Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Częstochowie

Ad – site agencja interaktywna, tworzaca strony internetowe spełniające wszystkie potrzeby

Tworzenie stron internetowych w Częstochowie

Prowadzisz swoją firmę na terenie Częstochowy i od jakiegoś czasu nie zauważasz aby Twoja działalność stawiała kolejne kroki w stronę postępu? A może widzisz, że firma, która prowadzisz zupełnie zwolniła tempo? Zastanawiasz się jak zdobyć nowych klientów, poprawić swoją sytuację? Postaw na zdobycie klientów przez internet, w dobie dzisiejszego rozpowszechnienia się sieci, reklama internetowa stała się jedną z najskuteczniejszych.

Twoją najlepszą internetową reklamą, reprezentującą działalność jaką prowadzisz, byłaby dobrze skonstruowana strona internetowa. Jeżeli to Twoja pięta Achillesowa, już dziś napisz do agencji interaktywnej Ad-site i pozwól się odnaleźć w Częstochowie, wyróżniając się spośród konkurencji, wyjątkową wizytówką.

Cennik stron wordpress - Częstochowa

Strona wizytówkowa

Jest to najtańsze rozwiązanie. Mówimy tu o stronie złożonej z góra 3 zakładek ( strona główna, o nas/oferta, kontakt). Najczęściej w tym celu wykorzystuję się gotowe szablony WordPress. Zmiany na nich wprowadzane są „kosmetyczne”, nie obejmują tworzenia logo, slidera, pisania treści oraz przygotowania pod pozycjonowanie SEO.

Cena stworzenia takiej witryny na szablonie WordPress to przeważnie koszt ok 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Jest rozwiązaniem najczęściej stosowanym przez większe firmy. Strona taka jest przygotowana pod pozycjonowanie dzięki czemu jej widoczność w wyszukiwarce Google jest o wiele lepsza. Wykorzystuję się też płatne wtyczki, które znacznie rozszerzają możliwości takiej witryny. Zawiera ona stworzenie sekcji z realizacjami, portfolio, zakładkę blog i wiele innych.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 1500zł netto

Sklep internetowy

Tutaj konfiguracji jest bardzo dużo. Różnice mogą związane zarówno z funkcjonalnościami, rodzajem płatności, opisem produktu i ich ilością.
W przypadku strony z niewielką ilością produktów (ok 100 ) wraz ze standardowymi metodami płatności cena wynosi ok 4500-6000zł netto

Gdy sklep ma być bardziej rozbudowany, zawierać zaawansowane rozwiązania oraz o wiele większą ilość produktów cena zaczyna się od 6000zł netto

Portal internetowy

Są to różnego rodzaju wyszukiwarki, strony z ogłoszeniami lub portale które zrzeszają pewne społeczności. Dzięki CMS wordpress stworzenie tego typu realizacji staje się o wiele prostsze co za tym idzie tańsze. Natomiast projekt tego typu często zawiera wiele nietypowych funkcji przez co i tak jest drogi w wykonaniu.

Cena portalu zaczyna się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Częstochowie

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Profil firmy dla której wykonywana jest strona ma duży wpływ na cenę wykonania strony. Firma zatrudniająca ponad 100 osób, zaliczana jest już do dużych firm, potrzebujących bardziej rozbudowanej strony, poszerzonej o dodatkowe technologiczne rozwiązania. Przeciwna sytuacja występuje w przypadku małej, jednoosobowej działalności, gdzie najskuteczniejszą okazałaby się prosta strona wizytówkowa.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Wiele osób kierując się chęcią zaoszczędzenia pieniędzy przy budowie strony, korzysta z gotowych szablonów, zakupionych na zagranicznych stronach internetowych. Takie rozwiązanie, faktycznie okazuje się być tańsze, ale zazwyczaj jest nieskuteczne a sama strona straszy zamiast przyciągać.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Strony internetowe maja duży przedział cenowy, w sytuacji gdzie strona zawierać ma dodatkowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne- jej cena wzrasta. Rozbudowana strona, poszerzona o zakładki typu rejestracja, dodatkowe wersje językowe, czy też animowana galeria, będzie znacznie droższa, ponieważ podczas jej tworzenia, programiści muszą poświęcić na nią o wiele więcej czasu.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Każda strona internetowa, powinna zostać budowana przed wcześniejszym ustaleniem konkretnego celu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ kiedy programista wie, co chcemy osiągnąć dzięki tej stronie np. zwiększyć sprzedaż, stworzy stronę spełniającą nasze potrzeby.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej
pozycjonowanie SEO Częstochowa

Pozycjonowanie strony WWW w Częstochowie

SEO z dnia na dzień zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością.Decyduje się na niego już ogromna liczba przedsiębiorców prowadzących biznes w Częstochowie.

Wspieramy firmy na terenie Częstochowy i całej Polski