Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Strony www | Strony internetowe

Tworzone są wg Państwa potrzeb. Docieraj do większej ilości klientów.

Strona www w 3 krokach

Wyślij zapytanie

Opisz profil swojej firmy, cel jaki ma spełniać strona (wizerunkowa, sprzedażowa, wizytówkowa) oraz przykładowe strony, które Ci się podobają, jeżeli jest przygotowany to również brief a odeślemy Ci szczegółową wycenę

Przygotowanie projektu

Przygotujemy projekt oparty o nasze doświadczenie w zakresie tworzenia stron internetowych a także Twoje oczekiwania. Po przygotowaniu wstępnych propozycji wspólnie dopracujemy poprawki abyś otrzymał najwyższej jakości usługę.

Zakończenie projektu

W momencie ukończenia projektu strona zostanie przeniesiona na wskazany serwer i wtedy będziemy mogli porozmawiać o tym w jaki sposób przekuć stronę www w klientów dla Twojej firmy.

Cel strony WWW , sklepu internetowego

Każda strona internetowa musi być tworzona w jakimś celu. Cele strony www dzielimy ze względu na rodzaj, wielkość, miejsce prowadzonej działalności. Mogą to być między innymi: (więcej na ten temat w artykule cele strony)

 • Sprzedaż
 • Przedstawienie produktu
 • Ułatwienie możliwości kontaktu
 • Przekazanie istotnych informacji
 

Aby przeznaczenie sklepu lub strony zostało spełnione – musi być wykonana wedle odpowiednich wytycznych. Na wykresie obok przedstawiamy etapy tworzenia strony, sklepu których wykonanie jest niezbędne do tego aby strona przynosiła korzyści, spełniała właśnie swój cel. Jeżeli zastanawiasz się ile może kosztować strona internetowa, która Cię interesuje sprawdź CENNIK

Co zyskujesz z Ad-Site?

 1. Pomoc, doradztwo

  Profesjonalne doradztwo związane z obsługą strony internetowej, na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu skończonego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów, aby móc wykorzystać nową wiedzę na swoją korzyść.

 2. Wsparcie w prowadzeniu strony www

  Potrzebujesz ciągłego wsparcia ekspertów? Wybierz najlepsze rozwiązania, które dadzą Ci możliwość swobodnego działania – aktualizacje, ulepszenia, zabezpieczenia oraz modyfikacje na stronie WWW wykonamy specjalnie dla Ciebie.

 3. Szeroka oferta

  Utworzenie strony WWW obejmuje wykonanie wszystkich jej elementów, zaczynając od koncepcji przez rejestrację domeny jak również konfigurację serwera, zoptymalizowany projekt graficzny czy skonstruowanie profesjonalnych treści zgodnych z wytycznymi Google. Zmiany będziesz mógł śledzić na bieżąco.

 4. Usługi dodatkowe

  Samo stworzenie strony WWW to tylko część sukcesu, trzeba ją jeszcze pokazać światu dlatego tworzone przez nas strony internetowe są przygotowane pod pozycjonowanie SEO , jak również innych działań marketingowych. Dzięki temu kampanie reklamowe prowadzone przez naszych specjalistów są skazane na sukces.

 5. RWD dostosowane do urządzeń mobilnych

  Nowoczesna strona www to strona, która jest responsywna tzn dopasowuje się automatycznie do wielkości urządzenia, na którym jest wyświetlana tj.: laptop, smartfon, tablet. Twoja konkurencja wie, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Mając stronę responsywną, sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją witrynę oraz zapoznają się z ofertą. Co więcej google może nałożyć karę na stronę jeżeli nie spełni wymagań związanych z algorytmem: Mobile First Index (więcej na ten temat przeczytasz tutaj.)

 6. Zgodne z wytycznymi Google

  Już na początkowych etapach planowania, budowy i projektowania strony www zwracamy uwagę na istotne elementy, które mają wpływ na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach

 7. Zintegrowane z Google Analytics

  Zarządzaj pozyskiwanym ruchem na swojej stronie internetowej i sprawdź skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Stronę WWW integrujemy z kodem Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

 8. Możliwość edytowania we własnym zakresie

  Dajemy Ci możliwość abyś zarządzał stroną WWW we własnym zakresie tzn. uzupełniając zdjęcia w realizację, którymi możesz pochwalić się przed Klientami oraz tworzyć unikalne teksty marketingowe na bazie własnego doświadczenia branżowego.

Responsywność RWD
Galeria, slider
Mapa dojazdu
Statystyki odwiedzin
Prosta edycja strony
Wsparcie specjalistów
Optymalizacja SEO
Zgodność z RODO
Indywidualny projekt
Zabezpieczenia SSL
Formularz kontaktowy
CMS WordPress
Terminowa realizacja
Szybkie ładowanie
E-mail firmowy

Przykładowe realizacje Agencji interaktywnej:

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej

Tworzenie stron internetowych

Klienci, którzy znajdą się na Twojej stronie internetowej w ciągu kilku sekund oceniają ją na podstawie wyglądu. Jeżeli w tym czasie nie uda Ci się ich zainteresować opuszczą oni ją szybciej niż się na niej znaleźli

Co sprawia, że posiadanie firmowej strony internetowej jest takie istotne? Witryna WWW to nic innego jak przedstawiciel handlowy pracujący dla Ciebie. Już na pierwszy rzut oka użytkownicy wypracowują sobie jakąś opinie na temat firmy i jej produktach, usługach.

Odpowiednio stworzony projekt strony WWW to możliwość pokazania się wśród konkurencji z branży. Stosując nowoczesne rozwiązania w połączeniu z kreatywnością naszych specjalistów mamy idealny przepis na sukces.

Projektowanie stron internetowych w systemie CMS WordPress

System CMS WordPress jest obecnie najbardziej popularną platformą wykorzystywaną do tworzenia stron internetowych. Atutem WordPress’a jest niezwykła szybkość i intuicyjność obsługi strony WWW nawet w przypadku osoby, która nie jest programistą.

CMS WordPress to nic innego jak system zarządzania treścią (Content Management System). Umożliwia on samodzielną edycję treści z poziomu administratora taką jak:

♦ podmiana tekstów
♦ podmiana grafik

Dzięki WordPress dodawanie artykułów na bloga, produktów do katalogu czy modernizacja niektórych funkcjonalności jest bardzo proste co szczególnie podoba się naszym Klientom.

Strony WWW Poznań

Tworząc strony internetowy stawiamy na łatwość jej obsługi, przejrzysty wygląd z zachowaniem identyfikacji marki, responsywność, użyteczność oraz skuteczność. Naszym zadaniem jest stworzenie witryny, która będzie pozyskiwała Klientów dla Twojej firmy. Celem jest nakłonienie użytkownika strony WWW do skorzystania z Twojej oferty.
CMS wordpress

Firmowa strona internetowa Poznań

Firmowa strona internetowa to swego rodzaju wizytówka, którą powinno posiadać każde przedsiębiorstwo. Strona internetowa to narzędzie do komunikowania się zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami.

CMS wordpress

Ile będzie kosztować strona www w 2022 r.

Z roku na rok zwiększa się liczba stron internetowych, a coraz więcej firm decyduje się na stworzenie tzw. one-page stron zawierających najważniejsze informacje

Strony WWW – porady

Strona WWW przychodni – jak powinna wyglądać?

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek profesjonalną firmę nieposiadającą dedykowanej strony internetowej lub chociaż fanpage’a w mediach społecznościowych. Dotyczy

Strony WWW – porady

Tworzenie strony internetowej dla lokalnej firmy

Projektowanie stron www dla lokalnych firm daje wiele możliwości między innymi na odpowiednie wykorzystanie środków przeznaczonych na cele reklamowe czy też…