Kampanie sponsorowane adwords, blogi, pozycjonowanie(seo), marketing szeptany, pokaż się klientom.

1. Kampanie sponsorowane adwords, jest to bardzo skuteczna metoda pozyskiwania klientów polega ona na stworzeniu kampanii wg popularnych słów kluczowych wyszukiwarki google. System płatności to ppc czyli płacimy wtedy gdy ktoś za pośrednictwem reklamy wejdzie na naszą stronę internetową. Wyświetla się powyżej organicznych wyników wyszukiwania.

2.  Profesjonalny blog

Blog firmowy jest bardzo dobrym narzędziem marketingowym, które zwiększa zasięgi firmy w internecie. Jest on źródłem wartościowych linków kierujących do strony firmowej, a także jest zapleczem merytorycznym. Przekazywanie swojej cennej wiedzy w jakikolwiek sposób zawsze budzi wśród odbiorców pewnego rodzaju zaufanie oraz przychylność. Prowadzenie bloga firmowego zabiera mnóstwo czasu, gdyż powodzenie takiej kampanii zależy przede wszystkim od regularności. Jeżeli nie masz odpowiedniej ilości czasu, oraz wiedzy z zakresu marketingu zleć to nam.

Kompleksowo prowadzimy prywatne oraz firmowe blogi, włącznie z ich publikacją oraz moderowaniem komentarzy. Dzięki nam zyskać możliwość by zaistnieć w sieci jako specjalista.

3. Pozycjonowanie to złożony oraz długotrwały proces, który polega na zdobyciu pierwszych miejsc w wyszukiwaniu organicznych na pożądane frazy. Pierwszym etapem jest wybranie odpowiednich słów kluczowych, kolejnym optymalizacja strony internetowej pod kątem wytycznych wyszukiwarki, następnym zbudowanie wartościowego profilu linków. Wszystko musi być tworzone w sposób jak najbardziej naturalny tzn. treść musi być przyjazna użytkownikowi, natomiast linki powinny kreować kolejne odwiedziny na stronie.

4. Marketing szeptany czyli budowanie zaufania marki przede wszystkim na forach internetowych, blogach gdzie przekaz wydaje się być bardziej osobisty co za tym idzie bardziej skuteczny. Dodatkową zaletą tego typu reklamy jest to iż wspiera proces pozycjonowania.

CENNIK SEO

CENNIK BLOGI