Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Tworzenie stron internetowych w Bydgoszczy

Ad – site agencja interaktywna, tworzaca strony internetowe spełniające wszystkie potrzeby

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Bydgoszczy

W Bydgoszczy drzemie niewykorzystany potencjał, jeśli prowadzisz na terenie tego miasta swoją działalność, zadbaj o to aby wybić się na tle swojej konkurencji. Chciałbyś aby większa liczba osób odwiedzała Twoją stronę, a może chciałbyś zbudować swój wizerunek? Nie wiesz jak to zrobić? Podpowiemy, że świetnym rozwiązaniem w takich sytuacjach okazuje się być stworzenie, lub odświeżenie swojej strony WWW. Strona jest Twoja wizytówką, mówi wiele na temat Ciebie i Twojej firmy, dlatego przekaż jej wykonanie do właściwych rąk.

Firma Ad-site, działająca w Poznaniu idealnie sprawdzi się w tym zadaniu – solidne, profesjonalne wykonanie, oraz duże doświadczenie przy tworzeniu stron sprawi, że dzięki nim Twoja strona WWW stanie się znana w Bydgoszczy.

Cennik stron wordpress - Bydgoszcz

Strona wizytówkowa

Strona wizytówkowa to najtańsze rozwiązanie jakie oferujemy klientom. Strona prosta, składająca się z maksymalnie 3 stron, wykonana profesjonalnie okazuje sie być niezwykle skutecznym rozwiązaniem dla firm, których budżet nie pozwala na bardziej zaawansowane technologie. Dużym plusem takiej strony, jest również fakt, że w późniejszym czasie, jej właściciel jest w stanie sam ją edytować.

Cena takiej witryny z użyciem szablonu WordPress to przeważnie koszt ok 1000-1500zł netto.

Rozbudowana strona www

Rozbudowana strona internetowa to rozwiązanie droższe, bardziej zaawansowane w wykonaniu, zalecane większym firmom, potrzebującym dodatkowych zakładek takich jak portfolio, formularze kontaktowe, czy blog firmowy. Przy budowie, wykorzystuje się także płatne wtyczki a całą strona tworzona jest od razu pod pozycjonowanie.

Cena takiej strony zaczyna się od ok 1500zł netto

Sklep internetowy

Sklep internetowy to strona zawierająca wiele możliwych konfiguracji, począwszy od rodzajów płatności, przez opisy produktów, na samej funkcjonalności strony kończąc.
Podstawowy sklep, z małą ilością wprowadzonych produktów (mniej niż 100) to koszt 4500-6000zł netto.

Gdy zostać rozbudowany o zaawansowane rozwiązania oraz o większą ilość produktów jego cena zaczyna się od 6000zł netto

Portal internetowy

Portal internetowy, to bardzo rozbudowana witryna nad budową której programiści muszą spędzić o wiele większą ilość czasu, co za tym idzie, cena za wykonanie takiej strony będzie wyższa. Dzięki CMS WordPress skraca się czas jej wykonania.

Ceny portali zaczynają się od 8000zł netto

Podstawowe informacje potrzebne do wyceny strony WordPress w Bydgoszczy

 1. Profil firmy, dla której ma być stworzona strona WWW

  Profil firmy dla której wykonywana jest strona ma duży wpływ na cenę wykonania strony. Firma zatrudniająca ponad 100 osób, zaliczana jest już do dużych firm, potrzebujących bardziej rozbudowanej strony, poszerzonej o dodatkowe technologiczne rozwiązania. Przeciwna sytuacja występuje w przypadku małej, jednoosobowej działalności, gdzie najskuteczniejszą okazałaby się prosta strona wizytówkowa.

 2. Preferencje dotyczące zdjęć na stronie

  Wiele osób kierując się chęcią zaoszczędzenia pieniędzy przy budowie strony, korzysta z gotowych szablonów, zakupionych na zagranicznych stronach internetowych. Takie rozwiązanie, faktycznie okazuje się być tańsze, ale zazwyczaj jest nieskuteczne a sama strona straszy zamiast przyciągać.

 3. Technologie zastosowane w obrębie strony

  Strony internetowe maja duży przedział cenowy, w sytuacji gdzie strona zawierać ma dodatkowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne- jej cena wzrasta. Rozbudowana strona, poszerzona o zakładki typu rejestracja, dodatkowe wersje językowe, czy też animowana galeria, będzie znacznie droższa, ponieważ podczas jej tworzenia, programiści muszą poświęcić na nią o wiele więcej czasu.

 4. Cel jaki ma spełniać strona internetowa

  Każda strona internetowa, powinna zostać budowana przed wcześniejszym ustaleniem konkretnego celu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ kiedy programista wie, co chcemy osiągnąć dzięki tej stronie np. zwiększyć sprzedaż, stworzy stronę spełniającą nasze potrzeby.

Przykładowe realizacje WordPress

Strona WWW fundacji Okulistyka21

czytaj więcej

Strona WWW Hotel & Restauracja KOREL

czytaj więcej

Strona WWW firmy pogrzebowej

czytaj więcej

Strona WWW firmy ze sprzętem gastronomicznym

czytaj więcej

Strona WWW forum lekarskiego

czytaj więcej

Strona WWW firmy chłodniczej

czytaj więcej

Wspieramy firmy na terenie Bydgoszczy i całej Polski