Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Strony www wordpress
Sklepy internetowe

Tworzone są według Państwa potrzeb oraz najnowszych standardów

WordPress to system zarządzania treścią CMS, który powstał wiele lat temu z myślą o pisaniu różnego rodzaju profesjonalnych blogów

Z biegiem lat, rozwoju technologii a także faktu że jest to od dawna najbardziej popularny system, wordpress umożliwił swoim użytkownikom tworzenie profesjonalnych stron firmowych a także sklepów czy nawet portali internetowych.

W chwili obecnej istnieje niezliczona ilość dodatków, zabezpieczeń, rozwiązań dzięki którym strona na wordpressie to bardzo korzystna inwestycja. Ponadto jest on nieustannie aktualizowany nie tylko przez twórców lecz także przez specjalistów z całego świata.

Oferta stron wordpress

Strona wizytówka

Charakteryzuje się tym że zawiera jedynie podstawowe informacje o firmie oraz proste funkcjonalności. Powinna zmieścić się maksymalnie w kilku podstronach takich jak: strona główna, oferta, o nas, kontakt. Mimo wielu zalet jak choćby niskiej ceny tego typu strona ma jedną poważną wadę – ze względu na niewielką ilość treści, użytecznych funkcji jej pozycjonowanie jest o wiele trudniejsze oraz droższe.

Rozbudowana strona www

Rozbudowana strona internetowa to dobre rozwiązanie dla firm, które chcą zacząć aktywnie pozyskiwać klientów z internetu. Oprócz podstawowych informacji można na niej umieścić cenniki, pożyteczne porady branżowe, realizacje, katalogi produktowe. Tego typu strona (dobrze zrobiona) obniża koszt kampanii adwords, pozycjonowania a także pomaga osiągać wyższe pozycje w krótszym czasie.

Sklep internetowy

WordPress daje wiele możliwości wyglądu, konfiguracji, dodatkowych funkcjonalności, metod płatności. Zazwyczaj w wordpressie robiło się mniejsze sklepy do 1000 produktów natomiast wraz z niezwykle szybkim rozwojem platformy ulegało to zmianie i teraz możliwości są nieograniczone. Atutem jest stosunkowo niski koszt stworzenia

Portal internetowy

Są to różnego rodzaju wyszukiwarki, strony z ogłoszeniami lub portale które zrzeszają pewne społeczności. Dzięki CMS wordpress stworzenie tego typu realizacji staje się o wiele prostsze co za tym idzie tańsze. Natomiast projekt tego typu często zawiera wiele nietypowych funkcji przez co i tak jest drogi w wykonaniu.

Etapy tworzenia strony internetowej

Aby upewnić się, że Twój projekt strony internetowej będzie spełniał przyszłe cele sprzedażowe, konieczne jest zebranie szczegółowych informacji o firmie. Chcesz sprzedawać produkty i usługi? A może chcesz poprawić branding i popracować nad widocznością w Internecie? Kto znadjuję się w grupie docelowej. Czy odbiorcami Twoich treści są nastolatkami, a może są to dorośli ludzie? Wszystkie te rzeczy są niezbędne, aby stworzyć stonę interntową, która będzie zarabiać

Po zebraniu wystarczających informacji o firmie, nadszedł czas na stworzenie mapy strony i projektu graficznego. Jego podstawowym celem jest stworzenie witryny o strukturze przyjaznej dla użytkownika. Poza tym warto zastanowić się nad dodatkowymi funkcjonalnościami w obrębie strony tj.: logowanie, newsletter, funkcjonalność sklepowa, dodatkowa wersja językowa itp.

Projekt strony WWW jest kluczową częścią sukcesu Twojej firmy internecie. Jest on tworzony zgodnie z grupą docelową, do której jest on skierowany. Strona, którą projektujesz dla szkoły, będzie wyglądać zupełnie inaczej niż ta dla firmy budowlanej.

Po zakończeniu kodowania strony internetowej nastał czas aby uzupełnić ją w treści. Angażujący content jest niezbędny jeżeli chcemy przyciągnąć uwagę użytkownika. Powinna ona zostać zmodyfikowana pod kątem witryny za pomocą nagłówków, podtytułów, tagów itp., aby ludzie mogli znaleźć to, czego szukają.

Jest to rutynowa część procesu tworzenia stron internetowych. Wszystkie strony i linki są testowane przed przeniesieniem na wskazany serwer, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Spradzamy każdy formularz, czy treści, aby znaleźć wszystkie możliwe błędy.
Korzystamy z najnowszych dostępnych na rynku narzędzi, aby upewnić się, że Twój kod jest zgodny z aktualnymi standardami tworzenia stron internetowych. Na tym etapie Twoja witryna jest testowana pod kątem kilku rzeczy, w tym: szybkość strony internetowej, kompatybilność z różnymi przeglądarkami, wiele testów ekranowych.

Wszystkie niezbędne testy są przeprowadzane na stronie internetowej przed jej uruchomieniem na domenie docelowej.

Uruchomienie strony nie oznacza, że zacznie ona przynosić dochody pierwszego dnia. Warto już na początku działania strony podjąć pierwsze kroki związane z reklamą firmy w internecie. Ten krok jest bardzo ważny, ponieważ witryny zaczyna zarabiać dopiero gdy jest ona dostępna dla ludzi, a co za tym idzie – zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Dla naszych klientów oferujemy na początku usługi związane z pozycjonwaniem SEO oraz Google Ads.

 1. Ustalenie celu jaki ma spełniać strona WWW

  Aby upewnić się, że Twój projekt strony internetowej będzie spełniał przyszłe cele sprzedażowe, konieczne jest zebranie szczegółowych informacji o firmie. Chcesz sprzedawać produkty i usługi? A może chcesz poprawić branding i popracować nad widocznością w Internecie? Kto znadjuję się w grupie docelowej. Czy odbiorcami Twoich treści są nastolatkami, a może są to dorośli ludzie? Wszystkie te rzeczy są niezbędne, aby stworzyć stonę interntową, która będzie zarabiać

 2. Zaplanowanie struktury strony internetowej

  Po zebraniu wystarczających informacji o firmie, nadszedł czas na stworzenie mapy strony i projektu graficznego. Jego podstawowym celem jest stworzenie witryny o strukturze przyjaznej dla użytkownika. Poza tym warto zastanowić się nad dodatkowymi funkcjonalnościami w obrębie strony tj.: logowanie, newsletter, funkcjonalność sklepowa, dodatkowa wersja językowa itp.

 3. Przygotowanie projektu zgodnie z wytycznymi

  Projekt strony WWW jest kluczową częścią sukcesu Twojej firmy internecie. Jest on tworzony zgodnie z grupą docelową, do której jest on skierowany. Strona, którą projektujesz dla szkoły, będzie wyglądać zupełnie inaczej niż ta dla firmy budowlanej. W większości przypadków najpierw tworzona jest strona główna, a następnie dodawane są kolejne podstrony zgodnie z hierarchią witryny.

 4. Tworzenie treści na stronę internetową

  Po zakończeniu kodowania strony internetowej nastał czas aby uzupełnić ją w treści. Angażujący content jest niezbędny jeżeli chcemy przyciągnąć uwagę użytkownika. Powinna ona zostać zmodyfikowana pod kątem witryny za pomocą nagłówków, podtytułów, tagów itp., aby ludzie mogli znaleźć to, czego szukają. Po zakończonym etapie realizacji strony warto stale i publikować treści, które pomoga spełnić cele biznesowe. Może to być budowanie świadomości marki wśród konsumentow, uświadomienie lub pokazanie ludziom nowego produktu lub usługi, a także zbudowanie zaufania wśród klientów co w przyszłości przełoży się na wzrost liczby sprzedaży online.

 5. Optymalizacja strony dla grupy docelowej

  Jest to rutynowa część procesu tworzenia stron internetowych. Wszystkie strony i linki są testowane przed przeniesieniem na wskazany serwer, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Spradzamy każdy formularz, czy treści, aby znaleźć wszystkie możliwe błędy. Korzystamy z najnowszych dostępnych na rynku narzędzi, aby upewnić się, że Twój kod jest zgodny z aktualnymi standardami tworzenia stron internetowych. Na tym etapie Twoja witryna jest testowana pod kątem kilku rzeczy, w tym: szybkość strony internetowej, kompatybilność z różnymi przeglądarkami, wiele testów ekranowych. Wszystkie niezbędne testy są przeprowadzane na stronie internetowej przed jej uruchomieniem na domenie docelowej.

 6. Przygotowanie kampanii reklamowej online

  Uruchomienie strony nie oznacza, że zacznie ona przynosić dochody pierwszego dnia. Warto już na początku działania strony podjąć pierwsze kroki związane z reklamą firmy w internecie. Ten krok jest bardzo ważny, ponieważ witryny zaczyna zarabiać dopiero gdy jest ona dostępna dla ludzi, a co za tym idzie - zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Dla naszych klientów oferujemy na początku usługi związane z pozycjonwaniem SEO oraz Google Ads.

Dlaczego strona WordPress z Ad-Site?

Funkcjonalność dopasowana bezpośrednio do potrzeb klientów, korzystających z Twojej strony WWW
Metody działania
Szybka realizacja, skuteczne rozwiązania, opieka na każdym etapie współpracy.
Promocje
Lubisz promocje? Zapoznaj się z ofertą i zapytaj o rabat.
Wsparcie specjalistów
Udzielamy wsparcia na każdym etapie współpracy tak aby przyniosła ona maksymalne korzyści dla każdej ze stron.

Strony na WordPress korzyści

Niski koszt stworzenia strony

Prosta edycja tekstów

Prosta podmiana grafik

Dostosowane do telefonów (RWD)

Nieograniczone możliwości

Możliwość szybkiej realizacji

Profesjonalny kod programistyczny

Pakiet dodatków wspierających bezpieczeństwo

Złóż zapytanie

Aktualna promocja

Proponujemy Państwu 10% zniżki na stronę www

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Realizacje przykładowe

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

czytaj więcej

Strona WWW Klinika Biczysko

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strony znanych firm na WordPress'ie:

SONY MUSIC

Strona internetowa znanej firmy SONY MUSIC

Dealer Volvo

Strona internetowa znanego dealera samochodów. Volvo

MICROSOFT NEWSROOM

Blog z nowościami firmy Microsoft.

NASA

Strona internetowa Radia Maryja

Najczęściej zadawane pytania

Po wypełnieniu znajdującego się na stronie formularza, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin. Decydując się na zlecenie budowy strony naszej agencji, otrzymujesz nie tylko narzędzie, dzięki któremu Twoja firma osiągnie sukces ale również opiekę konsultanta, który będzie informował Cię o przebiegu prac oraz ewentualnych, wprowadzanych zmianach.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ koszt stworzenia strony zależy od wielu czynników, między innymi stopnia jej rozbudowania. Wstępną wycenę możesz uzyskać decydując się na darmową i niezobowiązującą wycenę. Po wypełnieniu formularza, poczekaj na kontakt z naszej strony. Być może będzie to pierwszy krok do owocnej współpracy. CENNIK

Responsywność stron to dostosowanie wyświetlanej treści do rozmiaru wyświetlacza. Taka też będzie stworzona przez nas strona Twojej firmy. Technologia RWD to – w dobie rozwijającej się technologii – konieczność. Odbiorcy, a tym samym potencjalni klienci Twojej strony to w większości osoby korzystające z Internetu przy pomocy smartfonów. Ważne zatem, aby strona była czytelna, a korzystanie z niej proste i bezproblemowe.

Tak, strona – kolokwialnie mówiąc – po jednorazowej opłacie, stanie się Twoją własnością. Po zakończeniu budowy strony internetowej, zostanie wgrana na Twój serwer.

Najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu oraz sukcesie strony, której stworzenie nam powierzyłeś. W ramach usługi budowy strony, oferujemy zatem dodatkowe sesje poprawkowe. Wszystko to, aby zaprojektowana strona była zgodna z Twoimi preferencjami.

SEO, czyli optymalizacja strony internetowej w celu zwiększenia widoczności i ruchu z wyników wyszukiwania to proces, dzięki któremu Twój biznes ma szansę wybić się na tle konkurencji. Tworzone przez nas strony internetowe są dostosowane do wytycznych Google. Ponadto, dzięki podążaniu za najnowszymi nowinkami technologicznymi, tworzone przez nas strony łatwo się pozycjonują, a dzięki wtyczkom SEO, które oferuje CMS WordPress, efekty pozycjonowania są nierzadko spektakularne.

Dzięki oparciu tworzonych przez nas stron na Systemie Zarządzania Treścią WordPress, ich obsługa jest dziecinnie prosta również dla początkujących osób. Przejrzysty panel administracyjny pozwala na aktualizowanie treści zawartych na stronie. Ponadto, wraz z gotową stroną otrzymasz od nas pomocne materiały szkoleniowe.
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Współpraca z nami – na każdym etapie – wiąże się z przejrzystością, również w kwestii finansów. Po wycenie stworzenia strony, opłaty dokonujesz tylko jeden raz. Podana przez nas kwota nie zmieni się na żadnym etapie tworzenia strony internetowej. Wszystkie dodatkowe usługi, z których chcesz skorzystać po stworzeniu strony internetowej podlegają oddzielnej wycenie.
Hosting jest to przestrzeń dyskowa, na której utrzymywana jest Twoja strona internetowa. Jest zatem niezbędny, aby można było opublikować witrynę w sieci. Jeżeli nie posiadasz hostingu, a zależy Ci na stronie internetowej swojej firmy, nie musisz się martwić. Decydując się na korzystanie z usług naszej agencji, dostajesz wsparcie na każdym etapie. Nasz specjalista doradzi Ci wybór odpowiedniego hostingu i pomoże w jego zakupie.

Złóż zapytanie

Aktualna promocja

Proponujemy Państwu 10% zniżki na stronę www

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
CMS wordpress

Firmowa strona internetowa Poznań

Firmowa strona internetowa to swego rodzaju wizytówka, którą powinno posiadać każde przedsiębiorstwo. Strona internetowa to narzędzie do komunikowania się zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami.

CMS WordPress – porady

Projektowanie stron WWW w Poznaniu na 2022

Moda przemija, nie tylko ta na ubrania lub dekorację wnętrz. Ta sama zasada dotyczy trendów w projektowaniu stron internetowych. Gusta konsumentów stale się zmieniają, aby więc utrzymać i zdobywać nowych klientów, trzeba dostosować wygląd oraz funkcjonalności swojej strony do panującej mody.

CMS wordpress

Strona na WordPress – co dalej?

Ten artykuł zostanie poświęcony czynnością jakie wykonujemy dla naszych klientów po zakończeniu projektu strony internetowej opartej o system CMS WordPress…

CMS wordpress

Strony internetowe WordPress – możliwości

WordPress jest najbardziej popularnym Systemem Zarządzania Treścią jaki powstał.Wykorzystuje się go przy tworzeniu stron WWW,sklepów internetowych czy blogów…