Strony www, tworzone są wg Państwa wytycznych. Docieraj do większej ilości klientów.

1. RWD: Nowoczesna strona www to strona, która jest responsywna tzn dopasowuje się automatycznie do wielkości urządzenia, na którym jest wyświetlana laptop, smartfon, tablet. Twoja konkurencja wie, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Mając stronę responsywną, sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją stronę oraz zapoznają się z ofertą.
 2. Zgodne z wytycznymi google: Już na początkowych etapach planowania, budowy i projektowania strony www zwracamy uwagę na istotne elementy jak również strukturę, które mają wpływ na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Zwiększona widoczność i wyższe pozycje to większy ruch na stronie, co oznacza więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.

3. Zintegrowane z Google Analytics: Zarządzaj pozyskiwanym ruchem na swojej stronie, dowiesz się skąd pochodzą Twoi Klienci i czego szukają w sieci. Stronę internetową integrujemy z kodem Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

4. Możliwość edytowania we własnym zakresie: Dajemy Ci możliwość abyś zarządzał stroną we własnym zakresie tzn. uzupełniając zdjęcia realizacji, którymi możesz pochwalić się przed klientami, tworząc unikalne teksty marketingowe na bazie własnego doświadczenia branżowego.

CENNIK STRON WWW/SKLEPÓW