Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Strony www Poznań, strony internetowe

Tworzone są wg Państwa potrzeb a także zgodnie z wymaganiami, trendami panującymi na rynku.

Docieraj do większej ilości klientów.

Strony www Poznań w 4 krokach

1. Zapytanie, wycena strony www

Złożenie zapytania na wykonanie strony www to pierwszy krok, który pozwoli Państwu dowiedzieć się na jakie elementy należy zwrócić uwagę natomiast nam da możliwość przygotowania kompleksowej wyceny.

2. Projekt graficzny strony www

W momencie podjęcia współpracy jako pierwszy element przygotowywany jest projekt graficzny spójny z wizją firmy a także aktualnymi trendami panującymi na rynku. Tworzymy wstępną makietę następnie wspólnie wprowadzamy ewentualne poprawki.

3. Zaprogramowanie strony www

W momencie gdy projekt graficzny strony jest gotowy przychodzi czas na przeniesienie go do internetu. W tym etapie przygotowywane są także elementy takie jak animacje, formularze kontaktowe, niestandardowe funkcje etc.

4. Poprawki, zakończenie projektu

Przed umieszczeniem strony na Państwa serwerze wspólnie przeglądamy raz jeszcze cały projekt a także nanosimy ostatnie poprawki aby strona www w była przygotowana w 100%.

Cennik stron Poznań

Strona wizytówka Poznań

Jest to najtańsze rozwiązanie. Mówimy tu o stronie złożonej z góra 3 zakładek ( strona główna, o nas/oferta, kontakt). Najczęściej w tym celu wykorzystuję się proste rozwiązania WordPress dlatego że zazwyczaj na stronę wizytówkę wprowadza się jedynie podstawowe informacje na temat firmy. Nie obejmują tworzenia zaawansowanych funkcjonalności, pisania treści oraz przygotowania pod pozycjonowanie SEO.

Cena stworzenia takiej witryny na WordPress to przeważnie koszt ok 1000-2000zł netto

Rozbudowana strona www Poznań

Jest rozwiązaniem najczęściej stosowanym przez średniej wielkości firmy. Strona taka jest przygotowana pod pozycjonowanie dzięki czemu jej widoczność w wyszukiwarce Google jest o wiele lepsza. Wykorzystuję się też płatne wtyczki, które znacznie rozszerzają możliwości takiej witryny. Zawiera ona stworzenie sekcji z realizacjami, portfolio, zakładkę blog, dodatkowe wersje językowe, niestandardowe funkcjonalności.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 2000zł netto

Sklep internetowy Poznań woocommerce

Tutaj konfiguracji jest bardzo dużo. Różnice mogą związane zarówno z funkcjonalnościami, rodzajem płatności, opisem produktu i ich ilością.
W przypadku strony z niewielką ilością produktów (ok 100 ) wraz ze standardowymi metodami płatności cena wynosi ok 4500-6000zł netto

Gdy sklep ma być bardziej rozbudowany, zawierać zaawansowane rozwiązania oraz o wiele większą ilość produktów cena zaczyna się od 6000zł netto

Przykładowe realizacje stron www Poznań

Strona www ciszak.com
Strona www arttattoo.pl

Złóż zapytanie

Aktualna promocja

Proponujemy Państwu 10% zniżki na stronę www

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Strony www Poznań co zyskujesz

Strony WWW Poznań

Firmy, których siedziba znajduje się w Poznaniu niezależnie od tego czy ich oferta obejmuje zasięgiem jedynie Poznań czy też całą Polskę powinny posiadać profesjonalną stronę internetową. Tworząc dla Państwa strony www stawiamy na łatwość obsługi, przejrzysty wygląd z zachowaniem identyfikacji marki, responsywność, użyteczność oraz skuteczność. Naszym zadaniem jest stworzenie witryny, która będzie pozyskiwała Klientów dla Twojej firmy. Celem jest nakłonienie użytkownika strony WWW do skorzystania z Twojej oferty.
Sklepy internetowe Poznań
Jako profesjonalna firma zajmująca się rozwojem e-commerce, Ad-Site powstał z myślą, aby zapewnić wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia pełnego rozwoju sklepu internetowego. Zajmujemy się zarówno tworzeniem sklepów od zera jak i reklamą istniejących stron WWW w celu zmaksymalizowania sprzedaży online.
Portale internetowe Poznań
Posiadamy doświadczony zespół ekspertów tworzących portale internetowe na najwyższym poziomie. Pracujemy jako zespół, aby każdy element Twojej strony się wyróżniał na tle konkurencji. Będziemy z Tobą współpracować na wszystkich etapach realizacji aby osiągnać zamierzany efekt końcowy.
Ile kosztuje stworzenie strony internetowej Poznań ?

Koszt stworzenia nowej strony WWW jest sprawą indywidualną i zależy głównie od stopnia rozbudowania strony oraz rodzaju zaawansowania funkcjonalności w obrębie strony (wyszukiwarka, filtrowanie, panel klienta, dodatkowa wersja językowa itp.)

Nasi specjaliści pomogą w doborze najbardziej opcjonalnych wariantów dla Twojej firmy tak, aby nowa strona spełniała wyznaczone cele sprzedażowe w kolejnych miesiącach.

Ile kosztuje stworzenie strony www na wordpress?

W Ad-Site jesteśmy dumni, że nasza agencja zajmująca się tworzeniem stron internetowych oferuje piękne i responsywne projekty WordPress.

Projektowanie stron WWW WordPress to nasza pasja. Nasze wieloletnie doświadczenie przy pracy z CMS WordPress owocują przy każdym projekcie zapewniając sukces i satysfakcję klienta.

Strony WWW Poznań

Posiadanie swojej strony internetowej to wymóg, na który muszą zdecydować się przedsiębiorcy pragnący dotrzeć do jak najszerszego grona klientów. Strona WWW powinna już od pierwszych sekund zachęcać do pozostania na niej, a w następnych – do konwersji.

 Czym jest konwersja? To nic innego, jak zaangażowanie osób odwiedzających stronę internetową. W przypadku sklepu może to być zakup produktu lub usługi, w przypadku bloga – zostawienie komentarza. 

Strona WWW Poznań to oferta skierowana do osób pragnących dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Profesjonalnie przyszykowana strona zachęca do zapoznania się z jej tematyką. Zachęca również do takich działań jak nawiązanie kontaktu czy zapisanie się do newslettera. Warto pamiętać, że wyczynem nie jest samo dotarcie do odbiorców, a zachęcenie ich do ponownych odwiedzin. Strona powinna być zatem przyszykowana zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Powinna również jak najlepiej odzwierciedlać branżę, którą się zajmujemy i być przystępna dla określonego targetu.

Przydatne informacje na temat stron www

Firmowa strona internetowa Poznań

Firmowa strona internetowa to swego rodzaju wizytówka, którą powinno posiadać każde przedsiębiorstwo. Strona internetowa to narzędzie do komunikowania się zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami.

Czytaj więcej »