adsite

Oprogramowanie dla serwisu, które nada komunikacji w twojej firmie nowego poziomu 

 

Fieldworker to innowacyjne oprogramowanie dla biznesu, które odmieni zarządzanie i komunikację między osobami – od pracowników z najwyższego szczebla do samych klientów. Komunikacja w miejscach pracy od zawsze stanowiła kluczowy element w prawidłowym funkcjonowaniu firmy. To ona umożliwia dobry kontakt ze współpracownikami wpływający na rozwój ich miejsca pracy, zbliża klienta i zapewnia sprawne działanie. Mimo wszystko komunikacja w serwisach pracowniczych nadal jest mocno ograniczona, dlatego warto zadbać o oprogramowanie, które pozwoli ci stworzyć przejrzysty plan dla twoich pracowników i umiejętnie nimi zarządzać, monitorować zasoby w twojej firmie i mieć pod kontrolą twoje finanse.
Odpowiednia komunikacja jest skuteczna dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu, który wkrótce stanie się kluczem do sukcesywnego prowadzenia kadry pracowniczej. Oprócz bycia życzliwym dla współpracowników i prowadzenia porządku w organizacji, jej najbardziej istotnym aspektem jest szybkość. Tylko szybkie komunikowanie umożliwi ci pełne prowadzenie twojej firmy i sprostanie najbardziej wymagających zadań.

 

Dlaczego Fieldworker to rewolucyjny program, który odmieni komunikację wśród pracowników?

  • Łatwo rozpisany program, dzięki któremu będziesz mógł zmotywować i przygotować do pracy nawet najmniej doświadczonych w firmie pracowników, zaoszczędzając w ten sposób ich czas poświęcony na organizacje swoich zadań.
  • Przydzielaj zadania w prosty sposób, bez konieczności pośredniego kontaktowania się z poszczególnymi współpracownikami. Stworzysz dla nich łatwo dostępny panel umożliwiający prostą komunikację i organizowanie planu działania.
  • Śledź lokalizację twoich współpracowników, bądź czujniejszy i stwórz bardziej bezpieczne i płynne miejsce pracy, dostosowując ich lokalizację do dostępnego zlecenia czy zadania.
  • Praca dla twoich współpracowników będzie bardziej jasna, dzięki czemu odmienisz ich postrzeganie pracy i zorganizujesz sprawnie działającą kadrę pracowniczą.
  • Kontrolowanie przeprowadzanych w przedsiębiorstwie zachowań i działań członków danego szczebla, nawet najbardziej nieuchwytne jednostki pracownicze będą widoczne i dostępne.

 

Jak Fieldworker wpłynie na relację z Twoim klientem?

Sprostasz najbardziej wymagającym klientom, dzięki prostej bazie danej, w której zgromadzone są informacje o wszystkich finansach, zleceniach, terminarzach, fakturach, czy  analizie. W dzisiejszych czasach dla klientów liczy się przede wszystkim szybkie zrealizowanie zadania, dlatego zaimponuj im płynnością i łatwością z jaką działa Twoja firma. Skończ z zastanawianiem się nad ilością zasobów przed twoim klientem, nieumiejętnym wpychaniem w terminarz kolejnych dat, które wkrótce będziesz musiał finalnie przełożyć i z niepotrzebnym stresem. Stwórz dzięki oprogramowaniu Fieldworker narzędzie umożliwiające bezgraniczną bazę danych, która z pewnością wpłynie na wasze relacje i zdobędzie zaufanie nawet najbardziej żądających klientów. 

 

Stań się pionierem i zapewnij pracownikom jeszcze lepszą komunikację.

Nie od dzisiaj wiadomo, że odpowiednie narzędzia do przekazywania informacji to droga do  odpowiedniej pracy i organizacji. W dzisiejszych czasach spotkania pracownicze nie wystarczają, a tablice informacyjne, czy komunikatory, to tylko niepotrzebnie zapychające elementy. Postaw na proste oprogramowanie i wykorzystaj aplikację, która usprawni procesy działań w firmie. 

 

Umów się na prezentację, zamów demo programu i przekonaj się, jak łatwo jest usprawnić komunikację, kluczową do prawidłowego działania i organizacji w twoim przedsiębiorstwie.