Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Katowicach

Ad-site – tworzymy strony internetowe spełniające Państwa potrzeby

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Katowicach

Prowadzisz firmę na terenie Katowic? Chciałbyś pozyskać nowych klientów, podwyższyć przychody firmy a może zauważyłeś, że Twoja firma od jakiegoś czasu bardzo zwolniła swoje tempo rozwoju? Czy myślałeś, że może odpowiadać za to Twoja strona internetowa? Wykonana w starej technologii, nieatrakcyjna odstrasza klientów. W dobie dzisiejszego rozwoju internetu, dla każdej firmy niezwykle istotne jest to aby zadbać o swoją internetową wizytówkę, na przestrzeni lat utarło się powiedzenie, że coś czego nie jesteś w stanie znaleźć w internecie – prawdopodobnie nie istnieje. Daj się zatem odnaleźć w sieci i wybij się spośród swojej konkurencji. Już dziś zgłoś się do Ad-site, firmy z doświadczeniem, zajmującej się budową profesjonalnych stron internetowych.

Twoja strona internetowa reprezentuje firmę, zbuduj swój wizerunek i zdobądź zaufanie potencjalnych klientów w Katowicach.

Cennik stron wordpress - Katowice

Strona wizytówkowa

Strona stworzona w formie wizytówki to najtańsze rozwiązanie jakie dostępne jest dla osób, chcących stworzyć swoją stronę WWW. Prosta strona, składająca się z góra 3 zakładek, prosta i intuicyjna w obsłudze. Przy jej budowie, programiści bazują na gotowym szablonie WordPress, umożliwiającym właścicielowi późniejsze, samodzielne edytowanie strony.

Cena stworzenia takiej witryny na szablonie to koszt ok 1000-1500zł netto

Rozbudowana strona www

Rozwiązanie idealne dla dużych firm, potrzebujących bardziej rozbudowanych stron, poszerzonych np. o dodatkowe wersje językowe, portfolio, czy też innowacyjne rozwiązania w postaci płatnych wtyczek, które znacznie uatrakcyjniają stronę WWW. Takie strony zostają również przygotowane specjalnie pod pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, co umożliwia szybsze odnalezienie jej przez użytkowników.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 1500zł netto

Sklep internetowy

Sklep internetowy to rozbudowana witryna o wielu możliwych konfiguracjach, przy której programiści muszą spędzić nieco więcej czasu. W przypadku strony, zawierającej mała ilość produktów, ceny wahają się miedzy 4500-6000zł netto

W sytuacji kiedy sklep zawierać ma zaawansowane rozwiązania oraz większą ilość produktów ceny zaczynają się od 6000zł netto

Portal internetowy

Portal internetowy to bardzo zaawansowana i rozbudowana witryna, typu portale zrzeszające społeczności, strony ogłoszeniowe, lub wyszukiwarki. WordPress znacznie ułatwia jej wykonanie, skracając tym samym czas pracy programisty. Tego typu projekty zazwyczaj zawierają wiele funkcji, które są nietypowe, przez co cena za wykonanie nie jest niska.

Cena portalu zaczyna się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Katowicach

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Czy profil firmy ma wpływ na cenę wykonania dla niej strony internetowej? Oczywiście. Wynika to z faktu, że dla dużej firmy, niezbędna będzie strona rozbudowana i poszerzona o wiele zaawansowanych rozwiązań. Przeciwna sytuacja występuje w przypadku małej działalności, gdzie tutaj skuteczna okaże się prosta wizytówkowa strona, nie obciążająca nadto budżetu właściciela.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Następnym elementem jaki trzeba rozważyć przed zleceniem budowy strony jest rozkład grafik i zdjęć na stronie. Często klienci, kierując się chęcią zaoszczędzenia pieniędzy, opierają swoje strony na zakupionych z zagranicznych stron szablonów, które niestety okazują się być fatalnym pomysłem – taka strona wygląda nieprofesjonalnie i zamiast przyciągać, odstrasza.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Technologie zastosowane na stronie również maja duży wpływ na cenę tworzonej strony. Witryna uzupełniona w najnowsze rozwiązania, udoskonalona zaawansowanymi wtyczkami, poszerzona o dodatkowe zakładki, kolejne wersje językowe czy też inne atrakcyjne opcje, będzie znacznie droższa niż ta podstawowa, bazująca na szablonach.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Ustalenie celu przed zleceniem budowy strony, jest niezwykle istotnym elementem, ponieważ pozwala programiście stworzyć jeszcze precyzyjniejszą stronę, która spełni wszystkie wcześniejsze założenia – zdobędzie klientów, zbuduje Twój wizerunek, lub zwiększy Twoją sprzedaż.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej
Pozycjonowanie SEO Katowice

Zalety pozycjonowania strony WWW w Katowicach

Prowadzisz swoją działalność w Katowicach, jesteś fryzjerem,budujesz domy, a może jak nikt inny znasz się na naprawianiu telewizorów?Jeśli Twoja firma działa…

Wspieramy firmy na terenie Katowic i całej Polski