Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Kielcach

Ad-site – agencja interaktywna tworząca profesjonalne strony internetowe.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Kielcach

Jeśli prowadzisz firmę w dobie dzisiejszego rozpowszechnienia się internetu, niezbędnym będzie dla Ciebie odpowiednia strona internetowa. Jeśli chciałbyś aby Twoja działalność zaistniała w Kielcach, już dziś zgłoś się do solidnej agencji, jaką jest Ad-site, która pomoże Ci stworzyć idealną stronę internetową, przynoszącą oczekiwane zyski.

Tworząc własną stronę, budujesz wizerunek swojej firmy, nie możesz zatem zaniedbać tej niezwykle ważnej rzeczy.

Liczba konkurencji na rynku jest bardzo wysoka, musisz zatem sprawić, abyś wybił się na tle innych i zachęcił do siebie lokalnych klientów z Kielc,

Cennik stron wordpress - Kielce

Strona wizytówkowa

Wizytówkowa strona to prosta witryna, składająca się z góra 3 zakładek (takich jak : oferta, kontakt, strona główna). Najczęściej wykorzystywane do tego zostają gotowe szablony WordPress. Witryna ta jest skonstruowana intuicyjnie i dzięki jej prostej budowie, właściciel w późniejszym czasie ma możliwość, samodzielnej edycji.

Cena takiej witryny na WordPress to koszt ok 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Rozbudowana witryna to rozwiązanie idealnie nadające się dla dużych firm, zatrudniających wielu pracowników – takie firmy potrzebują stron zaawansowanych, poszerzonych o dodatkowe, atrakcyjne i nowatorskie, rozwiązania. Zazwyczaj są już przygotowywane pod pozycjonowanie i zawierają dodatkowe sekcje takie jak portfolio czy firmowy blog. 

Cena takich stron zaczynają się od ok 1500zł netto

Sklep internetowy

Przy budowie sklepów internetowych istnieje wiele możliwych konfiguracji, wynika to z faktu, że jest wiele rozwiązań dotyczących płatności, opisów produktów, czy też samej funkcjonalności strony. W sytuacji, kiedy sklep zawierać ma małą ilość produktów, oraz wprowadzone zostają standardowe metody płatności, ceny wahają się od 4500-6000zł netto

Jeśli sklep ma zostać bardziej rozbudowany oraz zawierać o wiele większą ilość produktów, cena zaczyna się od 6000zł netto

Portal internetowy

Tworzenie tak zaawansowanej strony jak portal internetowy, pochłania programistom naprawdę dużo czasu, jednak dzięki używania CMS WordPress, czas wykonania takiej strony znacznie się skraca. Podejmując się wykonania tak dużego projektu, trzeba liczyć się z wysokimi kosztami

Cena portalu zaczyna się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Kielcach

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Profil firmy dla której tworzona zostaje strona ma bardzo duże znaczenie w przypadku wyceny strony internetowej. W momencie kiedy przygotowywana zostaje strona dla małej firmy, potrzebna będzie prosta, nieskomplikowana strona, nie obciążająca zbytnio jej budżetu. Przeciwna sytuacja występuje w przypadku dużej firmy – taka potrzebować będzie bardziej zaawansowanej witryny, poszerzonej o dodatkowe rozwiązania, takie jak blog firmowy, czy portfolio.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Wygląd strony również ma bardzo duże znaczenie jeżeli chodzi o cenę strony. Wiele osób z wielką chęcią korzysta z zakupionych za granicą, szablonów, które niestety w końcowym efekcie nie wyglądają profesjonalnie a nawet zamiast przyciągać – odstraszają.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Zaawansowane strony wykorzystują często nowe, technologiczne rozwiązania. Im bardziej rozbudowana i zaawansowana strona, tym cena analogicznie wzrasta – wynika to z faktu, że podczas wprowadzania dodatkowych elementów, programista musi poświecić więcej czasu na zbudowanie strony.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Przed podjęciem pracy nad serwisem internetowym, bardzo ważne jest aby najpierw ustalić cel jaki chcemy osiągnąć budując nową stronę WWW. Zależy Ci na pozyskaniu nowych klientów? Zwiększeniu sprzedaży a może chcesz zbudować swój wizerunek? Dzięki ustaleniu wcześniejszego celu, programista lepiej przygotuje Twoją stronę.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej

Wspieramy firmy na terenie Kielc i całej Polski