Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Krakowie

Cennik stron wordpress - Kraków

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu wysokiej jakości stron internetowych. Posiadamy nie tylko wiedzę, ale również duże doświadczenie, co zapewnia niezawodność w każdym projekcie, który podejmujemy.

Dzięki naszej pomocy Twoja strona internetowa stanie się bardziej rozpoznawalna w sieci. Nasze usługi są kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Strona wizytówkowa

Dla firm, które poszukują sposobu na przedstawienie swojego biznesu w sieci, idealną opcją jest stworzenie strony firmowej o charakterze wizytówki. Taka strona jest prosta wizualnie, składa się z zaledwie trzech podstron i zawiera tylko podstawowe informacje o przedsiębiorstwie. Mimo swojej prostoty, fachowo wykonana strona może okazać się bardzo skutecznym narzędziem dla firm, które nie dysponują wystarczającym budżetem na bardziej zaawansowane technologie.

Cena takiej witryny z użyciem szablonu WordPress to przeważnie koszt ok 1400-2200 zł/netto.

Rozbudowana strona www

Jeśli Twoja firma potrzebuje na stronie dodatkowych funkcjonalności, takich jak portfolio, formularze kontaktowe, blog firmowy, katalogi produktów itp., to rozbudowana strona internetowa będzie najlepszym wyborem. Choć opcja ta może być kosztowniejsza i wymagać bardziej zaawansowanej technologii, pozwala na skuteczne pozyskiwanie nowych klientów, co z kolei zwiększa szanse na rozwój biznesu.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 2200 zł/netto.

Sklep internetowy

Jedną z najważniejszych platform e-commerce jest sklep internetowy. Pozwala on na dostosowanie do różnych konfiguracji, w tym różnych metod płatności oraz szczegółowych opisów produktów.

Typowa cena podstawowej wersji sklepu, obejmującej mniej niż 100 produktów, zazwyczaj wynosi od 4500 do 8500 zł/netto. 

Jednak, jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanego sklepu internetowego, zawierającego bardziej zaawansowane funkcjonalności lub większą ilość produktów, jego cena zaczyna się od 8500 zł/netto.

Portal internetowy

Tworzenie zaawansowanej strony internetowej wymaga poświęcenia przez programistów znaczącej ilości czasu, co z kolei wpływa na wyższą cenę realizacji takiej witryny. Niemniej jednak, wykorzystanie platformy zarządzania treścią CMS WordPress może zredukować czas tworzenia strony.

Ceny portali zaczynają się od 15000zł netto

Ostatnie realizacje

Zakończyliśmy ostatnio kilka projektów stron internetowych opartych na platformie WordPress dla naszych klientów. Każda z nich była zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów, a także zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania i responsywności. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się z zadowolenia naszych klientów z ich nowych stron internetowych.

Strony WordPress Kraków w 4 krokach

Kraków to miasto, które kryje w sobie ogromny potencjał, którego wiele firm nie wykorzystuje. Jeśli prowadzisz działalność w tym miejscu, powinieneś zwrócić uwagę na wyróżnienie się wśród konkurencji. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin na swojej stronie internetowej lub zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy, świetnym rozwiązaniem jest stworzenie lub odświeżenie Twojej strony internetowej.

Twoja strona internetowa to wizytówka Twojej firmy, która przekazuje wiele informacji o Tobie i Twojej działalności. Dlatego warto powierzyć jej tworzenie specjalistom, którzy będą w stanie dostosować ją do Twoich potrzeb i oczekiwań.

1. Zapytanie, wycena strony www

Jeśli pragniesz, aby Twoja witryna internetowa była nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna oraz skuteczna, to skontaktuj się z nami już dzisiaj. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz tworzeniu stron internetowych. Dzięki nam zyskujesz pewność, że Twoja witryna będzie w pełni dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

2. Projekt graficzny strony www

Naszym pierwszym krokiem po nawiązaniu współpracy jest stworzenie projektu graficznego, który będzie odpowiadał Państwa firmowej wizji oraz będzie zgodny z najnowszymi trendami panującymi na rynku. Zaczynamy od wstępnej makietki, którą następnie dopasowujemy razem, wprowadzając niezbędne korekty.

3. Zaprogramowanie strony www

W momencie gdy projekt graficzny strony jest gotowy przychodzi czas na przeniesienie go do internetu. W tym etapie przygotowywane są także elementy takie jak animacje, formularze kontaktowe, niestandardowe funkcje etc.

4. Poprawki, zakończenie projektu

Przed umieszczeniem strony na Państwa serwerze, przeprowadzimy dokładną analizę całego projektu, wprowadzimy ostatnie poprawki i dopracujemy każdy element. Dzięki temu możemy zagwarantować, że strona internetowa będzie w pełni funkcjonalna i spełni Państwa oczekiwania. Nasz szczegółowy proces zapewni, że każdy aspekt strony będzie idealnie dostosowany do potrzeb Państwa firmy.

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Krakowie

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Kreowanie wizerunku firmy ma znaczny wpływ na koszty tworzenia strony internetowej. Firmy o szerokim zasięgu i zatrudniające powyżej 100 pracowników potrzebują rozbudowanych stron internetowych, które zawierają innowacyjne rozwiązania technologiczne. W takim przypadku koszt tworzenia strony internetowej będzie znacznie wyższy niż w przypadku małych firm jednoosobowych, dla których najlepszą opcją byłaby prosta strona wizytówka.

 2. Preferencje dotyczące projektu

  Stworzenie strony internetowej stanowi kluczowe zadanie dla każdej firmy lub organizacji, której zależy na wyróżnieniu się w sieci. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na oszczędzanie kosztów i korzysta z gotowych szablonów dostępnych na zagranicznych stronach internetowych. Należy jednak pamiętać, że taka opcja niesie ze sobą ryzyko, że końcowy produkt nie spełni oczekiwań.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Koszty związane z tworzeniem stron internetowych zależą od wielu czynników, szczególnie jeśli chodzi o projekty, które wymagają wykorzystania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dodanie nowych funkcjonalności, takich jak rejestracja, wiele wersji językowych czy animowana galeria, znacząco wpływa na całkowity koszt projektu. Im większa rozpiętość strony, tym więcej pracy i czasu muszą poświęcić programiści, co bezpośrednio przekłada się na końcową cenę projektu.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Podczas kreowania każdej witryny internetowej decydujące znaczenie ma precyzyjne określenie celów, jakie chcemy osiągnąć. Dokładne określenie celów umożliwia deweloperom stworzenie strony, która spełni nasze wymagania i doprowadzi do pożądanych efektów. Zanim przystąpimy do tworzenia strony internetowej, warto dokładnie przeanalizować, jakie cele chcemy osiągnąć dzięki niej. Czy naszym celem jest zwiększenie sprzedaży, poprawa rozpoznawalności marki, pozyskanie nowych klientów, czy też poprawienie widoczności naszej firmy w sieci.

Responsywność RWD

Optymalizacja SEO

Statystyki odwiedzin

Zabezpieczenia SSL

Prosta edycja strony

Terminowa realizacja

Zgodność z RODO

Wsparcie specjalistów

Szybkie ładowanie

Domena, e-mail firmowy

Zgodność z RODO

Domena, e-mail firmowy

Najczęściej zadawane pytania

Czas tworzenia strony WWW zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i skomplikowanie projektu, liczba stron, potrzeba integracji z innymi systemami itp. Średnio trwa to od kilku tygodni do kilku miesięcy.

To zależy od twoich potrzeb i umiejętności. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz znasz język HTML, CSS i JavaScript, możesz samodzielnie stworzyć swoją stronę WWW. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej zaawansowanej funkcjonalności lub nie masz doświadczenia, lepiej skorzystać z pomocy specjalisty.

Responsywność oznacza, że strona WWW dostosowuje swój wygląd do różnych rozmiarów ekranów. W dzisiejszych czasach, niemal każda nowo tworzona strona internetowa jest responsywna, aby zapewnić dobry user experience na różnych urządzeniach

Koszt utrzymania strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak wielkość i skomplikowanie strony WWW, potrzeba integracji z innymi systemami, liczba odwiedzin itp. Koszty utrzymania obejmują opłaty za hosting, domenę, aktualizacje i bezpieczeństwo (obecnie to ok 800-1000zł netto rocznie).

Tak, większość stron WWW jest tworzona przez nas za pomocą CMS WordPress, co pozwala na łatwą edycję treści przez użytkownika.

Koszty tworzenia sklepu internetowego zależą od wielu czynników, takich jak wielkość i skomplikowanie sklepu, potrzeba integracji z innymi systemami, liczba produktów itp. Koszty mogą obejmować opłaty za projekt, oprogramowanie, hosting, płatności i dostawy.

Wymagania dotyczące płatności w sklepie internetowym zależą od kraju i regionu, w którym działa sklep. Mogą obejmować wymagania dotyczące bezpieczeństwa płatności, takie jak SSL oraz wymagania dotyczące dostawców płatności, takie jak PayU lub przelewy24.

Wymagania dotyczące dostawy w sklepie internetowym zależą od kraju i regionu, w którym działa sklep oraz od rodzaju produktów, które sprzedajesz. Mogą obejmować wymagania dotyczące przesyłki, takie jak opcje dostawy, koszty dostawy i czas dostawy.

Tak, sklep internetowy może być łatwo połączony z innymi narzędziami, takimi jak narzędzia do marketingu e-mailowego, narzędzia do analizy ruchu czy do śledzenia zamówień.

Najważniejsze rzeczy do rozważenia przy tworzeniu sklepu internetowego to: cel i grupa docelowa, funkcjonalność, wygląd, bezpieczeństwo, płatności, dostawy, integracja z innymi narzędziami oraz marketing.

WordPress to system zarządzania treścią (CMS) oparty na języku PHP, który umożliwia tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. 

Wymagania techniczne dla WordPress to: serwer z obsługą PHP w wersji co najmniej 7.4, baza danych MySQL lub MariaDB w wersji co najmniej 5.6, oraz obsługa HTTPS.

Koszty związane z korzystaniem z WordPress to głównie opłaty za hosting i domenę, koszty związane z motywami i wtyczkami oraz koszty związane z zatrudnieniem specjalisty do tworzenia lub utrzymania strony.

WordPress oferuje łatwą instalację, łatwą edycję treści, obsługę wielu języków, szeroką gamę darmowych i płatnych motywów oraz rozbudowane funkcjonalności dzięki wtyczkom.

Tak, WordPress oferuje szeroką gamę darmowych i płatnych motywów, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest również dodawanie własnych stylów CSS oraz modyfikowanie kodu HTML i PHP.

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania do zakończenia strony. Obecnie prowadzona kampania reklamowa przynosi nam wiele korzyści.
Krzysztof Zapaśnik
CEO Agencja i-design
Współpracuje z Adsite od prawie czterech lat i zawsze jestem w pełni zadowolony. Wysoka jakość w dobrej cenie.
Szymon Kulig
Anhyfloors
Od kilku lat wszystkie sprawy związane z prowadzeniem naszej firmy w internecie wykonywane są przez agencję adsite z bardzo dobrym skutkiem. Polecam
Daria Mizera
PHU Mizera
Strona hurtowni stali hurtostal2 wykonana w ekspresowym czasie zgodnie z naszymi wszystkimi wymaganiami. Polecam Ad-Site 2.0.
Grzegorz
Hurtostal 2
Właśnie odebraliśmy projekt od Ad-site 2.0. Gratuluję cierpliwości. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem, wszystkie uwagi jednak skrupulatnie zostały powprowadzane.
Tobiasz Lipka
Inwestycje z widokiem
Strona internetowa z dołączonym sklepem internetowym oraz pełna kampania reklamowa pozwoliła naszej szkole rozwinąć skrzydła i zapełnić sale lekcyjne.
Marta
World school

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Krakowie

Stworzenie dobrej i atrakcyjnej strony internetowej jest bardzo istotną kwestią jeżeli zależy nam na pozyskaniu nowych klientów, zbudowaniu swojego wizerunku, czy też wyróżnieniu się spośród konkurencji. Dobrze skonstruowana strona internetowa, staje się atrakcyjniejsza zarówno dla robotów Google jak i Krakowskich użytkowników. Jeśli zależy Ci na tym aby poprawić swój wizerunek, poleć to zadanie firmie z doświadczeniem, jaką jest Ad-site 2.0.

Budując Twoją witrynę, budujemy Twój wizerunek, który jest niezwykle istotny na rynku, gdzie liczba konkurentów jest naprawdę wysoka. Pozwól zatem naszym specjalistom zapewnić sobie najlepszą usługę, jaką jest wykonanie strony WWW.

Ad- site 2.0 to firma tworząca strony ciekawe, przejrzyste, pełne nowych rozwiązań, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów.

Wspieramy firmy na terenie Krakowa i całej Polski

Skontaktuj się z nami