Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Strony internetowe – Poznań

Spis treści:

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swojej starej witryny na nową na pewno masz sporo pytań. Jaki zachodzi proces od momentu pierwszego kontaktu do realizacji projektu? Jaka jest wysokość ceny i co na nią wpływa? Jak przebiegają kolejne etapy współpracy? Na wszystkie powyższe pytania oraz kilka inny postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Pierwszy kontakt

Pierwszym krokiem do nawiązania współpracy jest przesłanie zapytania przez e-mail, korzystając z chata znajdującego się na stronie lub kontaktując się na numer: 784 644 708. Decydując się na kontakt dobrze mieć już w głowie jakąś koncepcję, cel jaki ma spełniać strona.

Strony internetowe można podzielić na kilka rodzajów. Stronę wizytówkową, wizerunkową, sprzedażową czy na sklep internetowy.

Odpowiedź od naszych specjalistów

Wysyłane zapytanie trafia do grupy specjalistów, którzy potrzebują uzyskać jak najwięcej informacji. Jest to moment na ustalenie celu strony, ilości zakładek, dopasowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych. Nasi specjaliści preferują ustalenie spotkania na którym o wiele łatwiej jest doprecyzować wszystkie szczegóły realizacji.

Wycena strony internetowej

Znając potrzeby naszego klienta jesteśmy w stanie wycenić ile godzin potrzebują nasi specjaliści na zrealizowanie projektu. Dzięki informacji, które zebrali od klientów czas jaki jest potrzebny możemy określić bardzo precyzyjnie. Sumując okres potrzebny na skończenie strony mnożymy to przez stawkę godzinową programistów i otrzymujemy finalny koszt projektu.

CENNIK STRON WORDPRESS

Przesłanie oferty

Osoba z którą się Państwo skontaktowali, wykona kalkulację dzięki informacjom jakie otrzymała i wysyła ją za pomocą maila lub dokonuje wyceny bezpośrednio podczas spotkania. Wysokość ceny zależy od: rodzaj zaawansowania strony oraz jej funkcjonalności. Przedział cenowy jest bardzo duży dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wierzymy, że rozwiązanie zastosowane w przypadku firmy X, niekoniecznie mogą się sprawdzić w Państwa przypadku.

Nawiązanie współpracy

Znając oczekiwania naszego klienta oraz ustaleniu ceny wysyłamy do klienta draft umowy. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony przechodzimy do podpisania dokumentu. Można tego dokonać zdalnie lub umówić się z naszym specjalistą, który przyjedzie do Państwa z umową. Wszystko co zostało ustalone zostaje dostarczone do osoby odpowiedzialnej za koordynacje realizacji. Od teraz ta osoba będzie łącznikiem pomiędzy programistami a klientem.

Na sam koniec pozostaje kwestia dopracowania ewentualnych poprawek. Najczęściej odnosi się to do kwestii estetycznych serwisu (rozkład strony, kolorystyka). Po stworzeniu szablonu otrzymają Państwo pierwsze efekty. Dzięki stałemu kontaktowi w czasie realizacji strony internetowej, całość pracy przebiega bardzo sprawnie.

Podsumowanie

W związku z indywidualnym podejściem do każdego klienta, wycena strony internetowej dokonywana jest w oparciu o potrzeby firmy oraz dana specyfikację branży. W naszym wcześniejszym artykule znajdują się orientacyjne stawki dotyczące poszczególnych wariantów strony WWW oraz sklepów internetowych.

Zobacz więcej

Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Skontaktuj się z nami