adsite

WORDPRESS

Strony www | Sklepy internetowe

Tworzone są według Państwa potrzeb oraz najnowszych standardów

Krótka historia

CMS
WordPress

WordPress to system zarządzania treścią CMS, który powstał wiele lat temu z myślą o pisaniu różnego rodzaju profesjonalnych blogów

Z biegiem lat, rozwoju technologii a także faktu że jest to od dawna najbardziej popularny system, wordpress umożliwił swoim użytkownikom tworzenie profesjonalnych stron firmowych a także sklepów czy nawet portali internetowych.

W chwili obecnej istnieje niezliczona ilość dodatków, zabezpieczeń, rozwiązań dzięki którym strona na wordpressie to bardzo korzystna inwestycja. Ponadto jest on nieustannie aktualizowany nie tylko przez twórców lecz także przez specjalistów z całego świata.

Oferta:

Strona wizytówkowa

Charakteryzuje się tym że zawiera jedynie podstawowe informacje o firmie oraz proste funkcjonalności. Powinna zmieścić się maksymalnie w kilku podstronach takich jak: strona główna, oferta, o nas, kontakt. Mimo wielu zalet jak choćby niskiej ceny tego typu strona ma jedną poważną wadę - ze względu na niewielką ilość treści, użytecznych funkcji jej pozycjonowanie jest o wiele trudniejsze oraz droższe.

Rozbudowana strona www

Rozbudowana strona internetowa to dobre rozwiązanie dla firm, które chcą zacząć aktywnie pozyskiwać klientów z internetu. Oprócz podstawowych informacji można na niej umieścić cenniki, pożyteczne porady branżowe, realizacje, katalogi produktowe. Tego typu strona (dobrze zrobiona) obniża koszt kampanii adwords, pozycjonowania a także pomaga osiągać wyższe pozycje w krótszym czasie.

Sklep internetowy

WordPress daje wiele możliwości wyglądu, konfiguracji, dodatkowych funkcjonalności, metod płatności. Zazwyczaj w wordpressie robiło się mniejsze sklepy do 1000 produktów natomiast wraz z niezwykle szybkim rozwojem platformy ulegało to zmianie i teraz możliwości są nieograniczone. Atutem jest stosunkowo niski koszt stworzenia.

Portal internetowy

Są to różnego rodzaju wyszukiwarki, strony z ogłoszeniami lub portale które zrzeszają pewne społeczności. Dzięki CMS wordpress stworzenie tego typu realizacji staje się o wiele prostsze co za tym idzie tańsze. Natomiast projekt tego typu często zawiera wiele nietypowych funkcji przez co i tak jest drogi w wykonaniu.

Przykładowe realizacje

Strony na wordpressie korzyści:

Strony znanych firm na WordPress'ie:

DOLCE AND GABANA

Strona internetowa znanej firmy modowej http://www.dolcegabbana.com/

MERCEDES-BENZ

Strona internetowa znanego producenta samochodów. https://www.mercedes-benz.com/en/

FACEBOOK NEWSROOM

Blog z nowościami portalu społecznościowego facebook. https://newsroom.fb.com/

NASA

Strona internetowa NASA
https://www.nasa.gov/ames

Zapytaj o wycenę

10% zniżki na stronę internetową lub miesiąc pozycjonowania gratis.

Promocja obowiązuje do:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy