Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Projektowanie stron WWW dla lokalnych firm CENNIK – Poznań, Swarzędz, Suchy Las, Luboń, Komorniki

Myślisz nad tym co zrobić aby Twój biznes nabrał rozpędu? Masz już produkt, stworzyłeś swoją markę, nie brakuję chęci ale czujesz, że czegoś brakuje? W XXI w. czynnikiem, który najbardziej hamuje nasz rozwój to brak strony internetowej stworzonej za pomocą obecnej technologii.

Jeżeli jesteś tego świadomy na pewno meczą Cie pytania tj.: ile to kosztuje? Od czego to zależy? Oczywiście mówimy tu o stronie, która będzie spełniała określony cel oraz spowoduję znaczny wzrost zysków dla Twojej firmy.

Niestety nie ma prostej odpowiedzi na te pytania. Jeśli nie mamy ustalonego celu, nie wiemy co chcemy żeby się na niej znalazło i jak ma wyglądać – jest to pytanie jak o koszt samochodu. Jeśli nie podamy parametrów, koloru czy modelu wycena jest niemożliwa. Dlatego wiele poważnych firm spotyka się przed rozpoczęciem prac ze zleceniodawca. Specjalista nawet jeśli nie będzie posiadał kompletu potrzebnych informacji da rade wykonać wstępna wycenę projektu.

Finalny koszt stworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników. Poniżej przedstawimy te najbardziej istotne:

– Zaczynając rozmowę ze specjalistom musimy wiedzieć jaki rodzaj strony nas interesuje. To w jaki sposób będzie ona stworzona będzie rzutowało na kolejne lata jej funkcjonowania. Jeśli dążymy do tego aby nasza strona sprzedawała a zlecimy wykonanie strony wizytówkowej ( bardzo okrojonej w informacje ) – mija się to z celem. Wszystkie potrzebne informację na temat celów strony internetowej znajdą Państwo TUTAJ

– Mając określone potrzeby dotyczące strony WWW, należy wybrać odpowiednią agencję interaktywną, która owy projekt zrealizuję. PAMIĘTAJ: Strona internetowa, która jest zrobiona w 24 h, za pół ceny i do tego z zachowaniem jakości – NIE ISTNIEJE. Jak we wszystkich gałęziach biznesu tak i w tym przypadku nie można liczyć, że otrzymamy Mercedesa w cenie Malucha. Stąd przestrzegamy przed korzystaniem z usług anonimowych fachowców, ogłaszających się na portalach za kilka set złotych. Najczęściej takie realizacje nie nadają się do reklamy i będzie to strzał w kolano. Tak jak na zdrowiu tak i w przypadku strony internetowej nie należy oszczędzać. W końcu ma ona być inwestycja i nam posłużyć na kolejne lata, a nie przykrym wydatkiem o którym chce się jak najszybciej zapomnieć. Najbezpieczniej zaufać agencji interaktywnej, która nie wstydzi się pokazać swoich realizacji oraz nie są to osoby anonimowe.

– Gdy już się zdecydujemy na podjęcie współpracy pora ustalić datę zakończenia prac nad stworzeniem nowej strony WWW. Wbrew powszechnemu założeniu, strony internetowej nie robi się w 5-6 godzin. Cały proces musi potrwać, żeby przynieść oczekiwane rezultaty. Prace trwają etapowo: od pierwszego spotkania z klientem, po wstępny projekt strony, stworzeniu podstron aż do finalnego przeniesienia na wcześniej ustaloną domenę. Czas trwania budowy stron jak w większości przypadków, zależą od stopnia zaawansowania. Więcej na ten temat napisaliśmy w naszym poprzednim artykule.

– Kiedy już znamy termin wykonania strony internetowej pozostaje ustalenie ceny końcowej. Każda agencja posiada własne stawki i własne cenniki. Cenę finalna oblicza się na podstawie roboczogodzin specjalistów razy ich stawka.

Co jest istotne przy zleceniu projektu strony internetowej? 

Sprawą oczywistą jest, że większość osób zwróci największą uwagę na cenę. Pamiętajmy jednak, że aby była to słuszna inwestycja czasem lepiej dołożyć trochę więcej i być w 100% zadowolonym niż zaoszczędzić w zamian za słabą stronę, stworzoną od ręki na darmowym szablonie.

Powierzenie tego zadania odpowiednim osobom to klucz do sukcesu. Warto zrobić małe rozeznanie rynku, żeby mieć pełen zarys sytuacji ( przyjrzeć się realizacjom, zobaczyć jakie opinie ma ta firma )

Jeżeli czytasz ten artykuł i cały czas poszukujesz agencji, która podjęła by się tego zadania – nie czekaj! Właśnie trafiłeś na odpowiednich ludzi w tej branży. Decydując się na współprace otrzymasz stronę zbudowaną według wytycznych Google, dopasowaną graficznie do branży, w pełni dostosowującą się do urządzeń mobilnych z najlepszym systemem CMS WordPress. Dzięki temu będziesz w stanie w pełni sam zarządzać swoją stroną internetową. Szczegółowy cennik stron na WordPress’ie znajduję się TUTAJ.

Zobacz więcej

CMS wordpress

Strony www na wordpress 2024 – nowe możliwości

Spis treści WordPress, od lat cieszący się uznaniem jako jeden z czołowych systemów zarządzania treścią (CMS), nieustannie ewoluuje, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom cyfrowego świata.

CMS WordPress – porady

Trendy w projektowaniu stron 2024

Spis treści Minimalizm i prostota: W 2024 roku, kiedy użytkownicy są zalewani informacjami z różnych źródeł, minimalizm w projektowaniu stron internetowych staje się kluczem do

Skontaktuj się z nami