Strony www

Strony internetowe, tworzone są wg Państwa wytycznych. Docieraj do większej ilości klientów.

1. RWD: Nowoczesna strona www to strona, która jest responsywna tzn dopasowuje się automatycznie do wielkości urządzenia, na którym jest wyświetlana laptop, smartfon, tablet. Twoja konkurencja wie, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Mając stronę responsywną, sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją stronę oraz zapoznają się z ofertą.

2. Zgodne z wytycznymi google: Już na początkowych etapach planowania, budowy i projektowania strony www zwracamy uwagę na istotne elementy jak również strukturę, które mają wpływ na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Zwiększona widoczność i wyższe pozycje to większy ruch na stronie, co oznacza więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.

3. Zintegrowane z Google Analytics: Zarządzaj pozyskiwanym ruchem na swojej stronie, dowiesz się skąd pochodzą Twoi Klienci i czego szukają w sieci. Stronę internetową integrujemy z kodem Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

4. Możliwość edytowania we własnym zakresie: Dajemy Ci możliwość abyś zarządzał stroną we własnym zakresie tzn. uzupełniając zdjęcia realizacji, którymi możesz pochwalić się przed klientami, tworząc unikalne teksty marketingowe na bazie własnego doświadczenia branżowego.

 

CENNIK STRON WWW/SKLEPÓW

Pomoc, doradztwo

Profesjonalne doradztwo związane z obsługą strony, na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu skończonego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów, aby móc wykorzystać nową wiedzę na swoją korzyść.

Wsparcie w prowadzeniu strony www

Potrzebujesz ciągłego wsparcia ekspertów? Wybierz najlepsze rozwiązania, które dadzą Ci możliwość swobodnego działania – aktualizacje, ulepszenia oraz modyfikacje na stronie wykonamy za Ciebie.

Szeroka oferta

Utworzenie strony www obejmuje wykonanie wszystkich jej elementów, zaczynając od koncepcji przez rejestrację domeny jak również konfigurację serwera, zoptymalizowany projekt graficzny, skonstruowanie profesjonalnych treści zgodnych z wytycznymi google. Zmiany będziesz mógł śledzić na bieżąco.

Usługi dodatkowe

Samo stworzenie strony www to tylko część sukcesu, trzeba ją jeszcze pokazać światu dlatego też tworzone przez strony są przygotowane pod proces pozycjonowania, jak również innych elementów reklamowych. Dzięki temu możesz prowadzić w przyszłości kampanie samodzielnie bądź też zlecić je nam.