Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Legnicy

Ad – site agencja interaktywna, tworzaca strony internetowe spełniające wszystkie potrzeby

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Legnicy

Prowadzisz swoją działalność w Legnicy, widzisz, że od jakiegoś czasu Twoja firma zwolniła swój rozwój, lub w ogóle nie robi postępów, chciałbyś zyskać nowych klientów? Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest stworzenie, odświeżenie strony internetowej. Reklama internetowa to w dzisiejszych czasach najskuteczniejsza forma przekazu informacji, czy dotarcia do klientów, jeżeli jest to Twoja pięta Achillesowa – powierz jej wykonanie jednej z lepszych agencji interaktywnych na rynku – Ad-site. Legnica posiada duży potencjał na rozwój firmy, zdobądź go, rozwijając i uatrakcyjniając swoją stronę WWW. Solidna witryna wzbudza większe zaufanie do firmy, u osób ją odwiedzających a także wiele mówi na temat właściciela, czy swojego profilu. Spraw zatem aby została ona pozytywnie odbierana w Legnicy, a Ty zyskałbyś nowych klientów

Cennik stron wordpress - Legnica

Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa to prosta i tania w wykonaniu witryna, zawierająca maksymalnie 3 zakładki (takie jak: kontakt, oferta, o nas). Dzięki opieraniu się, przez naszych programistów, na szablonie z WordPress, czas jej wykonania staje się krótszy a sama strona tańsza. Takie rozwiązanie zapewnia też klientowi w przyszłości, osobistą edycję, ponieważ WordPress jest narzędziem prostym i intuicyjnym.

Cena takiej witryny na szablonie WordPress to koszt ok 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Rozbudowana strona WWW to rozwiązanie idealne dla dużych firm, ponieważ strona ta przygotowywana jest pod pozycjonowanie, programiści rozbudowują ją o kolejne zakładki, blog, czy też sekcję z atrakcyjnym portfolio. Wzrasta tu czas wykonania strony, jak i jej cena.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 1500zł netto

Sklep internetowy

Sklep internetowy to strona, która musi być rozbudowana, co za tym idzie, stworzenie jej zajmuje programistom o wiele więcej czasu. Istnieje wiele różnych konfiguracji sklepu, ponieważ można wprowadzać różne zmiany w opisach produktów, rodzaju płatności, czy też w samej funkcjonalności strony. 

W przypadku niewielkiego sklepu, w którym ilość pozycji nie przekracza około 100 produktów – cena wynosi oko 4500-6000zł netto

Gdy klient życzy sobie, aby sklpe był bardziej rozbudowany, cena zaczyna się od 6000zł netto

Portal internetowy

To strony bardzo rozbudowane, różnego rodzaju wyszukiwarki, strony z ogłoszeniami czy też portale zrzeszające różne grupy ludzi. Dzięki WordPress wykonanie takiej strony, pochłania naszym programistom mniej czasu i jednocześnie pozwala obniżyć koszty wykonania takiej strony. 

Ceny takiej rozbudowanej, skomplikowanej strony zaczynają się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Legnicy

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Profil firmy dla której zostaje wykonywana strona WWW ma duże znaczenie, ponieważ inną witrynę wykonuje się dla małej, jednoosobowej działalności, a inną dla dużego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 100 osób. W przypadku pierwszej opcji, małej firmy, najskuteczniejsza okaże się wizytówkowa strona nie obciążająca nadto budżetu. Przeciwnie do dużego przedsiębiorstwa, gdzie strona powinna zostać rozbudowana o portfolio, dodatkowe zakładki, czy firmowego bloga.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Kolejnym istotnym elementem branym pod uwagę przy tworzeniu stron internetowych, jest graficzny rozkład strony, oraz rodzaj zastosowanych zdjęć i innych elementów graficznych. Wiele osób bardzo chętnie korzysta z budżetowych szablonów, zakupionych z zagranicznych stron internetowych, które pozwalają nieco zaoszczędzić, ale w końcowym efekcie jedynie szkodzą wizerunkowi strony – wyglądają zazwyczaj bardzo nieprofesjonalnie.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Tworzenie stron internetowych ma bardzo duży przedział cenowy, zależy to od zastosowania różnego rodzaju technologii na stronie. Użycie bardziej zaawansowanych rozwiązań przy budowie strony, będzie generowało wyższe koszty jej wykonania. Wszystkie dodatkowe funkcje sprawiają, że strona staje się atrakcyjniejsza, ale niesie za sobą wyższe koszty.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Przed rozpoczęciem prac nad serwisem internetowym, należy ustalić co chcemy osiągnąć dzięki takim zmianom – zbudować swój wizerunek, przyciągnąć klientów, a może zwiększyć sprzedaż? Ustalenie celu jest niezwykle istotne, ponieważ programiści będą wiedzieli pod jakim kątem tworzyć stronę.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej
Pozycjonowanie SEO Legnica

Na czym polega pozycjonowanie stron WWW w Legnicy?

Chciałbyś aby Twoja strona stała się bardziej rozpoznawalna, a tym samym cieszyła się większym zainteresowaniem klientów?W Legnicy działasz w branży, która jest…

Wspieramy firmy na terenie Legnicy i całej Polski