Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Rybniku

Ad-site – tworzenie profesjonalnych stron internetowych

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Rybniku

Jeśli prowadzisz swoją działalność na terenie Rybnika i od jakiegoś czasu zauważyłeś, że Twoja firma nie robi kolejnych postępów, lub chciałbyś poszerzyć swoją działalność, zyskać jeszcze większą liczbę klientów, w tym lokalnych –mieszkańców Rybnika. Dobrym pomysłem byłoby przyjrzenie się bliżej Twojej stronie internetowej, być może nie jest ona wykonana według najnowszych standardów i zamiast przyciągać – odstrasza.

Już dziś skontaktuj się z firmą Ad-site – agencją interaktywną specjalizującą się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych. Tworząc stronę WWW, budujesz swój wizerunek, zadbaj zatem o to aby coś co Cię reprezentuje, zostało wykonane profesjonalnie.

Dobrze wykonana strona internetowa to Twoja najlepsza reklama! Pozwól odnaleźć się w Rybniku i zdobądź nowych klientów.

Cennik stron wordpress - Rybnik

Strona wizytówkowa

Strona w formie wizytówki, to bardzo prosta i nieskomplikowana witryna, stanowiąca najtańszą pozycję z dostępnych ofert. Zazwyczaj składa się z maksymalnie 3 zakładek (strona główna, kontakt, oferta). Najczęściej w tym celu wykorzystywane są już gotowe szablony wordpress, posiadają bardzo intuicyjną formę, dzięki czemu w późniejszym czasie, klient może samodzielnie ją edytować.

Cena stworzenia takiej witryny to koszt ok 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

ozbudowana strona WWW wykorzystywana jest najczęściej w przypadku tworzenia strony dla dużej firmy, w której niezbędne okazują się być dodatkowe, zaawansowane rozwiązania takie jak, formularz rejestracyjny, blog firmowy, czy porftolio. Wprowadzane zostaje także pozycjonowanie, zapewniające wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania w Google.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 1500zł netto

Sklep internetowy

Sklep internetowy to bardzo rozbudowana witryna, przy której możliwe jest wprowadzenie wielu różnorodnych konfiguracji. Różnice związane mogą być przykładowo z rodzajem płatności, opisem produktów czy z samą funkcjonalnością strony.

W sytuacji, kiedy mamy do czynienia ze stroną o niewielkiej ilości produktów, ceny za sklep wynoszą około 4500-6000zł netto

Ceny bardziej rozbudowanych sklepów zaczynają się od 6000zł netto

Portal internetowy

Portale internetowe to bardzo rozbudowane i zaawansowane witryny, przy których budowie programiści spędzają znacznie więcej czasu, niż przy innych. Co za tym idzie, niestety są droższe niż pozostałe, nawet rozbudowane strony. Projekty tego typu zawierają często wiele nietypowych rozwiązań, które są kolejnym czynnikiem generującym koszty.

Cena portalu zaczyna się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Rybniku

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Czy profil firmy ma znaczenie podczas wyceny? Owszem. Wynika to z faktu, że dla dużej, skomplikowanej strony niezbędne będzie stworzenie, zaawansowanej, rozbudowanej strony, poszerzonej o nowe, dodatkowe technologiczne rozwiązania. W przypadku mniejszej firmy, skuteczniejsza będzie wizytówkowa strona, która nie obciąży nadto jej budżetu.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Często zdarza się, że klienci kierując się chęcią zaoszczędzenia pieniędzy, korzystają z dostępnych na zagranicznych stronach szablonów. Udaje się im zaoszczędzić pewną kwotę, lecz strona po zastosowaniu takiego szablonu, nie wygląda atrakcyjnie i zazwyczaj daje efekt przeciwny od oczekiwanego – zamiast pomagać, szkodzi.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Technologie użyte podczas budowy strony, również mają istotny wpływ na cenę stworzenia strony. Im bardziej zaawansowane rozwiązania stosowane są na stronie, tym cena wzrasta, ponieważ zbudowanie takiej witryny generuje programiście dodatkowych godzin pracy. Przykładem takich ulepszeń, jest wprowadzenie różnego rodzaju animowanych galerii, dodatkowych wersji językowych, czy też zakładek z opcją rejestracji.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Przed rozpoczęciem prac nad stroną, ustal cel jaki chciałbyś aby został osiągnięty po postawieniu strony w Internecie. Chcesz zyskać dzięki niej nowych klientów, zbudować swój wizerunek , a może chciałbyś aby Rybnik o Tobie usłyszał? Powiedz o tym programiście, a stworzy stronę, która osiagnie postawiony cel.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej

Wspieramy firmy na terenie Rybnika i całej Polski