Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Pozycjonowanie stron Częstochowa

Co otrzymujesz w ramach pozycjonowania SEO?

Nasi eksperci oferują szeroki wachlarz działań, które pomogą zwiększyć zasięg Twojej strony internetowej i przyciągnąć większą liczbę odwiedzających.
W jaki sposób? Nasze działania obejmują:

Audyt i analiza SEO

Ocena aktualnego poziomu pozycjonowania strony internetowej lub sklepu jest kluczowa dla zwiększenia widoczności i przyciągnięcia większej liczby odwiedzających. Dlatego warto zwrócić uwagę na takie elementy jak słowa kluczowe, metaopisy, tytuły stron i linki wewnętrzne, które mają wpływ na rankingi w wynikach wyszukiwania.

Wybór najlepszych fraz
Wybieranie słów kluczowych na podstawie doświadczenia oraz analizy statystyk jest kluczowe dla zwiększenia ruchu na stronie internetowej. Dzięki temu można określić, jakie frazy są najbardziej popularne wśród użytkowników i dopasować treści na stronie do ich potrzeb.
Optymalizacja strony www

Możemy poprawić kod i zawartość Twojej strony internetowej, aby była atrakcyjna zarówno dla użytkowników, jak i dla robotów Google. Nasze usługi obejmują edycję kodu źródłowego, aktualizację struktury witryny, wdrażanie odpowiednich meta tagów oraz optymalizację treści.

Strategie link building
Stworzenie skutecznej sieci linków prowadzących do Twojej strony internetowej to jedno z najbardziej wymagających działań, które ma na celu poprawę pozycji Twojej strony oraz dotarcie do nowych klientów.
Content Marketing

Możemy pomóc w tworzeniu treści, które przyciągną uwagę klientów i zwiększą zainteresowanie Twoją firmą. Nasza usługa obejmuje pisanie ciekawych wpisów na stronie internetowej, atrakcyjnych haseł reklamowych oraz opisów oferty, które zwiększą ruch na Twojej stronie internetowej i ilość konwersji.

Monitoring / Raporty
Dokładne przestudiowanie danych statystycznych może znacznie przyczynić się do polepszenia skuteczności kampanii reklamowej. Dzięki temu, można zoptymalizować jej przebieg tak, aby przynosiła jeszcze bardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Częstochowie?

Dla każdego klienta cena pozycjonowania jest ustalana indywidualnie. Wynika to z konieczności zastosowania różnorodnych narzędzi, które przyczynią się do uzyskania pożądanych rezultatów strony internetowej. Koszt ten jest uzależniony od konkurencyjności rynkowej, jakości witryny, branży, a także jej wielkości. Dlatego też, pakiety pozycjonowania oferowane przez nas zaczynają się już od 899 zł netto/miesiąc.

Przykładowe ceny dla pakietu Pozycjonowanie SEO - Częstochowa

Pakiet SEO podstawowy

od

899

zł/msc

Pakiet SEO optymalny

od

1599

zł/msc

Pakiet SEO unlimited

od

2499

zł/msc

Podane kwoty są cenami netto.

Co wpływa na cenę pozycjonowania?

 1. Historia i nazwa domeny

  Każda strona internetowa ma swoją historię, która jest zapisywana od momentu jej utworzenia. Jeśli przez cały okres istnienia domeny były dla niej prowadzone odpowiednie działania - czyli jej statystyki są pozytywne i nie otrzymywała żadnych kar, to można z pewnością stwierdzić, że cena pozycjonowania takiej strony będzie stosunkowo niższa. Ponadto nazwa domeny ma również znaczenie, ponieważ łatwiej jest wypozycjonować frazę "okna Częstochowa" jeśli nazwa naszej domeny zawiera tę frazę, np. okna-czestochowa.pl.

 2. Wygląd, użyteczność strony

  W przypadku średniego i wysokiego poziomu konkurencji, wygląd oraz funkcjonalność strony internetowej mogą wpłynąć na cenę pozycjonowania aż o 80%. Strona internetowa oparta na przestarzałych technologiach zawsze będzie droższa w reklamie. Jest to związane m.in.: z trudnościami w odbiorze przez użytkowników smartfonów, co może skutkować mniejszą skutecznością reklamy.

 3. Konkurencyjność

  Sukces w dziedzinie pozycjonowania zależy przede wszystkim od ilości wyników wyszukiwania dla określonej frazy oraz liczby firm w danej branży, które korzystają z tej metody reklamy. Im większa liczba firm rywalizuje o pozycję w wyszukiwarkach, tym trudniej jest uzyskać wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania.

 4. Przewidywany zasięg terytorialny

  W tej sytuacji zwykle wszystko wydaje się proste - możemy określić cenę, począwszy od najniższej do najwyższej, według zakresu: lokalnego (obejmującego miasto) < wojewódzkiego < ogólnopolskiego < międzynarodowego.

 5. Ilość słów kluczowych

  Każde kolejne słowo kluczowe, które jest używane do pozycjonowania strony, zwiększa jej koszt, ponieważ wymaga to większej ilości pracy. Jednakże, gdy osiągnie się próg 10 lub więcej słów kluczowych, cena jednego słowa staje się stosunkowo niższa, zgodnie z zasadą zakupu hurtowego.

Jak powstaje wycena pozycjonowania?

1. Zapytanie

W pierwszej kolejności należy zastanowić się nad tym jaki efekt chcę się uzyskać a także złożyć zapytanie lub skontaktować się bezpośrednio telefonicznie ze specjalistą

2. Audyt

W pierwszym kontakcie przeprowadzimy szczegółowy wywiad na temat Państwa firmy, celów biznesowych dotychczasowych doświadczeń z reklamą. Na tej podstawie oraz odpowiednich narzędzi przeprowadzimy audyt strony/sklepu aby móc przedstawić rozwiązania.

3. Wycena

W momencie gdy mamy komplet informacji na temat zasięgu terytorialnego pozycjonowania (lokalnie, cała Polska) grupy docelowej, kondycji strony oraz konkurencji przygotowujemy dla Państwa przejrzystą wycenę.

4. Akceptacja, umowa

Po przesłaniu wyceny w dalszym ciągu pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. W następnej kolejności podpisujemy wygodną dla Państwa umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Zwiększona widoczność

Zwiększona konwersja

Większa liczba odwiedzin

Wzrost świadomości marki

Zaufanie w oczach Klienta

Dostępność przez 24/7

Wzrost pozycji

Dotarcie do Klienta

Śledzenie wyników

Skuteczniejsza komunikacja

Wzrost pozycji

Skuteczniejsza komunikacja

Najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie SEO stron internetowych w Częstochowie to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, który ma na celu zwiększenie widoczności strony w wynikach organicznych. Dzięki temu potencjalni klienci, którzy wyszukują usługi lub produkty w danej kategorii, mogą łatwiej znaleźć witrynę Twojej firmy w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie SEO stron internetowych w Częstochowie to ważny element marketingu internetowego, który może przynieść wiele korzyści Twojej firmie. Poprawiając widoczność strony w wynikach organicznych, zwiększasz liczbę potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Twoją stronę, co może prowadzić do zwiększenia sprzedaży. Ponadto, w porównaniu do innych form reklamy, pozycjonowanie SEO może być bardziej efektywne i długoterminowe, gdyż klienci sami szukają produktów czy usług, a nie są do nich namawiani poprzez reklamy.

Wyniki organiczne w wyszukiwarkach internetowych opierają się na wielu czynnikach, w tym na strukturze strony internetowej, treści, linkach zewnętrznych, jakości kodu i szybkości ładowania strony. Optymalizacja tych czynników może pomóc w poprawie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Przy pozycjonowaniu strony internetowej na wybraną ilość słów kluczowych ustalanych jest kilka fraz, wokół których skupiona jest cała strategia marketingowa. Wszystkie zabiegi wykonywane w tym pakiecie mają na celu wbicie do top 10 wyników wyszukiwania Google słów najbardziej dochodowych dla danej branży. W przypadku pakietu UNLIMITED pozycjonowana jest nieograniczona liczba słów związana z daną branżą. Najczęściej taka forma reklamy wykorzystywana jest w przypadku sklepów bądź portali internetowych. Jest to obecnie najkorzystniejszy wariant ponieważ idąc efektem skali jesteśmy w stanie zwielokrotnić ruch w obrębie strony co ma realne przełożenie na wzrost liczby sprzedaży w firmie.

Czas potrzebny na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach organicznych zależy od wielu czynników, takich jak konkurencyjność branży i stopień optymalizacji strony internetowej. W przypadku silnie konkurencyjnych branż, może to zająć kilka miesięcy lub nawet rok, aby zobaczyć zauważalne efekty. W niektórych przypadkach poprawa widoczności w wynikach organicznych może być widoczna już po kilku tygodniach.

Skuteczne pozycjonowanie wymaga ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Wynika to z faktu że tak naprawdę nie ma jednej złotej metody na to jak powinno się to robić a pozycjonerzy uczą się tworzyć, przeprowadzać i udoskonalać kampanie SEO przez lata. Nie posiadając wiedzy można nie tylko nigdy nie dostać na pożądane frazy lecz także dostać karę od google za niestosowanie się do wytycznych algorytmów. Czasami słyszy się przypadki że strona wypozycjonowała się komuś “sama” – widocznie wszystkie jej elementy przypadkiem akurat dobrze się zgrały. To jest trochę jak z graniem na giełdzie zyskują na tym przede wszystkim osoby, które potrafią to robić. Pozycjonowanie we własnym zakresie wiąże się ze sporym ryzykiem.

Pozycjonowanie jest potrzebne prawie każdemu kto chce zaistnieć w sieci, sprzedawać swoje produkty, docierać do odbiorców w internecie. Nie jest istotne czy prowadzisz swój biznes lokalnie czy na większą skalę – dzięki pozycjonowaniu jesteś w stanie ukroić również kawałek tortu dla siebie ze względu na stosunkowo niski koszt reklamy i ogromną ilość wyrażeń po których ludzie wyszukują dane produkty.

Zdecydowanie tak! Każda firma, która działa lokalnie i chce dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, powinna zainwestować w pozycjonowanie lokalne SEO. Dzięki temu może zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania dla konkretnych fraz kluczowych i przyciągnąć nowych klientów z okolicy. Ponadto, pozycjonowanie lokalne jest bardziej skuteczne i tańsze niż ogólnokrajowe pozycjonowanie, a wyniki można łatwo mierzyć i analizować. Dlatego warto zainwestować w lokalne SEO, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku lokalnym i zdobyć przewagę nad konkurencją.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Pozycjonowanie lokalne Częstochowa

To strategia SEO, która ma za zadanie polepszyć widoczność Twojej firmy w wynikach wyszukiwania dla zapytań lokalnych. Głównym celem tej metody jest umieszczenie Twojej strony internetowej na czele wyników dla wybranych słów kluczowych, związanych z Twoim biznesem i lokalizacją. Dzięki temu Twoja strona będzie łatwiej zauważana przez osoby, poszukujące produktów lub usług oferowanych przez Twoją firmę w danym regionie.

Pozycjonowanie lokalne jest jednym z najskuteczniejszych sposobów promowania biznesów działających w jednym miejscu w Internecie. Dzięki zastosowaniu tej strategii, Twoja firma może zdobyć większą widoczność w wynikach wyszukiwania i zyskać przewagę nad konkurencją.

Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty pozycjonowania w Częstochowie?

Czas, jaki jest potrzebny na uzyskanie efektów w pozycjonowaniu witryny, zależy od wielu czynników. Wpływ na to ma konkurencyjność wybranych słów kluczowych, historia domeny, wielkość strony oraz współpraca między klientem, a agencją pozycjonującą. Warto także zwrócić uwagę na sposób, w jaki witryna internetowa jest skonstruowana.

Należy pamiętać, że pierwsze efekty pozycjonowania nie pojawiają się natychmiast. Pozycjonowanie to długoterminowa inwestycja, która przynosi długofalowe efekty. Dlatego warto zachować cierpliwość i wiarę w sukces.

Jeśli Twoja firma działa lokalnie, pozycjonowanie strony internetowej wymaga nieco innego podejścia. Geolokalizacja to jeden z czynników wpływających na zwiększenie widoczności witryny w internecie. W takim przypadku, średni czas oczekiwania na efekty to 4-12 miesięcy.

W przypadku firm z zasięgiem ogólnokrajowym, pierwsze efekty pozycjonowania mogą pojawić się już po 6 miesiącach od rozpoczęcia pracy nad stroną internetową. Warto jednak pamiętać, że efekty nie pojawiają się z dnia na dzień, ponieważ wiele zależy także od czynników zewnętrznych.

Przydatne informacje na temat stron www

Wspieramy firmy na terenie Częstochowy i całej Polski

Zapytaj o wycenę pozycjonowania SEO

Skontaktuj się z nami