strony www, wordpress, pozycjonowanie Ad-Site

Strony internetowe wordpress Cennik

Cennik stron wordpress

Jesteśmy godnym zaufania przedsiębiorstwem Ad-site 2.0, specjalizującym się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić solidne wykonanie każdej strony internetowej, którą tworzymy.

Dzięki naszym usługom Twoja strona WWW zyska na rozpoznawalności. Koncentrujemy się na dostarczeniu kompleksowych rozwiązań, które w pełni dopasujemy do potrzeb Twojego biznesu.

Strona wizytówkowa

Jest to najtańsze rozwiązanie. Mówimy tu o stronie złożonej z góra 3 zakładek (strona główna, o nas/oferta, kontakt). Najczęściej w tym celu wykorzystuję się proste rozwiązania WordPress dlatego, że zazwyczaj na stronę wizytówkę wprowadza się jedynie podstawowe informacje na temat firmy. Nie obejmują tworzenia zaawansowanych funkcjonalności, pisania treści oraz przygotowania pod pozycjonowanie SEO.

Cena takiej witryny z użyciem szablonu WordPress to przeważnie koszt ok. 1400-2200 zł/netto.

Rozbudowana strona www

Jest rozwiązaniem najczęściej stosowanym przez średniej wielkości firmy. Strona taka jest przygotowana pod pozycjonowanie dzięki czemu jej widoczność w wyszukiwarce Google jest o wiele lepsza. Wykorzystuję się też płatne wtyczki, które znacznie rozszerzają możliwości takiej witryny. Zawiera ona stworzenie sekcji z realizacjami, portfolio, zakładkę blog, dodatkowe wersje językowe, niestandardowe funkcjonalności itp.

Cena takiej strony zaczyna się od ok. 2200 zł/netto.

Sklep internetowy

Tutaj konfiguracji jest bardzo dużo. Różnice mogą być związane zarówno z funkcjonalnościami, rodzajem płatności, opisem produktu i ich ilością.

W przypadku strony z niewielką ilością produktów (ok. 100) wraz ze standardowymi metodami płatności cena wynosi od 4500 do 8500 zł/netto.

Gdy sklep ma być bardziej rozbudowany, zawierać zaawansowane rozwiązania oraz o wiele większą ilość produktów cena zaczyna się od 8500 zł/netto.

Portal internetowy

Są to różnego rodzaju wyszukiwarki, strony z ogłoszeniami lub portale które zrzeszają pewne społeczności. Dzięki CMS WordPress stworzenie tego typu realizacji staje się o wiele prostsze, a co za tym idzie tańsze. Projekt tego typu często zawiera wiele nietypowych funkcji, nad którymi programiści muszą spędzić o wiele więcej czasu (niż w przypadku strony wizytówki czy sklepu internetowego) co wpływa na jego finalną cenę. 

Ceny portali zaczynają się od 15000 zł/netto.

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Ma to oczywiście wpływ na cenę strony stworzonej na WordPress. Jeśli firma jest jednoosobowa, nie będzie to rozbudowana witryna. Wystarczy wtedy strona wizytówkowa, przewijana bez żadnych dodatkowych zakładek. W momencie gdy firma jest dużym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 100 osób, posiadająca różne działy, bogatą ofertę produktów czy usług – strona wizytówkowa nie wchodzi w grę. Tutaj trzeba zainwestować w rozbudowany serwis z wieloma zakładkami. Oczywiście nad tą drugą programiści spędzą o wiele więcej czasu dlatego też cena będzie o wiele wyższa.

 2. Preferencje dotyczące projektu

  Następnym ważnym elementem tworzenia witryny na WordPress jest kwestia rozkładu oraz rodzaju grafik. Wiele osób chętnie wzoruje się na szablonach wykupionych z zagranicznych serwisów oferujących takie motywy. Jest to tanie rozwiązanie jednak rzadko skuteczne. Wynika to z podejścia klienta, który chciałby stronę idealną w cenie 400zł. W związku z tym jeśli zależy nam na unikatowym projekcie, cena strony internetowej również będzie większa.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Każda strona internetowa powinna być robiona w wyznaczonym celu, mogą nimi być: sprzedaż, budowanie pozytywnego wizerunku marki, promocja wydarzenia, pozyskiwanie grup odbiorców.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Każda strona internetowa, powinna zostać budowana przed wcześniejszym ustaleniem konkretnego celu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ kiedy programista wie, co chcemy osiągnąć dzięki tej stronie np. zwiększyć sprzedaż, stworzy stronę spełniającą nasze potrzeby.

Responsywność RWD

Optymalizacja SEO

Statystyki odwiedzin

Zabezpieczenia SSL

Prosta edycja strony

Terminowa realizacja

Zgodność z RODO

Wsparcie specjalistów

Szybkie ładowanie

Domena, e-mail firmowy

Zgodność z RODO

Domena, e-mail firmowy

Najczęściej zadawane pytania

W Ad-Site 2.0 jesteśmy dumni, że nasza agencja zajmująca się tworzeniem stron internetowych oferuje piękne i responsywne projekty WordPress. Na dzisiejszym, coraz bardziej konkurencyjnym rynku internetowym, sama strona WWW nie wystarczy. Potrzebujesz odpowiednio zaprojektowanej i zoptymalizowanej strony internetowej, która ułatwi klientom znalezienie usługi, której potrzebują, dokonanie zakupu w sklepie internetowym czy umówienie wizyty online. Do tego potrzebujesz odpowiedniej agencji, która pomoże przygotować projekt dedykowany Twojej firmie.

Oferujemy usługi projektowania stron internetowych WordPress od 2018 roku i w tym czasie Ad-Site 2.0 zrealizowało ponad 200 projektów stron WWW. Nasz zespół, składający się z doświadczonych projektantów stron internetowych, kierowników projektów i obsługi klienta, niestrudzenie pracuje nad tworzeniem realizacji, które z dumą będziesz mógł pokazać światu. Nasze wyjątkowe podejście do obsługi klienta jest tym, co odróżnia nasze usługi projektowania stron internetowych WordPress od naszych konkurentów.

Ad-Site 2.0 to agencja interaktywna w Poznaniu, która dostarcza najwyższej klasy witryny WordPress, które są w pełni zoptymalizowane pod kątem pozycjonownia SEO w wyszukiwarce Google.

Bez względu na to, na jakim etapie projektowania strony WWW jesteś, możemy pomóc Ci określić, jakich rozwiązań będziesz potrzebować aby osiągnać swój cel marketingowy na kolejne miesiące, lata. Dopiero zaczynasz tworzenie strony internetowej? Możemy zapewnić hosting, domenę i wszystko, czego potrzebujesz. Masz już stronę internetową? Możemy wykonać usługe przebudowania istniejącej witryny, dzieki czemu firma stalę będzie podążała za nowymi trendami. Potrzebujesz pomocy z obsługą sklepu WooCommerce, pozycjonowaniem SEO lub innym rodzajem reklamy google? Zapewniamy Ci wsparcie wiodącego zespołu ekspertów w każdym zakresie.

Projektowanie stron WWW WordPress to nasza pasja. Nasze wieloletnie doświadczenie przy pracy z CMS WordPress owocują przy każdym projekcie zapewniając sukces i satysfakcję klienta. Nie wierzysz nam? Zapoznaj się z naszymi realizacjami i sprawdź sam!

Usługi projektowania stron internetowych WordPress są najważniejszym punktem działalności Ad-Site 2.0. Uwielbiamy pomagać naszym klientom w tworzeniu pięknych stron internetowych, ponieważ dzięki nim wyróżniają się oni z tłumu. Nasza agencja oferuje również skuteczne pozycjonowanie SEO stron wykonanych w WordPress, dzięki czemu zwiększa się sprzedaż i rozpoznawalność firmy w internecie.

Ad-Site 2.0 powstało z myślą aby zostać Twoim partnerem w zakresie projektowania stron internetowych WordPress. Skontaktuj się z nami już dziś, a zaczniemy budować i wspierać sprzedaż internetową w Twojej firmie na każdym kroku.

Tak, WordPress oferuje szeroką gamę darmowych i płatnych motywów, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest również dodawanie własnych stylów CSS oraz modyfikowanie kodu HTML i PHP.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Podstawowa wiedza o WordPress

W momencie gwałtownego rozwoju rynku internetowego, ceny stworzenia strony WWW oraz ich obsługa poszły bardzo mocno w górę. Wiele przedsiębiorstw nie było po prostu stać na taką opiekę. Ludzie zaczęli poszukiwać rozwiązań, w których to zarządzanie treścią na stronie nie byłoby wiedzą tajemną. Tu na przeciw wyszły firmy zajmujące się projektowaniem takich rozwiązań. Nazywamy je CMS – Content Management System.

Patrząc wstecz na starsze rozwiązania widać, że WordPress niesie ze sobą cała masę korzyści. Nie tylko naszym zdaniem ale i zdaniem specjalistów na całym świecie jest to rozwiązanie najbardziej praktyczne w użyciu.

Historia WordPress zaczęła się już stosunkowo dawno. Jednak na początku był on wykorzystywany głównie do tworzenia Blogów. Z każdym rokiem cała masa specjalistów, programistów rozpoczynała kolejne pracę nad rozbudową tego systemu. Dzięki ich pracy w dzisiejszych czasach WordPress oferuje wszystkie możliwe rozwiązania jakie są potrzebne aby stworzyć stronę internetową. Świetnie sprawdza się zarówno przy tworzeniu stron typowo firmowych, wizytówkowych jak również przy sklepach internetowych.

Największym plusem tego CMS jest jego prostota w obsłudze. Wystarczy stosunkowo nie wiele czasu aby osoba, która nie ma pojęcia o programowaniu umiała sama dokonać zmian w tekście czy podmienić grafiki. Wszystko to jest bardzo intuicyjne dzięki czemu aktualizowanie zmian będzie od teraz będzie zwykłą przyjemnością.

Wspieramy firmy na terenie całej Polski

Skontaktuj się z nami