Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron WWW w Gdańsku

Cennik stron WordPress - Gdańsk

Jesteśmy renomowaną firmą Ad-site 2.0, specjalizującą się w profesjonalnym projektowaniu stron internetowych. Z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić niezawodne wykonanie każdej strony internetowej, którą tworzymy.

Dzięki naszym usługom Twoja strona internetowa zyska na rozpoznawalności w Gdańsku. Skupiamy się na dostarczeniu kompleksowych rozwiązań, które w pełni dopasujemy do potrzeb Twojego biznesu

Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa to doskonała opcja dla firm, które pragną prezentować podstawowe informacje o swojej działalności w Internecie. Taka strona zazwyczaj składa się z trzech podstron, a jeśli jest wykonana profesjonalnie, może okazać się skutecznym narzędziem dla przedsiębiorstw, które nie dysponują wystarczającym budżetem na bardziej zaawansowane technologie.

Cena takiej witryny z użyciem szablonu WordPress to przeważnie koszt ok. 1400-2200 zł/netto.

Rozbudowana strona www

Rozbudowana witryna internetowa to rozwiązanie, które wymaga zaawansowanego wykonania i jest polecana dla firm potrzebujących dodatkowych zakładek takich jak portfolio, formularze kontaktowe, blog firmowy czy katalogi produktowe. Stworzenie takiej strony zajmuje więcej czasu, lecz ostatecznie pozwala na skuteczne pozyskiwanie nowych klientów.

Cena takiej strony zaczyna się od ok. 2200 zł/netto.

Sklep internetowy

Sklep internetowy to strona, na której możemy skonfigurować wiele różnych opcji. Na stronie można wybrać sposób płatności, przeczytać opisy produktów oraz zapoznać się z funkcjonalnościami samej strony.

Podstawowy sklep, zawierający niewielką liczbę produktów (mniej niż 100), to koszt w wysokości 4500-8500 zł/netto.

Jeśli chcemy rozbudować nasz sklep o zaawansowane funkcjonalności i większą liczbę produktów, musimy liczyć się z inwestycją od 8500 zł/netto.

Portal internetowy

Stworzenie portalu internetowego to proces wymagający ogromnego nakładu pracy oraz czasu ze strony programistów. W przypadku budowy skomplikowanej witryny, poświęcony czas na jej wykonanie jest ogromny, co niesie za sobą wyższe koszty. Niemniej jednak, zastosowanie systemu CMS WordPress pozwala na skrócenie czasu poświęconego na tworzenie strony.

Ceny portali zaczynają się od 15000 zł/netto.

Ostatnie realizacje

Zakończyliśmy ostatnio kilka projektów stron internetowych opartych na platformie WordPress dla naszych klientów. Każda z nich była zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów, a także zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania i responsywności. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się z zadowolenia naszych klientów z ich nowych stron internetowych.

Strony WordPress Gdańsk w 4 krokach

W Gdańsku drzemie olbrzymi potencjał, który nie jest jeszcze do końca korzystany. Jeśli prowadzisz swoją działalność w tym mieście, powinieneś zadbać o to, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Być może chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej lub poprawić wizerunek swojej firmy? W takim przypadku warto rozważyć stworzenie nowej strony WWW lub odświeżenie istniejącej.

Twoja strona internetowa jest Twoją wizytówką w sieci, dlatego ważne jest, aby była reprezentatywna i przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Dlatego zleć jej wykonanie profesjonalistom, którzy zapewnią Ci odpowiednie rozwiązania.

Nie wahaj się i zainwestuj w swoją stronę internetową już dziś! Dzięki temu zyskasz przewagę nad konkurencją i przyciągniesz większą liczbę klientów

1. Zapytanie, wycena strony www

Pierwszym etapem w tworzeniu strony internetowej jest złożenie zapytania, co pozwoli Ci dowiedzieć się, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę. Dzięki temu będziemy mogli przygotować kompleksową wycenę, która spełni Twoje oczekiwania.

2. Projekt graficzny strony www

W momencie rozpoczęcia współpracy, pierwszym krokiem jest stworzenie projektu graficznego, który będzie spójny z ideą firmy oraz z obecnymi trendami panującymi na rynku. Naszym celem jest zapewnienie, że projekt będzie odzwierciedlał wizję firmy oraz będzie przyciągał uwagę klientów. W tym celu tworzymy wstępną makietę, którą następnie omawiamy z naszymi klientami. Wspólnie dokonujemy wszelkich niezbędnych poprawek, aby osiągnąć idealny efekt końcowy.

3. Zaprogramowanie strony www

Kiedy projekt graficzny strony internetowej jest zakończony, nadszedł czas, aby przenieść go do świata online. Na tym etapie, nie tylko przesyłany jest sam projekt, ale także tworzone są dodatkowe elementy, takie jak animacje, formularze kontaktowe czy niestandardowe funkcje.

4. Poprawki, zakończenie projektu

Przed umieszczeniem Państwa strony na serwerze, wspólnie dokonujemy pełnego przeglądu projektu i wprowadzamy ostatnie usprawnienia, aby zapewnić, że witryna będzie w pełni przygotowana do użytku. Naszym głównym celem jest zapewnienie, że Państwa strona będzie działać sprawnie i skutecznie przyciągać uwagę odwiedzających. Z tego powodu poświęcamy wiele czasu i wysiłku, aby upewnić się, że każdy aspekt projektu jest dopracowany i spełnia oczekiwania klienta.

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Gdańsku

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Wpływ charakteru firmy na koszt wykonania strony internetowej jest bardzo istotny. Duże przedsiębiorstwa zatrudniające ponad 100 pracowników potrzebują bardziej rozbudowanych stron internetowych, które zawierają dodatkowe technologiczne rozwiązania. W takim przypadku koszt wykonania strony będzie znacznie wyższy niż w przypadku małych jednoosobowych firm, gdzie wystarczającą i najskuteczniejszą opcją byłaby prosta strona wizytówkowa.

 2. Preferencje dotyczące projektu

  Budowanie stron internetowych to w dzisiejszych czasach niezwykle ważne przedsięwzięcie dla każdej firmy lub organizacji, która chce być widoczna w Internecie. Wielu ludzi chce zaoszczędzić pieniądze na tym procesie i sięga po gotowe szablony, które są dostępne na zagranicznych stronach internetowych. Jednakże, wybierając tę metodę, należy pamiętać, że może ona okazać się nieskuteczna.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Tworzenie stron internetowych może wiązać się z bardzo zróżnicowanymi kosztami, zwłaszcza jeśli chodzi o projekty wymagające innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dodanie nowych funkcjonalności, takich jak rejestracja, wiele wersji językowych czy animowana galeria, znacznie podnosi koszt stworzenia takiej strony. Im większy zakres strony, tym więcej pracy i czasu muszą włożyć w nią programiści, co wpływa bezpośrednio na ostateczną cenę projektu.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Podczas tworzenia każdej strony internetowej kluczowe jest precyzyjne określenie celu, który ma zostać osiągnięty. To właśnie precyzyjnie zdefiniowany cel pozwala programiście stworzyć stronę, która spełni nasze oczekiwania i zapewni zamierzone efekty. Przed rozpoczęciem projektowania strony internetowej powinniśmy mieć świadomość, co chcemy osiągnąć dzięki niej. Czy naszym celem jest zwiększenie sprzedaży, promocja marki, pozyskanie nowych klientów, czy może zwiększenie rozpoznawalności firmy w Internecie.

Responsywność RWD

Optymalizacja SEO

Statystyki odwiedzin

Zabezpieczenia SSL

Prosta edycja strony

Terminowa realizacja

Zgodność z RODO

Wsparcie specjalistów

Szybkie ładowanie

Domena, e-mail firmowy

Zgodność z RODO

Domena, e-mail firmowy

Najczęściej zadawane pytania

Czas tworzenia strony WWW zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i skomplikowanie projektu, liczba stron, potrzeba integracji z innymi systemami itp. Średnio trwa to od kilku tygodni do kilku miesięcy.

To zależy od twoich potrzeb i umiejętności. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz znasz język HTML, CSS i JavaScript, możesz samodzielnie stworzyć swoją stronę WWW. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej zaawansowanej funkcjonalności lub nie masz doświadczenia, lepiej skorzystać z pomocy specjalisty.

Responsywność oznacza, że strona WWW dostosowuje swój wygląd do różnych rozmiarów ekranów. W dzisiejszych czasach, niemal każda nowo tworzona strona internetowa jest responsywna, aby zapewnić dobry user experience na różnych urządzeniach

Koszt utrzymania strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak wielkość i skomplikowanie strony WWW, potrzeba integracji z innymi systemami, liczba odwiedzin itp. Koszty utrzymania obejmują opłaty za hosting, domenę, aktualizacje i bezpieczeństwo (obecnie to ok 800-1000zł netto rocznie).

Tak, większość stron WWW jest tworzona przez nas za pomocą CMS WordPress, co pozwala na łatwą edycję treści przez użytkownika.

Koszty tworzenia sklepu internetowego zależą od wielu czynników, takich jak wielkość i skomplikowanie sklepu, potrzeba integracji z innymi systemami, liczba produktów itp. Koszty mogą obejmować opłaty za projekt, oprogramowanie, hosting, płatności i dostawy.

Wymagania dotyczące płatności w sklepie internetowym zależą od kraju i regionu, w którym działa sklep. Mogą obejmować wymagania dotyczące bezpieczeństwa płatności, takie jak SSL oraz wymagania dotyczące dostawców płatności, takie jak PayU lub przelewy24.

Wymagania dotyczące dostawy w sklepie internetowym zależą od kraju i regionu, w którym działa sklep oraz od rodzaju produktów, które sprzedajesz. Mogą obejmować wymagania dotyczące przesyłki, takie jak opcje dostawy, koszty dostawy i czas dostawy.

Tak, sklep internetowy może być łatwo połączony z innymi narzędziami, takimi jak narzędzia do marketingu e-mailowego, narzędzia do analizy ruchu czy do śledzenia zamówień.

Najważniejsze rzeczy do rozważenia przy tworzeniu sklepu internetowego to: cel i grupa docelowa, funkcjonalność, wygląd, bezpieczeństwo, płatności, dostawy, integracja z innymi narzędziami oraz marketing.

WordPress to system zarządzania treścią (CMS) oparty na języku PHP, który umożliwia tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. 

Wymagania techniczne dla WordPress to: serwer z obsługą PHP w wersji co najmniej 7.4, baza danych MySQL lub MariaDB w wersji co najmniej 5.6, oraz obsługa HTTPS.

Koszty związane z korzystaniem z WordPress to głównie opłaty za hosting i domenę, koszty związane z motywami i wtyczkami oraz koszty związane z zatrudnieniem specjalisty do tworzenia lub utrzymania strony.

WordPress oferuje łatwą instalację, łatwą edycję treści, obsługę wielu języków, szeroką gamę darmowych i płatnych motywów oraz rozbudowane funkcjonalności dzięki wtyczkom.

Tak, WordPress oferuje szeroką gamę darmowych i płatnych motywów, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest również dodawanie własnych stylów CSS oraz modyfikowanie kodu HTML i PHP.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Gdańsku

Internet z tygodnia na tydzień coraz bardziej rozwija się i rozszerza, a wraz z nim powstają nowe technologie tworzenia stron internetowych, ciekawe rozwiązania, które rozwijają i kształtują. Czy prowadzisz własną działalność na terenie Gdańska i chciałbyś aby Twój biznes bardziej się rozwijał? W Gdańsku drzemie potencjał! Nie możesz go zmarnować. Już dziś skontaktuj się z agencją, która przygotuje dla Ciebie stronę, umożliwiającą dotarcie do lokalnej społeczności. Niech Gdańsk o Tobie usłyszy!

Tworząc swoją własną witrynę, budujesz swój wizerunek, będący niezbędnym elementem strategii marketingowej. Liczba konkurentów na rynku jest niezwykle wysoka, zatem pozwól naszym specjalistom sprawić, że wybijesz się spomiędzy tłumu konkurencji.

Wspieramy firmy na terenie Gdańska i całej Polski

Skontaktuj się z nami