Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Gdańsku

Strony internetowe tworzone przez Ad-site z pasji

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Gdańsku

Internet z tygodnia na tydzień coraz bardziej rozwija się i rozszerza a wraz z nim powstają nowe technologie tworzenia stron internetowych, ciekawe rozwiązania, które rozwijają i kształtują. Czy prowadzisz własną działalność na terenie Gdańska i chciałbyś aby Twój biznes bardziej się rozwijał? W Gdańsku drzemie potencjał! Nie możesz go zmarnować, już dziś skontaktuj się z agencją, która przygotuje dla Ciebie stronę, umożliwiającą dotarcie do lokalnej społeczności. Niech Gdańsk o Tobie usłyszy

Tworząc swoją własną witrynę, budujesz swój wizerunek, będący niezbędnym elementem strategii marketingowej. Liczba konkurentów na rynku jest niezwykle wysoka, zatem pozwól naszym specjalistom sprawić, że wybijesz się spomiędzy tłumu konkurencji.

Cennik stron wordpress - Gdańsk

Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa jest najtańszym rozwiązaniem jakie oferujemy. To strona idealna dla małych, jednoosobowych firm, składająca sie maksymalnie z 3 zakładek (takich jak: strona główna, o nas/oferta, kontakt). Działając na CMS WordPress, używamy prostych, łatwych w obsłudze szablonów, które skracają czas wykonywania strony a w późniejszym czasie, właściciel ma możliwość samodzielnej edycji. 

Koszt takiej strony to 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Rozbudowana strona WWW to coś co najlepiej sprawdziłoby się dla dużych firm, zatrudniających dużą liczbę pracowników. Takką stronę przygotowujmy pod pozycjonowanie, dzięki czemu staje się widoczniejsza w Google dla użytkowników z Gdańska. Przy budowaniu rozbudowanej strony WWW, nasi programiści wykorzystują płatne wtyczki, wprowadzające nowe możliwości i udogodnienia na stronie.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 1500zł netto

Sklep internetowy

Sklep internetowy to strona wymagająca od programistów poświecenia dużej ilości czasu, przy budowie sklepu istnieje wiele możliwości różnych konfiguracji, zaczynając od rodzajów płatności, przechodząc do opisów produktowych, a na funkcjonalności strony kończąc.

W przypadku sklepu z mała ilością produktów (około 100), cena za sklep to około 4500-6000zł netto

Gdy klient życzy sobie aby sklep był bardziej rozbudowany, ceny zaczynają się od 6000zł netto

Portal internetowy

Portal internetowy to zaawansowana witryna taka jak wyszukiwarki, różnego rodzaju portale, czy też strony z ogłoszeniami. Za sprawą WordPressa, stworzenie takiego portalu staje się łatwiejsze i szybsze – co za tym idzie, cena za wykonanie go zostaje obniżona.

Ceny wykonania takich portali zaczynają się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Gdańsku

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Profil firmy dla której tworzona jest strona ma duży wpływ na cenę projektu, ponieważ inna strona będzie odpowiednia dla małej, jednoosobowej firmy – tutaj najodpowiedniejsza okazałaby się prosta strona wizytówkowa, nieobciążająca znacznie budżetu właściciela. Przeciwną strategię obiera się dla firmy, zatrudniającej dużą ilość pracowników, w tym wypadku odpowiednią okazałaby się duża, rozbudowana strona, poszerzona o wiele zakładek takich jak portfolio, oferta firmowa, partnerzy biznesowi. Im strona jest bardziej skomplikowana, tym jej wykonanie zabiera programistom więcej czasu, generując przy tym koszty

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Kolejnym z bardzo ważnych elementów przy tworzeniu strony WWW jest rozkład grafiki oraz ich rodzaj na stronie. Zdarza się, że właściciele stron chcąc zaoszczędzić, korzystają z gotowych szablonów stron, zakupionych na zagranicznych stronach. Faktycznie, cena wykonania strony znacznie spada, ale po takim zabiegu witryna staje się nieefektywna, wygląda nieprofesjonalnie i bardziej odstrasza niż zachęca.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Wykonanie stron internetowych ma bardzo duży przedział cenowy, zależy to od technologii zastosowanych na stronie – jeśli ma ona zostać poszerzona o najnowsze rozwiązania technologiczne, mowa tutaj o np. rozbudowanych zakładkach, animowanej galerii, czy poszerzeniu strony o kolejne wersje językowe. Kolejne rozwiązania uatrakcyjniające stronę, to dodatkowy czas jaki programiści muszą spędzić na jej budowie, co za tym idzie – cena za wykonanie strony, będzie wyższa.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Przed zrobieniem strony internetowej należy ustalić cel jaki chcemy osiągnąć przez ten zabieg. Dzięki wcześniejszemu ustaleniu koncepcji, programiści podczas pracy nad stroną, uwzględnią to, starając się stworzyć ją w sposób, aby przynosiła oczekiwane efekty.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej
Strony WWW Gdańsk

Rodzaje stron WWW dla firm w Gdańsku – cennik

Na wstępie należy zaznaczyć, że realizacje projektów stron WWW przebiegają w zależności od zapotrzebowania klientów w indywidualny sposób.Każda tworzona przez..

Pozycjonowanie SEO Gdańsk

Pozycjonowanie strony internetowej w Gdańsku

Czy prowadzisz swoją działalność w Gdańsku i chciałbyś aby na Twoją stronę internetową wchodziła większa liczba osób?Zastanawiasz się co zatem zrobić aby stać…

Wspieramy firmy na terenie Gdańska i całej Polski