Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Rzeszowie

Strony internetowe w Rzeszowie tworzymy specjalnie dla Państwa potrzeb i oczekiwań

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Rzeszowie

Nie od dziś wiadomo, że dobrze skonstruowana strona internetowa, staje się o wiele atrakcyjniejsza zarówno dla użytkowników, jak i robotów Google, co więcej, wiele mówi na temat firmy, którą reprezentuje. Zadbaj zatem o to aby to na Twoją internetową wizytówkę zwracano największą uwagę, pomoże Ci w tym agencja interaktywna, której zaufało już wiele osób – Ad-site.

Tworząc Twoją stronę internetową, budujemy Twój wizerunek. Pozwól zatem zapewnić sobie najlepszą ofertę, która sprawi, że wyróżnisz się na tle konkurencji.

Budujemy strony ciekawe, intuicyjne i co najważniejsze zawsze spełniające oczekiwania klientów.

Cennik stron wordpress - Rzeszów

Strona wizytówkowa

Najtańsze rozwiązanie jakie oferujemy, ale dzięki wysokim umiejętnościom tworzenia stron, również bardzo skuteczne. Prosta strona złożona z maksymalnie 3 zakładek ( w tym: strona główna, oferta/o nas kontakt). Tworząc taką stronę nie uwzględniamy zaprojektowania logo, slidera a treści pozostawiamy do redagowania właścicielowi. Budowa opiera się na personalizowaniu gotowego szablonu WordPress. 

Cena stworzenia takiej strony oscyluje wokół kwot 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Rozwiązanie zalecane większym firmom. Witryna internetowa zawiera elementy przygotowane dla pozycjonowania, dzięki którym zwiększa się jej widoczność w wyszukiwarce Google. Podpinane zostają także płatne wtyczki, powiększające możliwości witryny. Strona rozbudowana jest o wiele ciekawych sekcji takich jak blog, portfolio, czy sekcję z realizacjami. 

Koszt wykonania takiej strony zaczyna się od 1500zł netto

Sklep internetowy

Stworzenie sklepu internetowego jest czasochłonnym zajęciem. Do wykonania istnieje dużo możliwych konfiguracji związanych z rodzajem płatności, opisami produktów oraz ich ilością, czy też związanych z funkcjonalnością.
W przypadku strony z niewielką ilością produktów (ok 100 ) wraz ze standardowymi metodami płatności cena wynosi ok 4500-6000zł netto

Gdy sklep ma być bardziej rozbudowany, zawierać zaawansowane rozwiązania oraz o wiele większą ilość produktów cena zaczyna się od 6000zł netto

Portal internetowy

Portale z ogłoszeniami, wyszukiwarki, czy też może strony zrzeszające pewną społeczność – to strony skomplikowane i bardzo rozbudowane, które pochłaniają programiście wiele czasu. WordPress zapewnia jednak możliwość wykonania takiego projektu, dzięki któremu, usługa staje się prostsza, a koszt wykonania strony obniżony.

Cena portalu zaczyna się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Reszowie

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Wielkość firmy ma wpływ na cenę stworzenia strony WWW. Jeśli firma to działalność jednoosobowa, najlepszym rozwiązaniem byłabym prosta witryna w formie wizytówki, która będzie rozwiązaniem nie obciążającym nadto budżetu klienta. W przypadku dużej firmy, strona nie powinna być już prostą wizytówką, należy wprowadzić tam kilka dodatkowych zakładek, oraz spersonalizować ją w bogaty sposób, aby jak najlepiej oddawała profil firmy.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Kolejnym elementem tworzenia stron WWW jest rodzaj oraz rozkład grafik jakie klient chciałby zastosować. Wiele osób kierując się chęcią zaoszczędzenia, wzoruje się na gotowych szablonach zakupionych z zagranicznych serwisów – co zazwyczaj, faktycznie pozwala na obniżenie kosztów, ale jest to rozwiązanie nieskuteczne. Jeśli klient chciałby aby jego strona wyglądała profesjonalnie i solidnie, należy zastosować unikatowy spersonalizowany projekt.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Tworzenie stron internetowych ma bardzo duży przedział cenowy. Jeśli chciałby aby strona posiadała ciekawe, nowe elementy, musi liczyć się także z większym kosztem wykonania strony. Mowa tutaj o stronie rozbudowanej o wiele zakładek i funkcji takich jak: rejestracja, inne wersje językowe, czy też animowana galeria. Cena wykonania strony rozbudowanej, poszerzonej o dodatkowe rozwiązania wzrasta, ponieważ jej wykonanie zabiera programiście większą ilość czasu.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Decydując się na wykonanie strony internetowej, powinniśmy wcześniej ustalić cel, jaki dzięki tej zmianie chcemy osiągnąć np. zbudowanie wizerunku marki, promocja produktów, zwiększenie sprzedaży, czy też pozyskanie odbiorców.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej
Pozycjonowanie SEO Rzeszów

Na czym polega pozycjonowanie stron WWW w Rzeszowie?

W dobie dzisiejszego rozpowszechnienia się Internetu, najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą reklamy, stała się reklama internetowa, utarło się także powiedzenie…

Wspieramy firmy na terenie Rzeszowa i całej Polski