adsite

Tworzenie stron internetowych w Toruniu

Wymarzona strona w atrakcyjnej cenie

Ile kosztuje strona www WordPress - Toruń

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Toruniu

Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu nowych, lojalnych klientów dla swojej firmy, niezbędna będzie dla Ciebie dobrze skonstruowana, wiarygodna strona internetowa, której pozazdrości Ci nie jeden konkurent. Wiemy doskonale, że w Toruniu ciężko jest się wybić na tle konkurencji, szczególnie w branżach cieszących się dużą popularnością, dlatego wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. Strona internetowa to Twoja wizytówka, my zapewnimy Ci najlepszą.

 Zaistniej w Toruniu korzystając z usług interaktywnej agencji  Ad-site, dzięki ludziom tworzącym z pasją, doświadczeniem, budującym strony, które zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.

Cennik stron wordpress - Toruń

Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa, to bardzo prosta strona, składająca się z maksymalnie 3 podstron. Mimo, że jest to strona nieskomplikowana, to dzięki wysokim umiejętnościom zatrudnionych w naszej firmie programistów - będzie ona bardzo skuteczna. Schludnie, atrakcyjnie wykonana zainteresuje wielu nowych klientów. Jej budowa opiera się na wykorzystaniu gotowego szablonu, dostępnego w WordPress, dzięki czemu jej przygotowanie będzie szybkie a klient uzyska możliwość jej osobistej edycji. Cena takiej strony to 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Rozbudowana strona internetowa to rozwiązanie najlepsze dla dużych firm, które na takich stronach zamieszczają portfolia, oferty czy firmowego bloga. Taka strona zostaje przygotowane pod pozycjonowanie SEO, wykorzystywane są także płatne wtyczki, które rozszerzają możliwości edycji witryny. Cena takiej strony zaczyna się od 1500zł netto

Sklep internetowy

W przypadku tworzenia sklepu internetowego, trzeba się liczyć z tym, że nasi programiści poświęcą na wykonanie go więcej czasu. Sklepy internetowe posiadają różne konfiguracje, związane z płatnościami, opisami produktowymi, czy samą funkcjonalnością. Kiedy mamy do czynienia z małym sklepem w którym wprowadzono około 100 produktów, cena ta wynosi 4500-6000zł netto
Gdy klient życzy sobie aby sklep został bardziej rozbudowany, ceny za usługę zaczynają się od 6000zł netto

Portal internetowy

Portale internetowe to bardzo rozbudowane strony, których stworzenie zajmuje bardzo dużo czasu. Skomplikowane i rozbudowane, mimo stosowania przeróżnych rozwiązań skracających czas wykonania, ceny są wysokie. Portale z ogłoszeniami, różnego rodzaju strony zrzeszające społeczności, czy też wyszukiwarki – ich ceny zaczynają się
8000zł netto

PODSTAWOWE INFORMACJE POTRZEBNE DO WYCENY STRONY WORDPRESS W TORUNIU:

Profil firmy dla której tworzona jest strona na WordPressie ma wpływ na jej cenę. Jeżeli firma dla której wykonywana jest strona, to jednoosobowa firma, to znacznie lepszym rozwiązaniem będzie stworzenie tańszej, strony wizytówkowej, niż rozbudowanej witryny jak w przypadku dużej firmy. Duże przedsiębiorstwo powinno zainwestować w solidny, rozbudowany serwis, zawierający wiele zakładek.

Następnym ważnym elementem tworzenia witryny na WordPress jest kwestia rozkładu oraz rodzaju grafik. Wiele osób chętnie wzoruje się na szablonach wykupionych z zagranicznych serwisów oferujących takie motywy. Jest to tanie rozwiązanie jednak rzadko skuteczne. Wynika to z podejścia klienta, który chciałby stronę idealną w cenie 400zł. W związku z tym jeśli zależy nam na unikatowym projekcie, cena strony internetowej również będzie większa.

Strony internetowe tworzone przez naszych specjalistów maja różny przedział cenowy, również przez wzgląd na zastosowane na niej technologie. Jeżeli strona posiadać ma nowe technologiczne rozwiązania, należy się liczyć z jej wyższą ceną. Mowa tutaj np. o rozbudowanych zakładkach, zastosowaniu dodatkowych wersji językowych, czy też animowanych galeriach.

Przed zrobieniem strony WWW, firma powinna sie zastanowić w jakim celu ją wykonuje? Czy strona ma poprawić wizerunek firmy, przyciągnąć nowych klientów, lub też promować wydarzenie – ustalenie celu, pomoże stworzyć jeszcze skuteczniejszą witrynę.

Zapytaj o wycenę

10% zniżki na stronę internetową lub miesiąc pozycjonowania gratis.

Promocja obowiązuje do:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy