Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Reklama Google Ads

Najbardziej skuteczna i najszybsza metoda pozwalająca na łatwe dotarcie do klienta. Dzięki Google Ads Twoja strona wyświetli się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania pod konkretną frazą, która Cię interesuje.

Dlaczego warto?

1
Reklama sponsorowana Adwords spowoduje ,że pojawisz się pierwszych wnikach wyszukiwania w Google. Dzięki temy klienci znajdą Twoją firmę wtedy, kiedy będą Cie potrzebować. Osoba, który szuka usługi pod konkretną frazą związaną z Twoją działalnością jest już potencjalnym klientem.
2
Wspólnie przeanalizujemy jakie frazy/słowa kluczowe byłyby dla Ciebie najbardziej efektywne. W przypadku gdy prowadzisz już kampanie Adwords, wykonamy audyt i sprawdzimy czy można coś w niej poprawić.
3
Reklama sponsorowana Adwords będzie pozyskiwać dla Ciebie nowych klientów co doprowadzi do zwiększenia liczby sprzedaży online i zachęcić ich do ponownego skorzystania z oferty.

Korzyści płynące z reklamy Google Ads

Natychmiastowy efekt
W momencie uruchomienia reklamy Adwords zaczniesz się pojawiać na początku wyników wyszukiwania, dzięki czemu pierwsi klienci zainteresowani Twoją ofertą znajdą się na stronie
Możliwość dostosowania
Kampanie sponsorowane Google Ads można w bardzo prosty sposób modyfikować dostosowując się do aktualnej sytuacji panującej na rynku. Pozwala to zbudować różne warianty komunikatów reklamowych w zależności od potrzeb firmy.
Mierzalność
Rezultaty kampanii można zmieżyć w bardzo prosty sposób. Dobrze skonfigurowana reklama umożliwia łatwy wgląd w statystyki pokazujące czy reklama PPC spełnia założone cele ( np. uzyskanie założonego poziomu sprzedaży w przypadku sklepu online )
Skuteczność
Różne możliwość stworzenia reklamy umożliwiają na precyzyjne dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej, która będzie zainteresowana Twoim produktem bądź usługą.

Koszt obsługi reklamy Google Ads

Całkowity koszt stworzenia kampanii Adwords, który ponosi klient składa się z dwóch elementów:

  • Budżet przeznaczony na kliknięcia
  • Wynagrodzenie dla opiekuna kampanii.

W agencji interaktywnej Ad-Site opłata miesięczna za stworzenie i obsługę kampanii reklamowej Google Ads wynosi 15% budżetu (jednak nie mniej niż 250zł/netto).

Koszty PPC Google Ads

Reklama Google Ads rozliczana jest w modelu PPC ( ponosimy koszt za każde kliknięcie użytkownika w link sponsorowany). Twoja firma poniesie koszty, tylko w momencie gdy użytkownik zdecyduję się przejść na stronę internetową za pośrednictwem reklamy. Promocja witryny za pośrednictwem tego systemu umożliwia elastycznie dostosowanie budżetu w zależności od tego, jakie cele reklamowe mają zostać spełnione. Wszystko to daje idealne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm.

Zasięg reklamy Adwords

Dzięki zaawansowanemu systemowi istnieje możliwość sprecyzowania konkretnego obszaru, na którym będzie pokazywała się spersonalizowana reklama. Może ona wyświetlać się lokalnie, regionalnie lub na terenie całego kraju. Dodatkowym atutem w przypadku dużych miast jest możliwość ukierunkowania reklamy na obszar konkretnej dzielnicy.

Rodzaje kampanii Google Ads

Reklamę sponsorowaną Adwords można podzielić na kilka rodzajów w zależności od celów czy miejsc, w których mają się pojawiać. Szczegółowy podział usług realizowanych przed agencję Ad-Site można podzielić na 4 główne kategorie:
Tylko sieć wyszukiwania
Tylko sieć reklamowa
Kampania produktowa
Uniwersalna kampania promująca
Rodzaje kampanii Google Ads

Od czego zacząć?

Wybór odpowiednich słów kluczowych

Wybór odpowiednich fraz jest jednym z najważniejszych elementów tworzenia skutecznej kampanii reklamowej. Chcąc spersonalizować ofertę pod wyszukiwanie, warto zastanowić się jakie usługi/produkty jesteś w stanie zaoferować potencjalnemu klientowi i pod jakimi słowami może on ich szukać. Warto je jak najbardziej doprecyzować ponieważ znacznie zwiększy to konwersję.

Planer słów kluczowych

Jest to narzędzie udostępnione przez twórców Google, umożliwiające wyszukanie najbardziej pasujących fraz do kampani sponsorowanej Adwords. Pomoże to stworzyć listę fraz ściśle związanych z Twoją branżą oraz określić wstępne koszty za kliknięcie dla poszczególnych słów. Program pokaże informację na temat miesięcznej liczby wyszukań danej frazy, jednak dokładną statystykę będziemy mogi uzyskać dopiero w momencie gdy kampania zostanie aktywowana.

Zdobądź nowych klientów dzięki Google Adwords

Google Adwords sprawi, że Twoja firma w krótkim czasie pozyska nowych klientów za pośrednictwem strony internetowej. Opowiedz nam o swoich celach, a my zrobymy wszystko, żeby dostosować kampanie do Twoich potrzeb. W rezultacie otrzymasz reklamę zoptymalizowaną w sposób, który przyniesie zwrot z inwestycji. Dzięki naszej reklamie Twoja firma rozwinie się jeszcze szybciej!