Wycena strona iliclinic.pl

Poniżej znajduję się propozycja stworzenia nowej strony internetowej z dodatkowymi funkcjonalnościami. Zostanie ona uzupełniona w nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym korzystanie z nowej witryny przez użytkowników będzie o wiele skuteczniejsze. Poprawne stworzenie strony internetowej sprawia, że potencjalni odbiorcy zostaną na niej dłużej. Daje to możliwość dokładniejszego zapoznania się z ofertą, przesłaniem firmy. Strona WWW zostanie zaprojektowana według ustalonych wytycznych. Nowa wersja strony sprawi, że będzie ona szybka, responsywna oraz zabezpieczona przed włamaniami. Zostanie zaprojektowana w systemie CMS (System Zarządzania Treścią), co pozwoli na szybką i prostą edycję zdjęć, treści.

Co zyskujesz z Ad-Site?

 1. Pomoc, doradztwo

  Profesjonalne doradztwo związane z obsługą strony internetowej, na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu skończonego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów.

 2. Wsparcie w prowadzeniu strony www

  Potrzebujesz ciągłego wsparcia ekspertów? Wybierz najlepsze rozwiązania, które dadzą Ci możliwość swobodnego działania: aktualizacje, ulepszenia, zabezpieczenia oraz modyfikacje na stronie www wykonamy specjalnie dla Ciebie.

 3. Szeroka oferta

  Utworzenie strony www obejmuje wykonanie wszystkich jej elementów, zaczynając od koncepcji przez rejestrację domeny jak również konfigurację serwera, zoptymalizowany projekt graficzny czy skonstruowanie profesjonalnych treści zgodnych z wytycznymi Google. Zmiany będziesz mógł śledzić na bieżąco.

 4. Usługi dodatkowe

  Samo stworzenie strony www to tylko część sukcesu, trzeba ją jeszcze pokazać światu dlatego tworzone przez nas strony internetowe są przygotowane pod pozycjonowanie SEO oraz inne działania marketingowe. Kampanie reklamowe prowadzone przez naszych specjalistów są skazane na sukces.

 5. RWD dostosowane do urządzeń mobilnych

  Nowoczesna strona www to strona, która jest responsywna tzn. dopasowuje się automatycznie do wielkości urządzenia, na którym jest wyświetlana tj.: laptop, smartfon, tablet. Twoja konkurencja wie, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Mając stronę responsywną, sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją witrynę oraz zapoznają się z ofertą.

 6. Zgodne z wytycznymi Google

  Już na początkowych etapach planowania, budowy i projektowania strony www zwracamy uwagę na istotne elementy, które mają wpływ na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach

 7. Zintegrowane z Google Analytics

  Zarządzaj pozyskiwanym ruchem na swojej stronie internetowej i sprawdź skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Stronę www integrujemy z kodem Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

Oferta

Koszt:

1950

zł/netto

Dodatkowo, opcjonalnie:

Czas potrzebny na realizację:

około

15

dni roboczych

Czas potrzebny na realizację:

około

6

dni roboczych

Zapraszamy do kontaktu

Adres

ul. Osiedle Wichrowe Wzgórze 35L/112
61-699, Poznań

Telefon

+48 784 644 708
+48 663 810 812

E - mail

karwowski@ad-site.pl
lipski@ad-site.pl