Strony www | Strony internetowe

Tworzone są wg Państwa potrzeb. Docieraj do większej ilości klientów.

1. RWD: Nowoczesna strona www to strona, która jest responsywna tzn dopasowuje się automatycznie do wielkości urządzenia, na którym jest wyświetlana tj.: laptop, smartfon, tablet. Twoja konkurencja wie, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Mając stronę responsywną, sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją witrynę oraz zapoznają się z ofertą. Co więcej google może nałożyć karę na stronę jeżeli nie spełni wymagań związanych z algorytmem: Mobile First Index (więcej na ten temat przeczytasz tutaj.)

2. Zgodne z wytycznymi google: Już na początkowych etapach planowania, budowy i projektowania strony www zwracamy uwagę na istotne elementy, które mają wpływ na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. 

Zwiększona widoczność i wyższe pozycje to większy ruch na stronie, co oznacza więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.

3. Zintegrowane z Google Analytics: Zarządzaj pozyskiwanym ruchem na swojej stronie internetowej i sprawdź skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Stronę WWW integrujemy z kodem Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

4. Możliwość edytowania we własnym zakresie: Dajemy Ci możliwość abyś zarządzał stroną WWW we własnym zakresie tzn. uzupełniając zdjęcia w realizację, którymi możesz pochwalić się przed Klientami oraz tworzyć unikalne teksty marketingowe na bazie własnego doświadczenia branżowego.

CMS WordPress

Galeria, slider

Prosta edycja strony

Szybkie ładowanie

E-mail firmowy

Wsparcie specjalistów

Formularz kontaktowy

Dostosowanie do telefonów RWD

Indywidualny projekt

Zabezpieczenia SSL

Optymalizacja SEO

Zgodność z RODO

Terminowa realizacja

Integracja z facebook

Mapa dojazdu

Zbieranie statystyk odwiedzin

Pomoc, doradztwo

Profesjonalne doradztwo związane z obsługą strony internetowej, na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu skończonego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów, aby móc wykorzystać nową wiedzę na swoją korzyść.

Szeroka oferta

Utworzenie strony WWW obejmuje wykonanie wszystkich jej elementów, zaczynając od koncepcji przez rejestrację domeny jak również konfigurację serwera, zoptymalizowany projekt graficzny czy skonstruowanie profesjonalnych treści zgodnych z wytycznymi Google. Zmiany będziesz mógł śledzić na bieżąco.

Wsparcie w prowadzeniu strony www

Potrzebujesz ciągłego wsparcia ekspertów? Wybierz najlepsze rozwiązania, które dadzą Ci możliwość swobodnego działania – aktualizacje, ulepszenia, zabezpieczenia oraz modyfikacje na stronie WWW wykonamy specjalnie dla Ciebie.

Usługi dodatkowe

Samo stworzenie strony WWW to tylko część sukcesu, trzeba ją jeszcze pokazać światu dlatego tworzone przez nas strony internetowe są przygotowane pod pozycjonowanie SEO , jak również innych działań marketingowych. Dzięki temu kampanie reklamowe prowadzone przez naszych specjalistów są skazane na sukces.

Przykładowe realizacje

Tworzenie stron internetowych

Klienci, którzy znajdą się na Twojej stronie internetowej w ciągu kilku sekund oceniają ją na podstawie wyglądu. Jeżeli w tym czasie nie uda Ci się ich zainteresować opuszczą oni ją szybciej niż się na niej znaleźli

Co sprawia, że posiadanie firmowej strony internetowej jest takie istotne? Witryna WWW to nic innego jak przedstawiciel handlowy pracujący dla Ciebie. Już na pierwszy rzut oka użytkownicy wypracowują sobie jakąś opinie na temat firmy i jej produktach, usługach.

Odpowiednio stworzony projekt strony WWW to możliwość pokazania się wśród konkurencji z branży. Stosując nowoczesne rozwiązania w połączeniu z kreatywnością naszych specjalistów mamy idealny przepis na sukces.

Projektowanie stron internetowych w systemie CMS WordPress

System CMS WordPress jest obecnie najbardziej popularną platformą wykorzystywaną do tworzenia stron internetowych. Atutem WordPress’a jest niezwykła szybkość i intuicyjność obsługi strony WWW nawet w przypadku osoby, która nie jest programistą.

CMS WordPress to nic innego jak system zarządzania treścią (Content Management System). Umożliwia on samodzielną edycję treści z poziomu administratora taką jak:

♦ podmiana tekstów
♦ podmiana grafik

Dzięki WordPress dodawanie artykułów na bloga, produktów do katalogu czy modernizacja niektórych funkcjonalności jest bardzo proste co szczególnie podoba się naszym Klientom.

Strony WWW Poznań

Tworząc strony internetowy stawiamy na łatwość jej obsługi, przejrzysty wygląd z zachowaniem identyfikacji marki, responsywność, użyteczność oraz skuteczność. Naszym zadaniem jest stworzenie witryny, która będzie pozyskiwała Klientów dla Twojej firmy. Celem jest nakłonienie użytkownika strony WWW do skorzystania z Twojej oferty.