, o nas, kontakt. Mimo wielu zalet jak choćby niskiej ceny tego typu strona ma jedną poważną wadę – ze względu na niewielką ilość treści, użytecznych funkcji jej pozycjonowanie jest o wiele trudniejsze oraz droższe.
Rozbudowana strona www
Rozbudowana strona internetowa to dobre rozwiązanie dla firm, które chcą zacząć aktywnie pozyskiwać klientów z internetu. Oprócz podstawowych informacji można na niej umieścić cenniki, pożyteczne porady branżowe, realizacje, katalogi produktowe. Tego typu strona (dobrze zrobiona) obniża koszt kampanii adwords, pozycjonowania a także pomaga osiągać wyższe pozycje w krótszym czasie.
Sklep internetowy
WordPress daje wiele możliwości wyglądu, konfiguracji, dodatkowych funkcjonalności, metod płatności. Zazwyczaj w wordpressie robiło się mniejsze sklepy do 1000 produktów natomiast wraz z niezwykle szybkim rozwojem platformy ulegało to zmianie i teraz możliwości są nieograniczone. Atutem jest stosunkowo niski koszt stworzenia
Portal internetowy
Są to różnego rodzaju wyszukiwarki, strony z ogłoszeniami lub portale które zrzeszają pewne społeczności. Dzięki CMS wordpress stworzenie tego typu realizacji staje się o wiele prostsze co za tym idzie tańsze. Natomiast projekt tego typu często zawiera wiele nietypowych funkcji przez co i tak jest drogi w wykonaniu.

Etapy tworzenia strony internetowej

 1. Ustalenie celu jaki ma spełniać strona WWW

  Aby upewnić się, że Twój projekt strony internetowej będzie spełniał przyszłe cele sprzedażowe, konieczne jest zebranie szczegółowych informacji o firmie. Chcesz sprzedawać produkty i usługi? A może chcesz poprawić branding i popracować nad widocznością w Internecie? Kto znadjuję się w grupie docelowej. Czy odbiorcami Twoich treści są nastolatkami, a może są to dorośli ludzie? Wszystkie te rzeczy są niezbędne, aby stworzyć stonę interntową, która będzie zarabiać

 2. Zaplanowanie struktury strony internetowej

  Po zebraniu wystarczających informacji o firmie, nadszedł czas na stworzenie mapy strony i projektu graficznego. Jego podstawowym celem jest stworzenie witryny o strukturze przyjaznej dla użytkownika. Poza tym warto zastanowić się nad dodatkowymi funkcjonalnościami w obrębie strony tj.: logowanie, newsletter, funkcjonalność sklepowa, dodatkowa wersja językowa itp.

 3. Przygotowanie projektu zgodnie z wytycznymi

  Projekt strony WWW jest kluczową częścią sukcesu Twojej firmy internecie. Jest on tworzony zgodnie z grupą docelową, do której jest on skierowany. Strona, którą projektujesz dla szkoły, będzie wyglądać zupełnie inaczej niż ta dla firmy budowlanej. W większości przypadków najpierw tworzona jest strona główna, a następnie dodawane są kolejne podstrony zgodnie z hierarchią witryny.

 4. Tworzenie treści na stronę internetową

  Po zakończeniu kodowania strony internetowej nastał czas aby uzupełnić ją w treści. Angażujący content jest niezbędny jeżeli chcemy przyciągnąć uwagę użytkownika. Powinna ona zostać zmodyfikowana pod kątem witryny za pomocą nagłówków, podtytułów, tagów itp., aby ludzie mogli znaleźć to, czego szukają. Po zakończonym etapie realizacji strony warto stale i publikować treści, które pomoga spełnić cele biznesowe. Może to być budowanie świadomości marki wśród konsumentow, uświadomienie lub pokazanie ludziom nowego produktu lub usługi, a także zbudowanie zaufania wśród klientów co w przyszłości przełoży się na wzrost liczby sprzedaży online.

 5. Optymalizacja strony dla grupy docelowej

  Jest to rutynowa część procesu tworzenia stron internetowych. Wszystkie strony i linki są testowane przed przeniesieniem na wskazany serwer, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Spradzamy każdy formularz, czy treści, aby znaleźć wszystkie możliwe błędy. Korzystamy z najnowszych dostępnych na rynku narzędzi, aby upewnić się, że Twój kod jest zgodny z aktualnymi standardami tworzenia stron internetowych. Na tym etapie Twoja witryna jest testowana pod kątem kilku rzeczy, w tym: szybkość strony internetowej, kompatybilność z różnymi przeglądarkami, wiele testów ekranowych. Wszystkie niezbędne testy są przeprowadzane na stronie internetowej przed jej uruchomieniem na domenie docelowej.

 6. Przygotowanie kampanii reklamowej online

  Uruchomienie strony nie oznacza, że zacznie ona przynosić dochody pierwszego dnia. Warto już na początku działania strony podjąć pierwsze kroki związane z reklamą firmy w internecie. Ten krok jest bardzo ważny, ponieważ witryny zaczyna zarabiać dopiero gdy jest ona dostępna dla ludzi, a co za tym idzie - zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Dla naszych klientów oferujemy na początku usługi związane z pozycjonwaniem SEO oraz Google Ads.

Dlaczego strona WordPress z Ad-Site?

Realizacje
Funkcjonalność dopasowana bezpośrednio do potrzeb klientów, korzystających z Twojej strony WWW
Metody działania
Szybka realizacja, skuteczne rozwiązania, opieka na każdym etapie współpracy.
Promocje
Lubisz promocje? Zapoznaj się z ofertą i zapytaj o rabat.
Wsparcie specjalistów
Udzielamy wsparcia na każdym etapie współpracy tak aby przyniosła ona maksymalne korzyści dla każdej ze stron.

Strony na WordPress korzyści

Niski koszt stworzenia strony

Prosta edycja tekstów

Prosta podmiana grafik

Dostosowane do telefonów (RWD)

Nieograniczone możliwości

Możliwość szybkiej realizacji

Profesjonalny kod programistyczny

Pakiet dodatków wspierających bezpieczeństwo

Realizacje

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strony znanych firm na WordPress'ie:

DOLCE AND GABANA

Strona internetowa znanej firmy modowej: dolcegabbana.com

MERCEDES-BENZ

Strona internetowa znanego producenta samochodów. mercedes-benz.com/en

FACEBOOK NEWSROOM

Blog z nowościami portalu społecznościowego facebook. newsroom.fb.com

NASA

Strona internetowa NASA
nasa.gov/ames

CMS WordPress – porady

Projektowanie stron WWW w Poznaniu na 2022

Moda przemija, nie tylko ta na ubrania lub dekorację wnętrz. Ta sama zasada dotyczy trendów w projektowaniu stron internetowych. Gusta konsumentów stale się zmieniają, aby więc utrzymać i zdobywać nowych klientów, trzeba dostosować wygląd oraz funkcjonalności swojej strony do panującej mody.

CMS WordPress – porady

Strona na WordPress – co dalej?

Ten artykuł zostanie poświęcony czynnością jakie wykonujemy dla naszych klientów po zakończeniu projektu strony internetowej opartej o system CMS WordPress…

CMS WordPress – porady

Darmowe wtyczki do strony WWW opartej o CMS WordPress

Posiadasz stronę opartą o System Zarządzania Treścią WordPress?Jeżeli tak to podany artykuł pomoże Ci udoskonalić swoją obecną witrynę w prosty sposób.Dzięki…

CMS WordPress – porady

Strony internetowe WordPress – możliwości

WordPress jest najbardziej popularnym Systemem Zarządzania Treścią jaki powstał.Wykorzystuje się go przy tworzeniu stron WWW,sklepów internetowych czy blogów…