Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Krakowie

Tworzymy strony internetowe z pasji dla Państwa korzyści

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Krakowie

Stworzenie dobrej i atrakcyjnej strony internetowej jest bardzo istotną kwestią jeżeli zależy nam na pozyskaniu nowych klientów, zbudowaniu swojego wizerunku, czy też wyróżnieniu się spośród konkurencji. Dobrze skonstruowana strona internetowa, staje się atrakcyjniejsza zarówno dla robotów Google jak i Krakowskich użytkowników. Jeśli zależy Ci na tym aby poprawić swój wizerunek, poleć to zadanie firmie z doświadczeniem, jaką jest Ad-site.

Budując Twoją witrynę, budujemy Twój wizerunek, który jest niezwykle istotny na rynku, gdzie liczba konkurentów jest naprawdę wysoka. Pozwól zatem naszym specjalistom zapewnić sobie najlepszą usługę, jaką jest wykonanie strony WWW.

Ad- site to firma tworząca strony ciekawe, przejrzyste, pełne nowych rozwiązań, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów.

Cennik stron wordpress - Kraków

Strona wizytówkowa

Stworzenie wizytówki jest najtańszym oferowanym przez nas rozwiązaniem, ale dzięki wysokim kwalifikacjom i umiejętnościom jakie posiadają nasi programiści, ta prosta strona będzie również bardzo skuteczna. Strona złożona z maksymalnie 3 zakładek ( w tym: strona główna, oferta/o nas, konakt). Budowa opiera się na użyciu gotowego szablonu WordPress i spersonalizowaniu go, usługa niestety nie obejmuje stworzenia logo, lidera a redagowanie treści pozostawiamy właścicielowi strony. 

Koszt wykonania takiej wizytówki to 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Rozwiązanie stosowane zazwyczaj przez duże, dobrze rozbudowane firmy, ponieważ strona ta jest kosztowna, a przy małych firmach nie ma potrzeby konstruowania skomplikowanej strony z wieloma zakładkami. Często strony te przygotowywane są pod pozycjonowanie, w życie wprowadzane są również takie rozwiązania jak płatne wtyczki, zapewniające nowsze możliwości i elementy strony. 

Koszt wykonania takiej strony zaczyna się już od 1500zł netto

Sklep internetowy

Przy tworzeniu sklepu internetowego potrzeba dużo czasu, istnieje wiele możliwych konfiguracji związanych z opisami produktów, ich ilością, rodzajem płatności, czy też czynników związanych z funkcjonalnością strony.

W przypadku kiedy strona posiada niewielką ilością produktów (ok 100 ) wraz ze standardowymi metodami płatności cena wynosi ok 4500-6000zł netto

Gdy sklep ma być bardziej rozbudowany, zawierać zaawansowane rozwiązania oraz o wiele większą ilość produktów cena zaczyna się od 6000zł netto

Portal internetowy

Portale z ogłoszeniami, wyszukiwarki, czy też może strony zrzeszające pewną społeczność – to strony skomplikowane i bardzo rozbudowane, które pochłaniają programiście wiele czasu. WordPress zapewnia jednak możliwość wykonania takiego projektu, dzięki któremu, usługa staje się prostsza, a koszt wykonania strony obniżony.

Cena portalu zaczyna się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Krakowie

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Ma to oczywiście wpływ na cenę strony stworzonej na WordPress. Jeśli firma jest jednoosobowa, nie będzie to rozbudowana witryna. Wystarczy wtedy strona wizytówkowa, przewijana bez żadnych dodatkowych zakładek. W momencie gdy firma jest dużym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 100 osób, posiadająca różne działy, bogatą ofertę produktów czy usług – strona wizytówkowa nie wchodzi w grę. Tutaj trzeba zainwestować w rozbudowany serwis z wieloma zakładkami. Oczywiście nad tą drugą programiści spędzą o wiele więcej czasu dlatego też cena będzie o wiele wyższa.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Następnym ważnym elementem tworzenia witryny na WordPress jest kwestia rozkładu oraz rodzaju grafik. Wiele osób chętnie wzoruje się na szablonach wykupionych z zagranicznych serwisów oferujących takie motywy. Jest to tanie rozwiązanie jednak rzadko skuteczne. Wynika to z podejścia klienta, który chciałby stronę idealną w cenie 400zł. W związku z tym jeśli zależy nam na unikatowym projekcie, cena strony internetowej również będzie większa.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Strony internetowe mają bardzo duży przedział cenowy. W momencie gdy strona ma być uzupełniona w najnowsze rozwiązania trzeba liczyć się z większym wydatkiem. Mówimy tutaj np. o rozbudowanych zakładkach z opcją rejestracji, animowanych galeriach czy dodatkowymi wersjami językowymi. Wszystkie dodatkowe funkcjonalności sprawiają, że programista musi spędzić nad nimi dodatkowe godziny. Stąd też różnica w cenie.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Każda strona internetowa powinna być robiona w wyznaczonym celu, mogą nimi być: sprzedaż, budowanie pozytywnego wizerunku marki, promocja wydarzenia, pozyskiwanie grup odbiorców.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej

Wspieramy firmy na terenie Krakowa i całej Polski