Strony internetowe, pozycjonowanie SEO, gOOGLE ADS, social media

o nas

Agencja Interaktywna Ad-Site 2.0 Efektywność rozwiązań oraz zadowolenie klientów stało się dla nas głównym motorem napędowym. Od początku działalności firmy bazujemy przede wszystkim na poleceniach co jest najlepszym potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy.

Ad-Site jest firmą o pewnej pozycji na rynku agencji interaktywnych w Poznaniu. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako grupa specjalistów z myślą o tworzeniu stron internetowych opartych o system CMS WordPress. Jesteśmy świadomi tego, że dla klienta najważniejszy jest efekt końcowy wynikający z inwestycji w rozwiązania interaktywne. Zapewniamy stały ruch użytkowników na strony firmowe poprzez skuteczne kampanie reklamowe.

WYBIERZ PAKIET DLA SWOJEJ FIMRY

Pozwól się odnaleźć !

PODSTAWOWY

0

ULIMITED

0

OPTYMALNY

0

Wszystkie podane kwoty są cenami netto (+23%) 

Reklama strony w internecie

Zadbaj o to aby Twoja strona internetowa była dostępna dla Twoich klientów.

Google Ads

Płatne kampanie to sposób na reklamę Twojej firmy w internecie. Dzięki metodzie płatności PPC (płatność za klik) można kontrolować budżet.

Facebook Ads

Docieranie do klientów poszukujących konkretnego produktu przez spersonalizowaną reklamę w mediach społecznościowych.

Pozycjonowanie SEO

Jest kluczowym zabiegiem niezbędnym do umożliwienia Klientowi dotarcia do oferty Twojej firmy. Postaw na skuteczność i pozwól się odnaleźć.

Nasze realizacje

Funkcjonalność dopasowana bezpośrednio do potrzeb klientów, korzystających z Twojej strony www... Znajdź rozwiązanie dla siebie.