Strony www Poznań, wordpress tworzenie stron internetowych Ad-site

Co sprawia, że strony internetowe są coraz droższe?

Spis treści:

Strony internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Wraz z rozwojem rynku internetowego zmieniają się panujące na nim trendy. Strony WWW o charakterze czysto informacyjnym odeszły do lamusa na rzecz rozbudowanych technologicznie witryn. Rezygnuję się też z tworzenia standardowych wizytówek.

Na porządku dziennym zaczynają być strony, w których internauta ma możliwość redagowania treści gdy odczuję taka konieczność. To wszystko sprawia, że koszt strony internetowej systematycznie rośnie.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Każda firma znajdująca się na rynku powinna zdawać sobie sprawę z potęgi reklamy. Strona internetowa to niewątpliwie kanał, który w znacznym stopniu ułatwia proces pozyskania nowego klienta. Bez różnicy czy zależy nam na promocji produktu, usługi czy danego miasta.

Na cenę projektu składa się wiele elementów ściśle od siebie zależnych. Największe znaczenie mają oczywiście oczekiwania klienta oraz wyznaczenie konkretnego celu jaki owa strona ma spełniać.
Najczęściej przy tworzeniu kalkulacji agencje interaktywne skupiają się na:

  • rozwiązaniach technologicznych zastosowanych na stronie
  • stopienia zaawansowania projektów wizualnych
  • ilości podstron
  • czasu potrzebnego na wykonanie realizacji

Strona internetowa krok po kroku

Posiadając wyznaczony cel oraz wizję jak strona internetowa ma wyglądać, realizacja projektu staje się o wiele prostsza. Jednak mimo to agencja, która podejmuję się stworzenia strony WWW ma cała masę pracy przed sobą. Największa odpowiedzialność spoczywa na barkach zespołu specjalistów oraz od ich organizacji. Podział ról przy takich projektach jest elementem kluczowym.

Aby stworzyć stronę jak najbardziej spersonalizowaną pod konkretną firmę, specjaliści muszą dowiedzieć się jak wygląda rynek w danej branży. Należy też zapoznać się z ofertą proponowaną przez konkurencje oraz być w stałym kontakcie z klientem. W momencie gdy nie ma stałego kontaktu ze zleceniodawcą pracę nie nabiorą rozpędu i projekt zostanie wydłużony w czasie.

Warto nawiązać ścisła współpracę klient-programista ponieważ pozwoli to stworzyć jak najlepszą stronę internetową. Jej plusem nie będzie tylko wygląd ale również funkcjonalność. To klucz do sukcesu, który otworzy drzwi na nowe możliwości w firmie.

Bez zdefiniowania jaki rodzaj strony internetowej jest potrzebny wykonanie projektu mija się z celem. Zaczynając współpracę należy wiedzieć czego oczekujemy od agencji. Czy zależy nam na stronie wizytówkowej, e-sklepie czy innej formie strony WWW

Dlaczego strona internetowa tyle kosztuje?

Rynek internetowy oferuję całą masę gotowych szablonów stworzonych do zarządzania treścią. Zaprojektowanie strony internetowej samemu jest o wiele tańsze, natomiast nie zawsze przyniesie pożądany rezultat.

Decydując się na współpracę ze specjalistom, który dzięki stworzeniu setek stron internetowych ma ogromne doświadczenie i niewątpliwie sprosta oczekiwaniom klienta trzeba liczyć się z ceną. Nie można oczekiwać mercedesa w cenie malucha. Jak w każdej branży tak i w tym przypadku jakość idzie w parze z ceną. Nie jest możliwe stworzenie strony idealnej, w parę godzin za niewielką cenę.

Nawiązując współpracę z agencją interaktywną w skład której wchodzi zespół specjalistów, programistów, osób odpowiedzialnych za elementy graficzne, ludzi znających się na rynku technologicznym, znawców obszaru związanym z social media, możemy być spokojni, że strona internetowa spełni nasze wymagania.

Nawiązując stały kontakt ze specjalistom możemy określić czas jaki będzie potrzebny na sfinalizowanie realizacji.

Dynamicznie rozwijający się rynek internetowy

Idąc z duchem czasu, rozwojem technologicznym również zmieniają się oczekiwania dotyczące usług, produktów cyfrowych stale zalewających rynek. Strony internetowe, które wykonane są w starych technologiach, nie kierują użytkownika w sposób intuicyjny sprawiają, że poruszanie po nich nie jest niczym przyjemnym.

Obecni internauci to osoby ceniące swój czas oraz wygodę. Klient nie skorzysta z oferty znajdującej się na stronie bądź ze sklepu online jeśli nie dopasuję się on do jego urządzenia. Z roku na rok coraz więcej użytkowników smartfona przegląda strony na tym własnie urządzeniu. Rok 2018 będzie pod tym względem przełomowy z powodu algorytmu Mobile First Index.

Wszystko to sprawia, że zanim strona internetowa będzie gotowa do przeniesienia musi ona być przetestowana pod wieloma względami. Jeśli rozbudowana strona internetowa kosztuje 500 zł i jest gotowa w parę godzin to wiedz, że coś się dzieje 😉

Jeśli zależy Ci na tym aby Twoja strona WWW przynosiła klientów, zleć swoją pracę specjalistom. Pamiętaj, że strona www to nie konieczny wydatek, a inwestycja w przyszłość.

Podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się nad zaktualizowaniem swojej starej strony internetowej, zwiększeniem zasięgu dotarcia do potencjalnych klientów, chcesz zaistnieć w internecie i uzyskać większe wyniki ze sprzedaży nie czekaj. Skontaktuj się z naszymi specjalistami za pomocą formularza, chata bądź telefonicznie i umów się na spotkanie. Dobierzemy najlepsze możliwie rozwiązania dla Twojej firmy. Zainwestuj dzisiaj, żeby cieszyć się zyskiem jutro.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami