Zakładasz nową firmę bądź już takową posiadasz i zastanawiasz się w jaki sposób mógłbyś pozyskiwać klientów z internetu? Składa się na to wiele czynników natomiast pierwszym krokiem musi być stworzenie odpowiedniej dla branży oraz grupy docelowej strony internetowej.

  1. Metody wyboru – możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest udanie się do godnej zaufania agencji reklamowej, freelancera którzy posiadają wieloletnie doświadczenie mimo ceny wiedzą co robią i możesz być w 90% pewny że inwestycja się zwróci. Drugim sposobem jest tworzenie wizerunku w sieci we własnym zakresie lub z pomocą rodziny, nie trzeba chyba jednak tłumaczyć jaki efekt przyniesie tworzenie tak “skomplikowanego dania” na własną rękę. Nielicznym się to udaje natomiast nawet wtedy czas, który należy poświecić na opanowanie podstaw niweluje pieniądze, które udało się zaoszczędzić.
  2. Skupienie się na treści – wyszukiwarki internetowe zwracają bardzo dużą uwagę na to jakie treści niesie ze sobą nasza stroną internetowa, te które są bardziej przyjazne użytkownikowi a także spełniają wytyczne danej wyszukiwarki np. google zyskują wyższe pozycje.
  3. Ostatecznie nasza strona nie koniecznie musi nam się podobać, istotne aby zainteresowała naszą grupę docelową.
  4. Rodzajów stron jest mnóstwo natomiast istnieje kilka kategorii takich jak strony wizytówkowe, sklepy internetowe etc więcej na temat samych rodzajów a także ich cen możecie Państwo przeczytać w CENNIKU STRON WWW

One Comment

  • Polecam też zastanowić się jak rozplanować stronę, by była jak najbardziej czytelna dla użytkowników.
    Trzeba zwrócić uwagę na umieszczanie danych kontaktowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *